Hizmet Alanlar

Evet, tüm uygulamalarımız işverenler (hizmet alanlar) için tamamen ücretsizdir. 

tamircinburada uygulamasına üye olmak çok kolay. BURADAN işveren hesabınızla kayıt oluşturmanı yeterlidir.

Kayıtlı hizmet alanlar, tamircinburada’da sistem içerisinden mesajlaşma yoluyla iletişime geçebilirler. Bu şekilde yapılan tüm mesajlaşmalar ile teklif değerlendirme formları sistemlerimizde kayıtlı olduğu unutulmamalıdır. Dilerlerse firmaların iletişim bilgileri ile de bağlantı kurabilirler. 

tamircinburada’da  gizliliğe büyük önem veriyoruz. Ayrıca gizlilik politikamız mevcuttur. Tüm bilgileriniz, yedeklenmekte ve güvenlik sertifikalı bulut ortamında saklanmaktadır. Kanunun sağladığı haklar dışında bilgileriniz 3. şahıslarla kesinlikle paylaşılmaz.

Portföyünüzü ve/veya profilinizi dilediğiniz zaman silebilirsiniz. Unutmayın, profilinizi sildiğinizde, tüm verileriniz de silinecek  ve geri getirilmeyecektir.

Firmanıza ait kişisel/kurumsal iletişim bilgilerinizi anlaşma sağladığınız HİZMET VEREN haricinde kimse göremez. İletişim bilgileri haricindeki veriler kayıtlı kullanıcılara açıktır.

Hizmet Verenler

tamircinurada’da amacımız tüm işverenleri, hizmet sağlayıcılarla buluşturmak. Bu nedenle mümkün olduğu sürece hizmet sağlayıcılarından herhangi bir ücret talep etmeyeceğiz. 

tamircinburada, işverenlerle yapılan teklif anlaşmalarından ÖMÜR BOYU hiç bir ücret talep etmez.  

Hizmet sağlayıcıları birden fazla bölgeye hizmet sunabilirler. Bunun için PROFİL alanınızdan,  hizmet bölgelerinizi ayrı ayrı seçmelisiniz.

Lokasyon uygulaması firmanızın bulunduğu bölgedir ve sistem için oldukça önemlidir. Bunun için harita lokasyonunuzdan firmanızın bulunduğu yeri tam olarak seçmeniz gereklidir.

Verdiğiniz hizmetleri hizmet kategorisinden tek tek seçmelisiniz. Listede yer almayan hizmetler için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Teklif formlarını sadece onaylı işverenler görebilir. Hizmet talep eden firmaya gönderdiğiniz teklif formları sadece teklif verdiğiniz işveren tarafından görünür.

Her hizmet veren, isterse farklı bir hesapla işveren olarak başvurabilir. Aynı şekilde tüm hizmet talepleri ve PORTFÖY ücretsiz olarak yayımlanır.

Evet, profilinizi dilediğiniz zaman silebilirsiniz. Ancak şunu unutmayın; Profilinizi sildiğinizde, tüm verileriniz de silinecektir.

Firmanızı öne çıkarmanız için iki farklı uygulama vardır;

  1. En az 100 ve üzeri hizmet aldığınızda Plus üye olarak firmanızı öne çıkartabilirsiniz.
  2. PLUS üyelik satın alarak firmanızı öne çıkartabilirsiniz.