Kamala Tabela

Aplikasyon ustası
16 Kasım 2010

Firma Hakkında

Kamala tabela olarak reklam, çatı tabela, ışıklı tabela, totem tabela, eczane tabelası hizmetlerinde en uygun fiyat garantisi sunuyoruz.

Kamala Tabela

2010 yilindan tabela, reklam, baskı hizmeti yapiyoruz Genel olarak tabela reklam sektoründe aplikasyon isini profesyonel şekilde uyguluyoruz. Bununla birlikte folyo kaplama gibi işlerde uzman seviyesinde çalışıyoruz.  Mutfak tezgahlarını, kaplama, camlara folyo kaplama, branda germe işlerinde bizimle iletişime geçebilirsiniz.Ayrıca bazı tabela reklam firmalariyla da fason olarak çalışmaktayız. Tabela firmaları da yardımcı eleman aradıklarında benimle iletisime geçebilirler. Örenğin, tabela toplanması, montajı isleri oluyor günlük atölyelerine yardıma gidiyorum.

Kamala Tabela
Kamala Tabela

Tabela Hizmetlerimiz

İstanbul Tabela çeşitleri ile iş akışınızı hızlandırmak için yeni nesil uygulamalarımızla yanınızdayız. Çünkü biliyoruz ki size en iyi hizmeti sunarak kazanmanız için çalışıyoruz. Bununla birlikte yüksek standartlarda hizmet almanız için kendimizi durmadan yeniliyoruz.

Reklam Tabela Hizmetlerimiz:

 • Totem Tabela
 • Çatı Tabela
 • Işıklı Tabela
 • Eczane Tabelası
 • Cephe Giydirme
 • Dijital Baskı
 • Kutu Harf Reklam
 • Display Ürünleri

Tamircin Burada Neler Yapıyor

Tamircin Burada platformunda şimdilik aşağıdaki ÜST GRUPLARDA hizmet alabilir ya da hizmet verebilirsiniz. Üst gruplara gelen talepler doğrultusunda sınırsız alt grup oluşturulabilecektir.

 1. Tamir & Bakım & Onarım
 2. İmalat & Montaj
 3. Nakliyat & Taşıma & Çekici
 4. Temizlik Hizmetleri

Hizmet gruplarına göre hizmet verenler ve hizmet / işler;

Hizmet Grubu Firma Hizmet
Tamir Bakım Onarım FİRMALAR HİZMETLER
İmalat & Montaj FİRMALAR HİZMETLER
Nakliyat & Taşıma & Çekic FİRMALAR HİZMETLER
Temizlik Hizmetleri FİRMALAR HİZMETLER

Tamirci Firmaları için İSG Eğitimi Desteği

Bakım Onarım FirmalarıÇalışanların yaşamını tehlikeye sokan, sağlığını tehdit eden, ekonomiye zarar veren, “kaza” ve “meslek hastalığı” dediğimiz olayları önler ve çalışanın sağlığını korur. İş güvenliği, çalışanları korumanın yanı sıra üretim ve işletmenin güvenliğini sağlayan, ekolojik zararı en alt düzeye indiren uygulamaları da bünyesinde barındırmaktadır.

Tamircin Burada ekibi tüm uygulamalarda iş sağlığı ve güvenliği önlemlerine büyük önem vermektedir. Bu doğrultuda hizmet veren firmalarımız için Online İSG Eğitimi uygulamasında tüm firmalarımıza % 30 indirimle sertifikalı iş güvenliği eğitimlerinin verilmesi için destek olmaktadır. Hizmet alan işverenlerimiz için de aynı uygulama ve destek geçerlidir.İş sağlığı ve güvenliği eğitimierinden faydalanmak için lütfen iletişim formundan bizimle iletişime geçerek, kullanıcı portföyünüzü alınız.

Planlı çalışarak, iş kontrolünü sağlayarak, risk analizlerini yaparak; proaktif (önleyici) ve reaktif (düzeltici) tedbirleri firma genelinde etkin ve yaygın bir şekilde kullanarak güvenli bir iş yeri yaratabiliriz.

İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimleri ile çalışma veriminin ve kalite seviyesinin yükseltilmesi, projelerin belirlenen süreler içinde tamamlanması olasıdır.

Neden tamircin burada ?

İnsan emeğinin tüm değerlerin üzerinde olduğunun bilincinde olan tamircinburada, çalışan, çalışma koşulları, çevre ve insan duyarlılığı, ürün ve hizmet standartlarıyla bir bütün olduğuna inanır. Bu bütünün sürdürülebilir olmasının arkasında ise çalışan insana verilen önem yatmaktadır. İşte bu bilinçle hareket eden tamircinburada ekibi, hizmet alan ve hizmet verenleri en ekonomik şartlarda buluşturmayı amaç edinmektedir.

tamircinburada’da gizliliğe büyük önem veriyoruz. Platform üzerinde gizlilik politikamız mevcuttur. Tüm bilgileriniz yedeklenmekte ve güvenlik sertifikalı bulut ortamında saklanmaktadır. Kanunun sağladığı haklar dışında bilgileriniz 3. şahıslarla kesinlikle paylaşılmaz

Tamircin Burada uygulaması ile ilgili aklınıza takılan sorular için sık sorulan sorular alanımızı ziyaret edeilirsiniz.

Firma Hakkında Bilgi

2010 yilindan tabela, reklam, baskı hizmeti yapiyoruz Genel olarak tabela reklam sektoründe aplikasyon isini profesyonel şekilde uyguluyoruz. Bununla birlikte folyo kaplama gibi işlerde uzman seviyesinde çalışıyoruz.  Mutfak tezgahlarını, kaplama, camlara folyo kaplama, branda germe işlerinde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca bazı tabela reklam firmalariyla da fason olarak çalışmaktayız.

Lokasyon

“Kamala Tabela” ilk yorumlayan siz olun

Bu liste için Puanınız