Emsa Tabela Reklam

Popüler Firma
Emsa Tabela Reklam
3 Şubat 2008

Firma Hakkında

Emsa Tabela Reklam olarak 2008 yılından bu yana elde ettiğimiz tecrübeler ışığında bütün müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik en uygun çözümleri belirliyoruz, Tabela reklam, dijital baskı, kutu harf reklam uygulamalarında hizmette kalite ve eşitlik ilkelerine bağlı kalmak önceliğimizdir.

Emsa Tabela Reklam

Emsa Reklam, normal bir serviste rastlayamayacağımız tecrübe, fiyat seçenekleri ve ilgili malzemeler ile profesyonel sonuçlar sunmaktadır. Reklam söz konusu olduğunda, işinizi konunun uzmanı olan ellere emanet etmelisiniz. Bizler bu alandaki tecrübemiz ve başarılarımız ile hizmetinizdeyiz. Emsa Reklam, normal bir serviste rastlayamayacağımız tecrübe, fiyat seçenekleri ve ilgili malzemeler ile profesyonel sonuçlar sunmaktadır.

Emsa Tabela Reklam

Tabela Reklam, Dijital Baskı Hizmetlerimiz

Tabela Reklam, Dijital Baskı hizmetlerimiz ile firmanızın ihtiyacı olan dinamikleri iyi analiz ederek ve sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaçlarınızı belirliyoruz. Bunun için öncelikle ön keşif formumuzu doldurarak bize ulaştırmanız yeterli olacaktır.

Tabela Reklam Hizmetleri

Tabela reklam hizmetleri uygulamalarımız ile firmanızın tanıtım ve reklam afişlerini kurumsal kimliğinizle birlikte tanıtabilirsiniz. Görsel veya metinlerin tabela materyalleri üzerine basılması tekniği olarak bilinentabela reklamı uygulamaları;

 1. Işıklı Tabela Hizmetleri
 2. Çatı Tabela Hizmetleri
 3. Işıksız Tabela Hizmetleri
 4. Totem Tabela Hizmetleri
 5. Eczane Tabelası

Tabela Hizmetleri

EMSA REKLAM olarak müşterilerimize kaliteli, sınırsız tasarım desteği ile uygun maliyetli tabela reklamı konusunda hizmet vermekteyiz.  Markanızı tanıtmanın ve kurumsal olmanın en iyi yollarından olan tabela reklamı uygulamalarımız ile işletmenizin tanıtımını yapabilirsiniz.

Işıklı Tabela Hizmetleri

Işıklı tabela hizmetlerimizin müşterilerimiz tarafından bu kadar çok tercih edilmesinin en büyük nedeni hem gündüz hem de gece markaların reklamını kesintisiz bir şekilde yapmalarıdır. Işıklı olmalarından dolayı özellikle gece de hayatın devam ettiği şehirlerde markaların görünür olmasını sağlamaktadır. Işıklı tabelalar ise birçok farklı formda ve çeşitte olabilmektedir. Bu sebeple de markanıza en uygun ışıklı tabela seçimini yapabilir ve markanızın pazarlama stratejilerine uygun bir şekilde ışıklı tabelanızı tasarlayabilirsiniz.

Işıklı Tabela Hizmetleri

Ticari alanda en çok tercih edilen reklam araçlarından biri olan tabela, rekabet amacıyla dikkatleri çekmek için kullanılmaktadır. Bu nedenle göze hitap etmesi oldukça önemlidir. Çeşitli aydınlatma malzemeleri kullanılarak yapılan ışıklı tabela modelleri, firmanın reklamının gece karanlığında da görünebilmesine olanak sağlayan bir tanıtım aracıdır.

Çatı Tabela Hizmetleri

Çatı tabela hizmetlerimiz ile kurumsal kimliğinizin reklamını ömür boyu ücretsiz sergileyebilirsiniz. Çatı tabela uygulamaları, markaların logoları ile de desteklenerek markanın hedef kitle üzerinde çok daha etkili olmasını sağlar.

