Firma Hakkında

Türkiye’nin Online Matbaa Hizmetleri Matbaa vip uygulamasında. tüm dijital baskı ve matbaa işlerinizi online olarak tasarlayabilir ve sipariş verebilirsiniz

Firmanızın ihtiyacı olan dinamikleri analiz edip, sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaçlarınızı belirliyoruz. Bu ihtiyaçlar doğrultusunda hedef kitlenizi analiz ediyor, onlarla sizi nasıl buluşturacağımızı planlıyoruz

Matbaa Vip Uygulamaları

Matbaa Vip ile işlerinizi hızlı, kaliteli ve uygun fiyat avantajlarıyla gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçiniz. Matbaavip internet üzerinde tüm matbaa ihtiyaçlarınızı ekonomik kolay seri olarak yapmanızı sağlar. Matbaavip, “Size bir tık kadar yakınız” sloganı ile Türkiye ve tüm dünya ülkelerini kapsama alanımıza aldık. İnternetin hayatımıza yön vermesi ile biz de değişime ayak uydurarak kaliteli hizmetlerimizi sanal ortama taşıdık. Online tasarım alanımızdan tüm düzenlemeleri kendiniz yapabilir, isterseniz bize yaptırabilirsiniz. Çalışmanızı onayladıktan sonra siparişleriniz kargo ile adresinize teslim edelim.

Matbaa Vip Uygulamaları

Ödemeleriniz internet üzerinden, kredi kartları ve banka havalesi ile yapılabilmektedir. Tüm kredi kartlarına taksit imkânı mevcuttur. Matbaavip garantisi ile tüm tanıtımreklammatbaa, materyallerinizi bizden edinebilirsiniz. Biz sadece sanalda değil gerçekte de varız…1997’de kurulan firmamız KırtasiyeAjansMatbaaWeb TasarımPromosyon Materyalleri alanında hizmetlerine devam ediyor. Organizasyon ve Reklam Danışmanlığı da tarafımızdan verilmektedir. 2011 Yılında Maliye ile anlaşmalı matbaa ünvanını da alan firmamız her türlü resmi evrak basımı da yapmaktadır.

Sürekli genişleyen genç kadromuza uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile önemli projelere imza atmış, sektördeki yerini hak etmiştir. Sektöre yeni fikirler üreterek ve farklı projeler üzerinde çalışmalarını sürdürmektedir. Grafik Tasarım ve Web Tasarım alanında profesyonel destek verdiğimizi hatırlatmak isteriz

Matbaa Vip

Matbaa Ürünlerimiz;

 1. Kartvizit Modelleri
  1. Standart Kartvizit
  2. Kabartmalı Kartvizit
  3. Altın Yaldızlı Kartvizit
  4. Sıvamalı Kartvizit
  5. Fantazi Kartvizit
  6. Kraft Kartvizit
  7. Şeffaf Kartvizit
 2. Acil Dijital Baskı
  1. Katalog
  2. Poster & Afiş
  3. Sertifika
  4. Etkiet Baskı
  5. Baskes Etiket Baskı
  6. Eczane İlaç Etiketi
  7. Şişe Etiketi
  8. Sticker
 3. El İlanı & Broşür
  1. El İlanı
  2. Broşür
  3. Kapı El Askısı
  4. İnsört
 4. Kurumsal Ürünler
  1. Antetli Kağıt
  2. Cepli Dosya
  3. Diplomat Zarf
  4. Reçete
  5. Karton Çanta
  6. Masa Takvimi
  7. Magnet
  8. Kaşe
 5. Reklam ÜRünleri
  1. Ayaklı Pano
  2. Foreks Baskı
  3. Roll Up Baskı
  4. One Way Vision Baskı
  5. Folyo Baskı
  6. Branda Baskı
  7. Yer Zemin Etiketi
 6. Anlaşmalı Matbaa
  1. Sevk İrsaliyesi
  2. Fatura
  3. İrsaliyeli Fatura
  4. Tahsilat Makbuzu

 

Kartvizit Modelleri

Kartvizit modelleri, iş hayatının vazgeçilmezi, toplantılarda, fuarlarda ve görüşmelerde bağlantı paylaşmanın en kolay yoludur. Uygun fiyatlarla ve aynı gün acil teslimat seçeneğiyle Matbaavip’de sizi bekliyor!

Matbaavip’ın pratik fiyat hesaplayıcısını kullanarak istediğiniz kartvizit özellikleri işaretleyin ve kartvizit fiyatını hesaplayın. Kartviziti 8,5X5 santim ölçülerindeki standart kartviziti 350 gr mat kuşe kağıda bastırabileceğiniz gibi 400 gr mat kuşe kağıt seçeneği kartvizit tasarımınızı daha da güzel gösterecektir. 280 gr dokulu kağıt seçeneği ise kartvizitinizin başka kartvizitlerin arasında kolayca ayrışmasını sağlayacaktır. Oval kenar ya da düz kenar kesim seçenekleriyle de kartvizit tasarımınızı ayrıca farklılaştırabilirsiniz.

