İstanbul Tabelacı

İstanbul Tabelacı ve Reklamcı
14 Ağustos 2006

Firma Hakkında

İstanbul Tabelacı, tabela reklam, çatı tabela, ışıklı tabela, totem tabela, eczane tabelası hizmetlerinde ücretsiz keşif, sınırsız tasarım ve uygun fiyat garantisi veriyoruz. İstanbul Tabela Reklam, sağladığı hizmetler ile müşterilerimize, yüksek standartlarda reklam tabela ürünleri sunmayı hedefler. Farklı olabilmek, kalabalıklar arasında fark edilebilmek, firmalar için fark yaratır. Bu nedenle firmaların aklında pozitif bir etki ile kalabilmek oldukça önemlidir

İstanbul Tabela Reklam

İstanbul Tabela Reklam

İstanbul Tabelacı, tabela reklam hizmeti, dijital baskı, giydirme, eczane tabelası totem tabela, ışıklı tabela, çatı tabela hizmetlerinde ücretsiz keşif ve en uygun fiyat garantisi ile hizmetinizde. Reklam pazarında medyadan sonra en fazla pazar payı alan açık hava reklam uygulamalarına Tabela Reklam Hizmeti ile ulaşın.

İstanbul Tabelacı

İstanbul Tabelacı olarak İstanbul ve Kocaeli genelinde keşif hizmeti ile hizmet sunmaktayız. Bununla birlikte şehir dışındaki müşterilerimize de hizmet vermekteyiz. 2003 yılından bu yana kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Böylece yüksek teknoloji ve tasarım ile dikkat çekici tabela ve reklam çözümleri sunuyoruz. Müşterilerimize hitap edecek en doğru, kaliteli malzeme ve tasarımlar ile fark yaratmaya devam ediyoruz. Bununla birlikte istediğiniz ölçülere uygun, yüksek kaliteli, uzun yıllar kullanabileceğiniz reklam tabelası hizmeti sağlıyoruz.

İstanbul Tabelacıİstanbul tabelacı sektöründe dijital teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ürün çeşitliğini müşterilerine sunmaktadır. Değerlerimiz, iş ahlakı, güvenirlik, iş güvenliği, sorumluluk duygusu, müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı olmaktır. Böylece amacımız müşterilerin beklenti ve ihtiyaçlarına en doğru çözümler sunarak karşılamaktır. İstanbul tabelacı olarak müşterilerimizin uzun vadede başarısında etkili olmak için kendimizi her zaman yeniliyoruz. Çünkü biliyoruz ki, kalıcı müşterilere sahip olmak firmamız için oldukça önemlidir.

20 yıllık deneyim ve tecrübe ile İstanbul Tabela reklamcı profesyonel ekibiyle, İş sağlığı ve güvenliği kurallarını göz önünde bulundurur. Bu nedenle tüm ekiplerimiz Online İSG Eğitimi uygulamasından sertifikalı eğitim almaktadır. Çatı Tabelalarınız için öncelikle tercih edilen İstanbul Tabelacı sizlere kaliteli hizmeti sunmak için oldukça kararlıdır. İstanbul tabela reklam hizmeti, dijital baskı, giydirme, eczane tabelası totem tabela, ışıklı tabela hizmetlerinde ücretsiz keşif ve en uygun fiyat garantisi ile hizmetinizdeyiz

İstanbul Tabela Uygulamaları

Reklam tabela uygulamaları, mağaza ve vitrin üzerine yapılan uygulamalardır. Bu nedenle özgün tasarımlar olarak sınıflandırılır. Açık hava ve reklam sektöründe edindiğimiz tecrübeyi müşterilerimizle paylaşmaktan heyecan duymaktayız. İstanbul ve Kocaeli başta olmak üzere tüm bölgelere tabela reklam alanlarında uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Sonsuz Malzeme Seçeneği ve Sınırsız Tasarımlarla Markanızı Öne Çıkarmanın En Şık Yolu

Tabelaların hazırlık, tasarım ve montaj aşamalarında yaşanabilecek olumsuzluklar için tüm önlemleri alıyoruz. Bu nedenle İstanbul Tabela Reklam olarak hazırlanan tüm uygulamalarda yüksek standartlarda hizmet vermekteyiz. Oldukça uzak mesafelerden fark edilen ve yüksek boyutlara sahip olan tabela çeşitlerinin zarar görmemeleri ve bulundukları alanlara zarar vermemeleri adına özenle hazırlanmaları sağlanmaktadır.