Çatı Tabela Hizmetleri

Çatı tabela uygulamaları markaların görünür olmasını sağlamaktadır. Bu tabelalar birçok farklı formda ve çeşitte olabilmektedir. Bu sebeple de markanıza en uygun çatı tabela seçimini yapabilir ve markanızın pazarlama stratejilerine uygun bir şekilde tasarlayabilirsiniz. Genellikle çatı üzerine planlaması yapılan çatı tabela hizmetleri bu özelliğinden dolayı bu isimle anılmaktadır. Çatı tabelalarını diğer tabelalarından ayıran en büyük özelliği ise çok daha büyük ve göze çarpacak şekilde tasarlanmalarıdır. Bu sayede çok uzak mesafelerden dahi rahatlıkla fark edilebilirler ve okunabilirler

Totem Tabela Hizmetleri

Totem tabela hizmetler ile kurumsal kimliğinizin reklamını ömür boyu reklam ücreti ödemeden sergileyebilirsiniz. Totem tabela uygulamaları, markaların logoları ile de desteklenerek markanın hedef kitle üzerinde çok daha etkili olmasını sağlar.

Totem Tabela Hizmetleri

Totem reklam tabelaları özellikle otobanlarda ve şehirler arası yollarda karşımıza çıkmaktadır. Totem tabela çeşitleri büyük ve gösterişli olmaları sebebiyle sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle petrol istasyonlarında ve yol kenarında bulunan işletmelerde kullanıldıkları için de sıklıkla yol tabelası olarak da anılmaktadırlar. Gövde ve kaset bölümünden oluşan totem tabelaların uzun ömürlü kullanılabilmesi için firmamız gibi alanında uzman olan kişiler tarafından montajının gerçekleştirilmesi gerekir.

Eczane Tabelası

Sağlık sektöründe yer alan eczanelerde eczane tabelası kullanımı yasal mevzuata göre belirlenmiştir. Eczane tabelası yönetmeliğine göre tabela içerisinde yer alan özel boyutları vardır. Burada amaç  haksız rekabeti önlemektir

Eczane tabelalaında ara profillerin ve taşıyıcı yapısının yönetmeliğe uygun bir şekilde yapılmasına özen gösterilmelidir. Tabela içerisine su girişi engellenecek şekilde tasarlanmalıdır.

Eczane Tabelası

Tabela boyutları kanunda belirtilen ölçülerde olmalıdır Bununla birlikte tabelada kullanılacak renkler sadece kırmızı ve beyaz renkt olmalıdır. Eczane yazısının pleksi vakum yapılarak oluşturulması uygundur ve tabelada yer alan eczane yazısının ışıklandırılması mecburi bir durumdur. Ayrıca nöbetçi eczane tabelalarının eczane tabelalarından farklı olduğu, boyut olarak daha küçük yapıda olduğu, LED eczane tabelası özelliği taşıdığı ve temizliğinin kolay olduğu belirtiliyor.

Dijital Baskı Hizmetleri

Kurumsal kimliğini yansıtan ve fark edilmenizi sağlayan dijital baskı hizmetimiz ile rakiplerinizden bir adım önde olacaksınız. Dijital ortamda bulunun görsel veya metinlerin çeşitli materyaller üzerine basılması tekniği olarak bilinen dijital baskı uygulamaları;

Dijital Baskı Hizmetleri

 1. Vinil Baskı Hizmetleri
 2. Mesh Baskı Hizmetleri
 3. Folyo Baskı Hizmetleri
 4. Ligth Baskı Hizmetleri
 5. Kanvas Baskı Hizmetleri

EMSA REKLAM olarak müşterilerimize kaliteli, sınırsız tasarım desteği ile uygun maliyetli dijital baskı konusunda hizmet vermekteyiz. Markanızı tanıtmanın ve kurumsal olmanın en iyi yollarından olan dijital baskı uygulamalarımız ile işletmenizin tanıtımını yapabilirsiniz.