Kartvizit Modelleri

Matbaavip, uygun fiyata kartvizitinizi kaliteli bir şekilde basar ve taahhüt ettiği tarihte ücretsiz kargoya verir. İstanbul’da kartvizit siparişi veriyorsanız eğer ve kartvizitleriniz acil lazımsa kurye teslimatı veya kendim teslim alacağım seçeneklerinden birini de seçebilirsiniz. Metal kartvizitlik modelimize göz atmayı unutmayın!

Kartvizit Tasarla

İster kartvizit tasarımınızı yükleyerek, isterseniz de sektörlere özel avukat, eczane, inşaat, muhasebe gibi kartvizit modellerini de içinde bulunduran online tasarım panelini kullanarak kendi kartvizitinizi kolayca online tasarlayabilirsiniz. Daha özel bir tasarım isterseniz de Matbaa profesyonel tasarımcılarımıza kartvizit tasarımı yaptırabilirsiniz. İsme özel metal kartvizitlik modelimize de göz atmayı unutmayın!

Sitemizdeki hazır şablonları kullanarak online tasarım yapabilir veya kendi hazır tasarımınızı yükleyebilirsiniz. Tasarımla uğraşmak istemiyorum derseniz; ekstra ücretle tasarımcı kirala sekmesini seçip, notunuzu ekleyerek siparişinizi verebilirsiniz.
Kartvizit tasarımınızı hazırlarken tüm gerekli bilgileri yazdığınıza emin olun;
Firma logonuz, firmadaki göreviniz, telefon numarası, e posta ve adres en temel bilgilerdir.
Kartvizit üzerindeki yazıların kolayca okunabilir olmasına dikkat edin.

Sipariş sonrası tasarımlarınız ilgili ekiplerimiz tarafından ücretsiz kontrol edilip, baskıya uygun hale getirilir. E-posta adresinize, onayınız için gönderilir. Baskıya uygun tasarımlar direkt olarak üretime alınır.

Acil Dijital Baskı

Acil Dijital Baskı işlerinizi hızlıkaliteli ve uygun fiyat avantajlarıyla gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçiniz. Katalog, reklam ve tanıtımların vazgeçilmezi olarak, işletmenizin ya da kurumunuzun ürünlerini ve hizmetlerini tanıtmada büyük önem taşır.

Mevcut müşterilerinizin olduğu kadar potansiyel müşterilerin de ilgisini çekmek istiyorsanız, etkili ürün tanıtım kataloglarımız sizleri bekliyor. Müşteri ziyaretlerinde, fuar veya tanıtım organizasyonlarında markanızı hem kurumsal bazda tanıtabilmek, hem de ürün ve hizmetlerinizden insanları haberdar edebilmek için hazırladığımız kataloglar, fark edilmek ve fark yaratmak isteyenler için en iyi yoldur.İstediğiniz sayfa sayısı ve özellik seçimini yaptıktan sonra katalog tasarımınızı bize iletmeniz yeterli olacaktır.

Acil Dijital Baskı

Sipariş sonrası tasarımlarınız ilgili ekiplerimiz tarafından ücretsiz kontrol edilip, baskıya uygun hale getirilir. E-posta adresinize, onayınız için gönderilir. Baskıya uygun tasarımlar direkt olarak üretime alınır.

Reklam esas itibariyle hedef aldığı tüketici kitlesi üzerinde belirli bir etki yaratmak ve bu kitlenin düşünme ve alışkanlıklarını etkilemek yolu ile satın almaya yönlendirmek ve işletmenin karlılığını arttırmak amacını taşır. İşletme, malların tüketici nezdindeki fayda maliyet dengesini reklam yolu ile işletme açısından daha karlı olacak biçime dönüştürmüş olur.

Yukarıdaki amaca varabilmek için reklamın hedef aldığı tüketici kitlesine ulaşması, mesajlarını bu kitleye verebilmesi gerekmektedir. Bu da reklamın öncelikle iletişim amacını yerine getirmesiyle mümkün olabilir. Bu amaca ulaşabilmek için promosyon ürünlerimizi güvenle tercih edebilirsiniz.

El İlanı & Broşür

El İlanı & Broşür baskı hizmetlerimizle, işletmenizin etkileyici ve profesyonel tanıtımını gerçekleştirerek müşteri kitlenizi genişletin! Hemen şimdi yüksek kaliteli ve özelleştirilmiş broşürlerimizle, rakiplerinizden bir adım öne geçin ve başarıya ulaşın. Broşür (Kırımlı), ürün ve hizmetlerinizin duyurulması için en etkili ve uygun fiyatlı tanıtım materyallerinin başında gelir. Müşterileriniz broşür sayesinde ürünlerinizden ve hizmetlerinizden haberdar olup size en kısa yoldan ulaşabilirler.