Rüzgardan etkilenmemeleri ve ufak darbelerde yıkılmamaları için iskeletinde dayanıklı malzemelerin kullanılması gerektiği gibi yere beton dökülerek tabelanın güçlendirilmesi gerekebilmektedir. Her ayrıntının düşünüldüğü tabelanın hazırlık aşaması için büyük zaman dilimlerinin ayrıldığı firma da fiyatlarda oldukça makul olmaktadır. İşte bu nedenle arzu edilen tüm tabelalar kısa süre içerisinde hazırlanarak montajı sağlanmaktadır.

İstanbul Tabelacı

İstanbul Tabela Çeşitleri

İstanbul Tabela çeşitleri ile iş akışınızı hızlandırmak için yeni nesil uygulamalarımızla yanınızdayız. Çünkü biliyoruz ki size en iyi hizmeti sunarak kazanmanız için çalışıyoruz. Bununla birlikte yüksek standartlarda hizmet almanız için kendimizi durmadan yeniliyoruz.

Reklam Tabela Hizmetlerimiz:

 • Totem Tabela
 • Çatı Tabela
 • Işıklı Tabela
 • Eczane Tabelası
 • Cephe Giydirme
 • Dijital Baskı
 • Kutu Harf Reklam
 • Display Ürünleri

Eczane Tabelası

Eczane TabelasıEczane tabelası, yeni mevzuata göre, hava koşullarına dayanıklı malzemeler kullanılarak hazırlanır ve montajı tarafımızdan yapılır. Eczane tabelası müşteri beklentilerinin artması ve kitleler tarafından tanınmak için uygulanan önemli bir reklam uygulamasıdır. Eczane tabelası sizin dışarıya açılan yüzünüzdür. Bu nedenle kitlelere çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Yeni Yasalara uygun ölçü ve ebatlarda hazırlanan eczane tabelası, amacına uygun bir şekilde tasarlanır. Ayrıca hava koşullarından etkilenmemesi için özel malzemeler kullanılmaktadır. Çünkü tabelalarda görselliğin yanında dayanıklılık da üyük önem taşımaktadır. Bununla birlikte eczane tabelası çalışmalarımızda farklı hava şartlarına uygun ürünler kullanılmaktadır.

Eczane tabelası malzemenizi seçtiniz, tasarımınızı yaptırdınız ve tabelanız üretildi. Geriye kalan tek şey tabelanızın montajını yapmaktır. Böylece, tabelacınızın profesyonel ekibi, montajınızı isteğiniz doğrultusunda size anahtar teslim olarak yapacaktır.

İstanbul Eczane Tabela Fiyatı

Her ayrıntının düşünüldüğü tabela uygulamalarımızda eczane tabelası fiyatı oldukça makul olmaktadır. Bununla birlikte arzu edilen tüm tabelalar kısa süre içerisinde uzman ekiplerimizce hazırlanmaktadır.

Eczane tabelası üretimi ve İstanbul ve çevre şehirler için tasarım ve imalatı için bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca takıldığınız her konuda alanında tecrübeli ekibimizden teknik destek talep edebilirsiniz. Sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz.

Eczane Tabela Fiyatl

Çatı Tabela

Çatı TabelaÇatı tabelası sektöründe teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ürün çeşitliğini müşterilerimize sunmaktayız. İstanbul çatı tabelası uygulamalarında çözüm odaklı çalışarak, kalıcı olmayı hedeflemekteyiz. Bununla birlikte tüm çalışmalarımızda iş güvenliği önlemlerine hassasiyet göstermekteyiz.

Ayrıca müşterilerin beklenti ve ihtiyaçlarına en doğru çözümler sunarak karşılamak kalite politikamızdır. İstanbul çatı tabelası olarak müşterilerimizin uzun vadede ve sürekli başarısında etkili bir faktör olmanın güvenini yaşamaktayız. Öyleyse, kalıcı müşterilere sahip olmak firmamız için çok önemlidi olmaktadır.

Yeni nesil ürünler arasında yer alan çatı tabelalar, işinizde kolaylık sağlayacak, iş akışınızı hızlandıracaktır. Ayrıca çeşitli seçenekler eşliğinde size sunulan ürünü, ihtiyaçlarınıza uygun olarak seçebilirsiniz. Bununla birlikte tasarımcılarımızdan destek alarak, işletmeniz için en iyi sonucu tesis edebilirsiniz. Tüm bunlar için yapmanız gereken ise çok basit. Kolayca bizimle iletişime geçebilir, ihtiyaçlarınıza uygun ürünler ile tanışabilirsiniz.