Vinil Baskı Hizmetleri

PVC asıllı baskı çeşidi olan Vinil Baskı Hizmetleri reklamcılığın vazgeçilmez bir ürünüdür. Vinil baskının bu kadar popüler olmasının nedeni kullanım sürelerinin uzun ve maliyetlerinin düşük olmasıdır.

Branda şeklinde de isimlendirilen vinil PVC türü olarak organik bileşik karışımlar içeren bir malzeme türüdür. Son derece dayanıklı ve hafif olması nedeni ile üzerine baskı yapılabilmesi oldukça uygundur. Vinil kullanım özellikleri sayesinde birçok farklı alanda tercih edilen malzeme olarak da nitelendirilebilir.Vinil baskı reklam ürünleri  okul, hastane, otel ve iş merkezleri gibi büyük alanlarda kullanımı sağlanır. Kalabalığın çok olduğu ve kir, toz gibi unsurların bulunduğu alanlarda gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Diğer kullanım alanları;

Vinil Baskı Hizmetleri

Tanıtım, reklam amaçlı afişler veya pankartlar

 • Işıklı tabelalar
 • Cephe giydirme
 • Branda baskı
 • Diğer reklam alanları

İçerisinde bulunan organik bileşikler sayesinde son derece dayanıklı olan bir üründür. Dijital baskı sektöründe son yıllarda en sık tercih edilen bir malzemedir

Mesh Baskı Hizmetleri

Delikli brandalara uygulanan bir yöntem olan Mesh Baskı Hizmetleri en çok tercih edilen reklam ürünüdür. Mesh baskının bu kadar tercih edilmesinin sebebi ise kullanım ömrünün uzun ve maliyetlerinin düşük olmasıdır.

One way baskı ve vinil baskı yöntemlerine benzeyen bir baskı yöntemi olan mesh baskı delikli brandalara uygulanan bir yöntemdir. Geniş yüzeylerde kullanım imkânı sunduğu için özellikle bina giydirmelerinde ve dış mekânlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Lamine ve dökme olarak ikiye ayrılan mesh baskı dijital baskı yöntemlerinden birisi olmakla birlikte solvent özlü boyalar ile uygulanmaktadır. Mesh baskı reklam ürünü size işinizde kolaylık sağlayacak, iş akışınızı hızlandıracaktır. Bununla birlikte hem dikkat çekiciliği açısından, hem de  kullanıldığı mekanlarda tanıtım amaçlı etkili bir reklam ürünüdür.

Mesh Baskı Hizmetleri

Özellikle hedef kitleye hitap eden reklam araçlarından biridir. Reklam verenlerin görsel ve yazılı basın araçlarından sonra en çok reklam verdiği reklam ürünlerin başında gelmektedir

Folyo Baskı Hizmetleri

Folyo Baskı Hizmetleri, hem iç mekan, hem de dış mekanlarda çok sık kullanılan dijital baskı yöntemlerinden birisidir. Folyo baskı  hizmetleri iç mekân kullanımında organik denilen su bazlı boyalar, dış mekân kullanımında ise genelde solvent özlü boyalar kullanılır.

Yapıştırılacağı zeminin temiz ve düz olması gerekir. Zemin olarak genelde plastik özlü polikarbon, pleksi, dekota, alüminyum, sac  gibi sert malzemeler kullanılır. Folyonun, baskı makinesinden çıktıktan sonra birkaç saat dinlenmesi gerekir. Eğer iç mekân için basılmışsa laminasyon yapılması zorunludur. Dış mekân olarak basılmış ise laminasyon zorunlu değildir, kişinin tercihine kalmıştır. Bunun dışında uygulamaya hazırdır.