El İlanı & Broşür

Matbaa vip’nin pratik fiyat hesaplayıcısını kullanarak A3, A4 veya A5 broşür ölçülerinden birini seçin. Kağıt gramajını, çift kırımlı mı yada tek kırımlı mı olacağını belirleyin ve fiyatını hesaplayın. Matbaavip’de fiyat hesaplamak bu kadar kolay..İster Broşür tasarımınızı yükleyerek isterseniz de sektörlere özel modelleri de içinde bulunduran online tasarım panelimizi kullanarak kendi tasarımınızı kolayca tasarlayabilirsiniz. Eğer daha özel bir tasarım isterseniz de Matbaavip profesyonel tasarım ekipleriyle çalışabilirsiniz

Sipariş öncesi dikkat edilmesi gerekenler

 

 • Broşürün tek yüzlüçift yüzlükatlamalı olmak üzere birden fazla çeşidi vardır. Doğru broşürü seçtiğinize emin olun!
 • Broşür tasarımınızı hazırlarken tüm gerekli bilgileri yazdığınıza emin olun:
 • Ürünlerinizin fotoğraflarını,
 • Detaylı bilgileri,
  • Yapmış olduğunuz kampanyaları belirtmeyi de eksik etmeyin.
  • Tasarım hazırlanırken ilk olarak broşürün hedef kitlesini veya hedef kitleye verilecek olan bilgiye veya bilgilere dikkat etmelisiniz.
  • Tasarımınızın üzerindeki yazıların da kolayca okunabilir olmasına ayrıca dikkat etmenizi rica ederiz.

Siparişiniz hakkında bilgi sahibi olmanız bizim için önemlidir. Bu yüzden bizimle iletişim kurmaktan çekinmemenizi rica ediyoruz. Bunun bir yolu olarak “Hızlı Destek” hattımızdan bizimle iletişim kurarak herhangi bir sorunuzun yanıtını alabilirsiniz.Sipariş sonrası tasarımlarınız ilgili ekiplerimiz tarafından kontrol edilip baskıya uygun hale getirilir. E-posta adresinize onayınız için gönderilir. Baskıya uygun tasarımlar direkt olarak üretime alınır. Kırımlı Broşür baskılarımız maksimum 4 – 5 iş günü içinde kargoya verilmektedir.

Firma Hakkında Bilgi

Matbaavip internet üzerinde tüm matbaa ihtiyaçlarınızı ekonomik kolay seri olarak yapmanızı sağlar Matbaavip, "Size bir tık kadar yakınız" sloganı ile başta tüm Türkiye ve tüm dünya ülkeleri kapsama alanımızda Son yıllarda internetin hayatımıza yön vermesi üzerine bizde değişime ayak uydurarak daha önce klasik anlamda sunduğumuz kaliteli hizmetleri sanal ortama taşıdık.

Matbaavip Hakkında

İstediklerinizi tasarlayın gerekli verileri tarafımıza internet üzerinden ulaştırın çalışmanızı onayladıktan sonra siparişleriniz kargo ile adresinize teslim. Ödemeleriniz internet üzerinden, kredi kartları ve banka havalesi ile yapılabilmektedir. Tüm kredi kartlarına taksit imkânı. Güven grup garantisi ile tüm tanıtım, reklam, matbaa, materyallerinizi bizden edinebilirsiniz. Biz sadece sanalda değil gerçekte de varız...

1997 yılında kurulan firmamız faaliyetlerine Kırtasiye, Ajans, Matbaa, Çiçekçilik, Fotoğrafçılık, Web Tasarım, Tabela, Promosyon Materyalleri, üretim ve pazarlama alanında devam ediyor. Organizasyon ve Reklam Danışmanlığı da tarafımızdan verilmektedir. 2011 Yılında Maliye ile anlaşmalı matbaa ünvanını da alan firmamız her türlü resmi evrak basımı da yapmaktadır. Sürekli genişleyen genç kadromuza uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile önemli projelere imza atmış, sektördeki yerini hak etmiştir. Sektöre yeni fikirler üreterek ve farklı projeler üzerinde çalışmalarını sürdürmektedir. Grafik Tasarım ve Web Tasarım sektörünü konusunun artık başlı başına bir iş kolu haline geldiği ve profesyonel destek almanın hem size kaliteli hizmet sağlayacağını hem de zaman kazandıracağını hatırlatmak isteriz.

Genç ve tecrübeli kadrosu ile deneyimlerini ve kaynaklarını müşteri için en iyi şekilde kullanan, kendini sürekli geliştiren ve güncelleyen, müşterileri için  beraber iş yaptığı diğer kuruluşlar ile aralarındaki iletişimi, güçlendiren  yenilikler katan, müşteri memnuniyetini önceliğimizdir. Ana politikamız kaliteyi tam zamanında teslim etmektedir.

Lokasyon

Portföy

Tanıtım Videosu

1 Yorum

 1. Ogün Yıldırım
  1 Ekim 2023
  5.0

  Firma kataloğumuzu yaptırdık. Öncelikle çok hızlılar işlerini profesyonel yapıyorlar

İnceleme ekle

Bu liste için Puanınız