İstanbul Çatı Tabela Fiyatı

Çatı tabela fiyatı, hizmetin boyutu, kapsama alanı, kullanılan malzeme cinsine göre belirlenmektedir. Bununla birlikte tüm uygulamalarımızda en uygun fiyat garantisi vermeyi taahhüt ediyoruz. Çünkü biliyoruz ki, müşteri memnuniyeti tabela reklam uygulamalarımız için öncelikli hedefimizdir.

Sağlam ve hava koşullarına dayanalıklı malzemeler ile üretilen Çatı Tabelası uygulamaları ile markanızı bir adım öne çıkartın.

İstanbul Çatı Tabelacı olarak müşterilerimizin başarısında etkili olmak için kendimizi durmadan yeniliyoruz. Çünkü biliyoruz ki, kalıcı müşterilere sahip olmak firmamız için oldukça önemlidir. Çatı tabelası üretimi ve İstanbul ve çevre şehirler için tasarım, imalat ve montajı için bizlere ulaşabilirsiniz

Çatı Tabela Fiyatı

Totem Tabelası

Reklam amaçlı kullanılan birçok ürün bulunsa da bunların arasında öncelikli olan totem tabela uygulamalarıdır. İş yerlerinin ihtiyacı olan gösterişli totem tabela uygulamları hazırlayan İstanbul Tabela mekanların yapısına uygun tasarımlarla hizmet vermektedir. Bununla birlikte farklı ölçü ve ebatlarda hazırlanacak olan totem tabelaların üzerlerinde bulunan isim, şekil ve renk ayrıntılarına dikkat ederiz. Ayrıca tasarım ekibimiz tarafından hazırlanan uygulamalara da önem veririz.

Totem tabela uygulamaları ile kurumsal kimliğinizin reklamını ömür boyu reklam ücreti ödemeden sergileyebilirsiniz. Bu uygulamalar, markaların logoları ile desteklenerek hedef kitle üzerinde etkili olmasını sağlar.

Totem TabelasıTotem reklam tabelalar özellikle otobanlarda ve şehirler arası yollarda karşımıza çıkmaktadır. Totem tabela çeşitleri büyük ve gösterişli olmaları sebebiyle sıklıkla tercih edilmektedir. Bununla birlikte petrol istasyonlarında ve yol kenarında bulunan işletmelerde sıklıkla tercih edilmektedir. Gövde ve kaset bölümünden oluşan totem tabelaların uzun ömürlü kullanılabilmesi oldukça önemlidir. Bunun için firmamız gibi alanında uzman olan kişiler tarafından montajının gerçekleştirilmesi gerekir.

Bu tabelalar özellikle otobanlarda ve şehirler arası yollarda karşımıza çıkmaktadır. Tabela çeşitleri büyük ve gösterişli olmaları sebebiyle sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle petrol istasyonlarında ve yol kenarında bulunan işletmelerde sıklıkla tercih edilmektedir. Gövde ve kaset bölümünden oluşan totem tabelaların uzun ömürlü kullanılabilmesi oldukça önemlidir. Bunun için firmamız gibi alanında uzman olan kişiler tarafından montajının gerçekleştirilmesi gerekir

İstanbul Totem Tabela Fiyatı

Totem tabela fiyatı, yapılacak hizmetin ölçüleri, kullanım alanı ve kullanılacak malzemeye göre farklılık gösterebilmektedir. İstediğiniz ölçülere uygun, yüksek kaliteli, uzun yıllar kullanabileceğiniz totem tabela fiyatları için uygun fiyatlar sunmaktayız. Çünkü, vizyonumuz olan müşterileri beklenti ve ihtiyaçlarına en doğru çözümler sunuyoruz.

Totem tabela uygulamaları, firmaların işlerinde kolaylık sağlayacak, iş akışını hızlandıracaktır. Bununla birlikte çeşitli seçenekler eşliğinde size sunulan ürünlerimizi, ihtiyaçlarınıza uygun olarak seçebilirsiniz. Böylece işletmenizi için en iyi sonucu tesis edebilirsiniz.