Folyo Baskı Hizmetleri

Folyo baskı, diğer baskı ürünlerine nazaran ekonomik olması nedeniyle alışveriş merkezlerinde, okullarda, marketlerde, elektronik eşya mağazalarında, yapı marketlerinde, hastane, cafe ve restoranlarda güvenle kullanılabilir. Çok geniş bir kullanım ağı bulunan folyo baskılar aslında dikkat çekiciliği sayesinde tanıtım yapmak isteyen her alanda  kullanılabilir

Ligth Baskı Hizmetleri

Light Baskı Hizmetleri, açık hava reklam kampanyalarını önemli araçlarından birisidir. Genellikle trafiğin yoğun olduğu alanlarda ve şehiriçi otobüslerde sıklıkla kullanılmaktadır.

Ligth Baskı Hizmetleri

Light baskı hem yaya hem de araç trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde kullanılabilmesi sayesinde daha fazla kişiye ulaşma imkânı sunar. Ayrıca kullanılan malzemeler sayesinde dijital baskıda yaratıcılığının en üst noktada olduğu baskı reklam araçlardan birisidir. Lightbox ekonomik olması nedeniyle alışveriş merkezlerinde, okullarda, marketlerde, elektronik eşya mağazalarında, yapı marketlerinde, hastane, cafe ve restoranlarda güvenle kullanılabilir. Çok geniş bir kullanım ağı bulunan lightbox’lar aslında dikkat çekiciliği sayesinde tanıtım yapmak isteyen her alanda  kullanılabilir

Kanvas Baskı Hizmetleri

Kanvas baskı hizmetleri genellikle tablolardan bilinse de hem iç hem de dış cephelerde sıklıkla kullanılan dijital baskı yöntemlerinden birisidir. Kanvas kumaş üzerine dijital baskı yöntemleri ile istenilen her türlü baskının gerçekleştiği kanvas baskılar, istenilen boyutta hazırlanabilmesi sayesinde her türlü cepheye uygulayabiliyoruz.

Kanvas Baskı Hizmetleri

Kanvas baskı reklam ürünü müşterilerimizin sıklıkla tercih ettiği reklam uygulama sistemidir. Dijital baskı makinelerini ayıran bir diğer özellik baskı kafası sayılarıdır. Birçok makinede 2-4 ve 8 adet arasında değişen baskı kafası mevcuttur. Baskı kafa sayısı ve teknolojisi geliştikçe daha net ve kaliteli baskı alınmaktadır. Yüksek kalitede kanvas baskılar için baskı kafa sayısı önemli bir belirtidir. Baskı kafa sayısı aynı zamanda makinede baskı için kaç renk kullanıldığına dair önemli ipuçları sunar.

Kanvas baskı hizmeti birçok alanda kullanılmaktadır. Genellikle reklam amacıyla kullabılan kanvas baskılar tval üzerine farklı amaçlarda da kullanılabilmektedir.

Kullanım Alanları

 • Tablo, uygulama alanları
 • İç ve dış reklam uygulamaları
 • Dijital baskı uygulamaları
 • Tanıtım, ilan, reklam uygulamaları

Cephe Giydirme

Firmanızın kurumsal kimliğini yansıtan ve fark edilmenizi sağlayan cephe giydirme hizmetimiz ile rakiplerinizden bir adım önde olacaksınız. Firmanızın bulunduğu binanın tamamının kaplanmasını ya da belirli bölümlerin düzenlenmesi konusunda grafik tasarım uygulamalarımızla destek sağlıyoruz.

EMSA REKLAM olarak müşterilerimize kaliteli, sınırsız tasarım desteği ile uygun maliyetli cephe giydirme ve cephe kaplama konusunda hizmet vermekteyiz. Markanızı tanıtmanın ve kurumsal olmanın en iyi yollarından olan Cephe giydirme, cephe kaplama uygulamalarımız ile işletmenizin tanıtımını yapabilirsiniz.