Totem Tabela Fiyatı

Işıklı Tabela

Açık hava reklamcılığı uygulamalarında önemli bir yer bulan Işıklı Tabela firmalarınn kurumsal kimliğine uygun hazırlanırsa, portföyleri önemli oranda artacaktır. Çünkü ticari alanda en çok tercih edilen reklam araçlarından biri ışıklı tabela uygulamasıdır. Nedesi ise rekabet amacıyla dikkatleri çekmek için kullanılmalarıdır.

Işıklı TabelaSağlam ve hava koşullarına dayanalıklı malzemeler ile üretilen ışıklı tabela uygulamaları firma markalarını öne çıkartmaktadır. Mağaza ve vitrin üzerlerine uyguladığımız ışıklı tabelalar, özgün tasarımlar kullanılarak yapılmaktadır. Bu nedenle işletmenizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz. İstanbul Tabela Reklam hizmetleri reklam sektöründe edindiği deneyimlerini müşterileriyla paylaşarak, yüksek standartlarda ürünler sunar.

Ticari alanda en çok tercih edilen reklam araçlarından biri olan ışıklı tabela, rekabet amacıyla dikkatleri çekmek için kullanılmaktadır. Bu nedenle göze hitap etmesi oldukça önemlidir. Bununla birlikte çeşitli aydınlatma malzemeleri kullanılarak yapılanışıklı tabela modelleri, firmanın reklamının gece karanlığında da görünebilmesine olanak sağlayan bir tanıtım aracıdır.

İstanbul Işıklı Tabela Fiyatı

Marka değerinizin yükseltilmesi, uygun tasarım ve ürünlerin seçilmesi için Işıklı Tabela Fiyatı en uygun şartlarda sunulmaktadır. Ayrıca ürünlerimiz tamamı firmamız garantisi altındadır. Işıklı tabelalar son teknolojiden yaralanılarak tasarım ve imalat yöntemleriyle hazırlanmaktadır. Bununla birlikte zemin malzemelerinin içinde yaygın olarak kullanılan Pleksi Glass’ın en önemli özelliği, ışık geçirgenliğine sahip olmasıdır. Halk arasında “mika” olarak bilinen bu malzeme, çok sayıda renk seçeneğine sahiptir. Kalınlığının doğru belirlenmesi önemlidir. Çünkü gereğinden fazla ince olan malzeme, fazla ısı veya soğuk nedeniyle deformasyon geçirecektir

Tabela çalışmalarında tasarım, montaj ve üretim alanında geniş imkanlar sunmak için kendimizi durmadan yeniliyoruz. Çünkü müşteri memnuniyet düzeyini her zaman arttıran işletmemiz, reklam sektöründe öncü kuruluş olmayı hedeflemektedir. Müşterilerimize yaptığı işleri güven olarak görerek uygun fiyatlı hızlı, kaliteli ve zamanında teslim hizmeti vermektedir.

Işıklı Tabela Fiyatı

Tamircin Burada Neler Yapıyor

Tamircin Burada platformunda şimdilik aşağıdaki ÜST GRUPLARDA hizmet alabilir ya da hizmet verebilirsiniz. Üst gruplara gelen talepler doğrultusunda sınırsız alt grup oluşturulabilecektir.

 1. Tamir & Bakım & Onarım
 2. İmalat & Montaj
 3. Nakliyat & Taşıma & Çekici
 4. Temizlik Hizmetleri

Hizmet gruplarına göre hizmet verenler ve hizmet / işler;

Hizmet Grubu Firma Hizmet
Tamir Bakım Onarım FİRMALAR HİZMETLER
İmalat & Montaj FİRMALAR HİZMETLER
Nakliyat & Taşıma & Çekic FİRMALAR HİZMETLER
Temizlik Hizmetleri FİRMALAR HİZMETLER

Tamirci Firmaları için İSG Eğitimi Desteği

Bakım Onarım FirmalarıÇalışanların yaşamını tehlikeye sokan, sağlığını tehdit eden, ekonomiye zarar veren, “kaza” ve “meslek hastalığı” dediğimiz olayları önler ve çalışanın sağlığını korur. İş güvenliği, çalışanları korumanın yanı sıra üretim ve işletmenin güvenliğini sağlayan, ekolojik zararı en alt düzeye indiren uygulamaları da bünyesinde barındırmaktadır.