Cephe Giydirme

Cephe Giydirme, Cephe Kaplama uygulamalarımız;

 1. Kompozit Cephe Kaplama Hizmetleri
 2. Mesh Germe Sistemleri
 3. Vinil Germe Hizmetleri
 4. One Way Vision Kaplama
 5. Folyo Kaplama Hizmetleri

Kompozit Cephe Kaplama Hizmetleri

En çok tercih edilen Kompozit Cephe Kaplama Hizmetleri, ilan ve duyuru gibi dijital baskılarda kullanılan reklam afişlerindendir.  Hafif bir yapı malzemesi olmasının yanı sıra sağlamlığı ile de ön plana çıka kompozit cephe kaplama sistemleri markalara farklı tasarımlar ile hedef kitlelerinin dikkatini çekme imkânı sunmaktadır.

Kompozit Cephe Kaplama Hizmetleri

Kompozit Cephe Kaplama reklam ürünü müşterilerimizin sıklıkla tercih ettiği cam giydirme sistemidir. Bu sistemlerinin uygulanmasından sonra bina yüzeyi dümdüz bir şekilde görülmektedir. Bunun için germe işleminden önce profiller kesilip hazırlanarak alan hazırlanmaktadır. Daha sonrasında ise yüzey pürüzsüz bir hale getirilir. Tüm cephelere uygulayabildiğimiz kompozit cephe kaplama sistemleri geniş renk seçenekleri ile de müşterilerimizin isteklerini tam olarak karşılamaktadır. Daha iyi sonuç alabilmek için baskı yapılacak yüzeyin temiz olması gerekir. Yapışkan olan taraf ise siyah olmalıdır. Bunun nedeni ise baskı yapılan yüzeyin iç tarafından dışarı doğru bakıldığında, cam üzerinde hiçbir şeyin görünmemesidir. Aynı zamanda reklamı yaptıran yer için önemli bir avantajdır.

Mesh Germe Sistemleri

Mesh Germe Sistemleri özellikle yapıların dış cephelerine farklı, özgür ve modern bir görünüm sağlar. Kampanya, ilan ve duyuru gibi dijital baskılarda kullanılan reklam afişlerindendir.

Mesh Germe Sistemleri

Delikli branda olarak da bilinen mesh germe sistemleri özellikle rüzgar geçirmesinde herhangi bir sakınca olmayan binalarda kullandığımız cephe giydirme sistemlerinden birisi olmaktadır. Mesh germe sistemlerinin müşterilerimize sunduğu en büyük avantaj dümdüz bir görüntü sağladığı için yüzeyi cam olmayan tüm alanlarda kullanılabilmesidir. Mesh Germe yapıların dış cephelerine farklı, özgür ve modern bir karakter sağlar. Geniş ürün yelpazesi olan dış cephe için özel üretilmiş Serge-Ferrari ürünleri ile cepheleriniz de farklı konseptler yaratabiliriz.

Vinil Germe Hizmetleri

Vinil Germe Hizmetleri kampanya, ilan ve duyuru gibi dijital baskılarda kullanılan reklam afişlerindendir.  Folyo kaplamanın kullanıldığı her alanda kullanılabilen vinil germe ayrıca girintili çıkıntılı alanlara da uygulanabilmektedir.

Vinil germe reklam ürünü müşterilerimizin sıklıkla tercih ettiği cam giydirme sistemidir. Vinil germe sistemlerinin uygulanmasından sonra bina yüzeyi dümdüz bir şekilde görülmektedir. Bunun için germe işleminden önce profiller kesilip hazırlanarak alan hazırlanmaktadır. Daha sonrasında ise vinil bunun üzerine gerilerek yüzey pürüzsüz bir hale getirilmektedir. Diğer adı branda afis olan vinil germe uygulaması olumsuz hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Boyutlarına göre fiyatlarında farklılık göstermektedir.

Vinil Germe Hizmetleri

Seçim, kampanya ve duyuru gibi dijital baskılarda kullanılan afişlerin malzemesidir. Reklam amacıyla hemen hemen tüm alanlarda uygulanabilir.  480 gr olan genelde 300x500cm, 150 x 300 cm, ve diğer istenilen ebatlarda resim ve tanıtım ilanı gibi büyük ebat afişlerde de kullanılmaktadır.

One Way Vision Kaplama

One Way Vision Kaplama Hizmetleri cam cephelere uygulanan eşsiz bir reklam ürünüdür. one way vision kaplama markalara hem reklam yapma hem de yüzeylerin eskimiş görüntülerini saklama imkanı sağlar.

One Way Vision Kaplama

Folyo kaplama reklam ürünü müşterilerimizin sıklıkla tercih ettiği cam giydirme sistemidir. Direkt olarak cam üzerine uygulayabildiği için daha hızlı ve ekonomik tanıtım aracıdır. Günümüzde birçok binada gördüğümüz cam cephelerin kaplanmasında kullanılan one way vision kaplama delikli folyo olarak da bilinmektedir. Bu kaplamanın en büyük avantajı ise dışarıdan istenilen reklam dijital baskı kalitesinde görünürken, binanın içerisinden ise delikli yapısı sayesinde dışarısı görülmektedir.

Folyo Kaplama Hizmetleri

Folyo kaplama hizmetleri markanızı ve kurumsal kimliğinizi hedef kitlenize tanıtabileceğiniz eşsiz bir reklam ürünüdür. Folyo kaplama markalara hem reklam yapma hem de mekanların eskimiş görüntülerini ekonomik bir şekilde saklama imkanı sunmaktadır.

Folyo Kaplama Hizmetleri

Folyo kaplama reklam ürünümüz müşterilerimizin sıklıkla tercih ettiği bir cephe giydirme sistemidir. Folyo kaplama direkt olarak cephe üzerine uygulayabildiğimiz gibi aynı zamanda kompozit veya forex paneller üzerine de uygulama yapmaktayız. Folyo kaplama hizmeti; reklam sektöründe vitrinlerde, araç kaplamada, tabelalarda, cephe giydirme uygulamalarında uzun yıllardır tercih edilen bir malzemedir.  Folyoyu diğer kağıt stickerlardan ayıran en büyük özelliği, yapıştığı yerden sökülmek istendiğinde yapışkanını bırakmamasıdır. Çok geniş renk yelpazesine sahip olan folyo uzun ömürlü bir malzemedir.

Kutu Harf Tabela Sistemleri

Firmanızın kurumsal kimliğini yansıtan ve fark edilmenizi sağlayan Kutu Harf Tabela hizmetlerimiz ile rakiplerinizden bir adım önde olacaksınız. Kutu harf tabela estetik görünümlerinin yanı sıra kullanıma göre tasarlanan ve uzun ömürlü tanıtım araçlarından birisidir baskı uygulamaları;

Kutu Harf Tabela Sistemleri

 1. Alüminyum Kutu Harf Tabela
 2. Fileli Kutu Harf Tabela
 3. Pleksi Kutu Harf Tabela
 4. Paslanmaz Kutu Harf Tabela

EMSA REKLAM olarak müşterilerimize kaliteli, sınırsız tasarım desteği ile uygun maliyetli kutu harf tabela konusunda hizmet vermekteyiz. Markanızı tanıtmanın ve kurumsal olmanın en iyi yollarından olan kutu harf tabela uygulamalarımız ile işletmenizin tanıtımını yapabilirsiniz.

Alüminyum Kutu Harf Tabela

Alüminyum kutu harf tabela hizmetleri ile markanızı ve kurumsal kimliğinizi hedef kitlenize tanıtabilirsiniz. Kutu harf tabela rengini kaybetmeyen kir ve pas tutmayan bir tabela ürünüdür.