Tamircin Burada ekibi tüm uygulamalarda iş sağlığı ve güvenliği önlemlerine büyük önem vermektedir. Bu doğrultuda hizmet veren firmalarımız için Online İSG Eğitimi uygulamasında tüm firmalarımıza % 30 indirimle sertifikalı iş güvenliği eğitimlerinin verilmesi için destek olmaktadır. Hizmet alan işverenlerimiz için de aynı uygulama ve destek geçerlidir.İş sağlığı ve güvenliği eğitimierinden faydalanmak için lütfen iletişim formundan bizimle iletişime geçerek, kullanıcı portföyünüzü alınız.

Planlı çalışarak, iş kontrolünü sağlayarak, risk analizlerini yaparak; proaktif (önleyici) ve reaktif (düzeltici) tedbirleri firma genelinde etkin ve yaygın bir şekilde kullanarak güvenli bir iş yeri yaratabiliriz.

İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimleri ile çalışma veriminin ve kalite seviyesinin yükseltilmesi, projelerin belirlenen süreler içinde tamamlanması olasıdır.

Neden tamircin burada ?

İnsan emeğinin tüm değerlerin üzerinde olduğunun bilincinde olan tamircinburada, çalışan, çalışma koşulları, çevre ve insan duyarlılığı, ürün ve hizmet standartlarıyla bir bütün olduğuna inanır. Bu bütünün sürdürülebilir olmasının arkasında ise çalışan insana verilen önem yatmaktadır. İşte bu bilinçle hareket eden tamircinburada ekibi, hizmet alan ve hizmet verenleri en ekonomik şartlarda buluşturmayı amaç edinmektedir.

tamircinburada’da gizliliğe büyük önem veriyoruz. Platform üzerinde gizlilik politikamız mevcuttur. Tüm bilgileriniz yedeklenmekte ve güvenlik sertifikalı bulut ortamında saklanmaktadır. Kanunun sağladığı haklar dışında bilgileriniz 3. şahıslarla kesinlikle paylaşılmaz

Tamircin Burada uygulaması ile ilgili aklınıza takılan sorular için sık sorulan sorular alanımızı ziyaret edeilirsiniz.

Firma Hakkında Bilgi

İç ve dış mekan tabela olarak ayrılan tabela çeşitleri bulunmaktadır. Bununla birlikte ışıklı ve ışıksız olarakta farklı seçeneklere sahip olan tabelarlar bulunur. Özellikle tercih edilen ışıklı tabelalar günün her saatinde daha da etkili olmakta ve uzak mesafeden dahi rahatlıkla fark edilmektedirler.

Dijital baskı, ışıklı tabela, ışıksız tabela, metal kutu harf, krom kutu harf, alüminyum tabela, polikarbon tabela ve diğer tabela çeşitleri bulunmaktadır. Böylece her bir tabelanın görüntüsünün farklı olduğu gibi kullanıldığı malzemeler de farklı olabilmektedir. Ayrıca, tabelalarda görselliğin yanı sıra dayanıklılık da önemli bir işlevdir. Özellikle de dış mekan tabelalarının yaz-kış farklı hava koşulları ile karşılaşacağını düşündüğümüzde dayanıklılığın ne derece önem taşıdığı fark edilmektedir.

Tabelaların hazırlık aşamasının yanı sıra montajları, kullanıldıkları zaman dilimleri içerisinde yaşanacak her türlü olumsuzluklarda gerekli hizmetin alınabilmesi de önemlidir. Bu konuda uzmanlarımızca hazırlanan tüm tabelalar ile montajda başlayan hizmeti yıllarca devam ettirmektedir. Öyleyse oldukça uzak mesafelerden fark edilen ve yüksek boyutlara sahip olan tabela çeşitlerinin zarar görmemeleri ve bulundukları alanlara zarar vermemeleri için özenle hazırlanmaları gerekir. Rüzgardan etkilenmemeleri ve ufak darbelerde yıkılmamaları için iskeletinde dayanıklı malzemelerin kullanılması gerektir. Bununla birlikte yere beton dökülerek tabelanın güçlendirilmesi de  gerekebilir.

Lokasyon

Portföy

Tanıtım Videosu

2 Yorum

 1. Burhan Karaman
  26 Ağustos 2023
  5.0

  Tabela işinde çok başarılı firma. Tavsiye ederim

 2. Tuncay Yusufoğlu
  5 Ekim 2023
  5.0

  Teklif uygulamanızı çok beğendim. Firmada oldukça başarılı

İnceleme ekle

Bu liste için Puanınız