Müşterilerimiz Alüminyum kutu harf tabela talepleri estetik ve dikkat çekici görünümlerinin yanı sıra hava şartlarına uzun süre dayanma özelliğinin bulunmasından dolayı da tercih etmektedir. Genellikle dış mekânlarda kullanılması tercih edilse de iç mekânlarda da farklı bir görünüm elde ettiği için tercih eden müşterilerimiz bulunmaktadır.Alüminyum kutu harf tabela estetik görünümlerinin yanı sıra kullanıma göre tasarlanan ve uzun ömürlü tanıtım araçlarından birisidir. Üretiminde % 100 alüminyum malzeme kullanılmaktadır

Alüminyum Kutu Harf Tabela

Alüminyum Harf Tabela siparişlerinizde en vurucu etkiyi yaratmak için alanınıza göre en ideal tasarımları teknolojin verdiği en üst düzey imkanlarla yapıp üretiyoruz

Fileli Kutu Harf Tabela

Fileli kutu harf tabela hizmetleri krom ve ışıklı olması nedeniyle markanızı ve logonuzu daha fazla ön plana çıkartabilirsiniz. Paslanmaz krom malzeme kullanılarak üretilen fileli kutu harf uzun ömürlü olmasının yanı sıra ışıklı tabela modellerinden birisidir.

Fileli Kutu Harf Tabela

Işıklı bir model olması sayesinde de markanızı ve logonuzu daha fazla ön plana çıkarmanızı sağlamaktadır. uzun ömürlü olması da fileli kutu harflerin bir diğer özelliği olmaktadır. Tüm bunların yanında müşterilerimiz eşsiz işçiliğimiz ve her zaman onların memnuniyetini öne çıkarak iş prensiplerimiz sebebiyle bizlere güvenmekte ve uzun soluklu çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Fileli Harf Tabela siparişlerinizde en iyi etkiyi yaratmak için alanınıza göre en ideal tasarımları teknolojin verdiği en üst düzey imkanlarla yapıp üretiyoruz

Pleksi Kutu Harf Tabela

Pleksi kutu harf tabela hizmetleri ile firmanızı hedef kitleniz doğrultusunda geniş kesimlere tanıtabilirsiniz. Pleksi kutu harf tabela rengini uzun süre koruyan bir tabela ürünüdür.

Plastik cam olarak bilenen pleksi malzemesi birçok farklı tasarıma imkân veren esnekliğe sahiptir. Normal camlardan çok daha dayanıklı ve daha hafif olmalarının yanı sıra ısıyı da daha az ileterek tabelanın kullanım ömrünü arttırır. Genellikle iç mekânlarda kullanılması tercih edilse de dış mekânlarda da farklı bir görünüm elde ettiği için tercih eden müşterilerimiz bulunmaktadır.

Pleksi Kutu Harf Tabela

Pleksi kutu harf tabela için kullanılan renklerin solmaması, eskime ve yıpranma gibi sorunlar ortaya çıkmaması sebebiyle en ekonomik tercihtir. Birçok farklı tasarıma ve malzemeye göre farklılık tanıyan kutu harf tabelalar her müşterimiz için özel olarak hazırlanmaktadır. Yapısı ve malzemesi nedeniyle benzersiz özelleştirmelere olanak tanır ve oldukça dayanıklıdır.

Paslanmaz Kutu Harf Tabela

Paslanmaz kutu harf tabela hizmetleri ile markanızı ve kurumsal kimliğinizi hedef kitlenize tanıtabilirsiniz. Kutu harf tabela rengini kaybetmeyen kir ve pas tutmayan bir tabela ürünüdür.

Paslanmaz kutu harf tabela estetik görünümlerinin yanı sıra kullanıma göre tasarlanan ve uzun ömürlü tanıtım araçlarından birisidir. Üretiminde çeşitli metallerin kullanılmasının yanı sıra fleksi de kullanılarak tasarım seçeneklerini artırmaktadır. Müşterilerimiz paslanmaz kutu harf tabela talepleri estetik ve dikkat çekici görünümlerinin yanı sıra hava şartlarına uzun süre dayanma özelliğinin bulunmasından dolayı da tercih etmektedir.Genellikle dış mekânlarda kullanılması tercih edilse de iç mekânlarda da farklı bir görünüm elde ettiği için tercih eden müşterilerimiz bulunmaktadır.

Paslanmaz kutu harf tabela uygulamaları üzerine basılan harflerin hiçbirisinin bozulmamasıyla bilinir. Ayrıca dayanıklılığıyla müşterilerimizin en çok tercih ettiği reklam türüdür. Birçok farklı tasarıma ve malzemeye göre farklılık tanıyan kutu harf tabelalar her müşterimiz için özel olarak hazırlanmaktadır. Yapısı ve malzemesi nedeniyle benzersiz özelleştirmelere olanak tanır ve oldukça dayanıklıdır.


Tamircin Burada platformunda şimdilik aşağıdaki ÜST GRUPLARDA hizmet alabilir ya da hizmet verebilirsiniz. Üst gruplara gelen talepler doğrultusunda sınırsız alt grup oluşturulabilecektir.

 1. Tamir & Bakım & Onarım
 2. İmalat & Montaj
 3. Nakliyat & Taşıma & Çekici
 4. Temizlik Hizmetleri

Hizmet gruplarına göre hizmet verenler ve hizmet / işler;

Hizmet Grubu Firma Hizmet
Tamir Bakım Onarım FİRMALAR HİZMETLER
İmalat & Montaj FİRMALAR HİZMETLER
Nakliyat & Taşıma & Çekic FİRMALAR HİZMETLER
Temizlik Hizmetleri FİRMALAR HİZMETLER

Bakım Onarım Firmaları için İSG Eğitimi Desteği

Bakım Onarım FirmalarıÇalışanların yaşamını tehlikeye sokan, sağlığını tehdit eden, ekonomiye zarar veren, “kaza” ve “meslek hastalığı” dediğimiz olayları önler ve çalışanın sağlığını korur. İş güvenliği, çalışanları korumanın yanı sıra üretim ve işletmenin güvenliğini sağlayan, ekolojik zararı en alt düzeye indiren uygulamaları da bünyesinde barındırmaktadır.

Tamircin Burada ekibi tüm uygulamalarda iş sağlığı ve güvenliği önlemlerine büyük önem vermektedir. Bu doğrultuda hizmet veren firmalarımız için Online İSG Eğitimi uygulamasında tüm firmalarımıza % 30 indirimle sertifikalı iş güvenliği eğitimlerinin verilmesi için destek olmaktadır. Hizmet alan işverenlerimiz için de aynı uygulama ve destek geçerlidir.İş sağlığı ve güvenliği eğitimierinden faydalanmak için lütfen iletişim formundan bizimle iletişime geçerek, kullanıcı portföyünüzü alınız.

Planlı çalışarak, iş kontrolünü sağlayarak, risk analizlerini yaparak; proaktif (önleyici) ve reaktif (düzeltici) tedbirleri firma genelinde etkin ve yaygın bir şekilde kullanarak güvenli bir iş yeri yaratabiliriz.

Firma Hakkında Bilgi

2008 yılından bu zamana elde ettiğimiz tecrübeler ışığında bütün müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik en uygun çözümleri belirleyip, hizmette kalite ve eşitlik ilkelerine bağlı kalmak önceliğimizdir.

Emsa Reklam, normal bir serviste rastlayamayacağımız tecrübe, fiyat seçenekleri ve ilgili malzemeler ile profesyonel sonuçlar sunmaktadır.

Reklam söz konusu olduğunda, işinizi konunun uzmanı olan ellere emanet etmelisiniz. Bizler bu alandaki tecrübemiz ve başarılarımız ile hizmetinizdeyiz.

Emsa Reklam, normal bir serviste rastlayamayacağımız tecrübe, fiyat seçenekleri ve ilgili malzemeler ile profesyonel sonuçlar sunmaktadır.

Lokasyon

Sertifika & Belgeler

M
Matbaa Uygulamaları 2018
İstanbul Halk Eğitim Merkezi

İstanbul Halk Eğitim Merkezi Matbaacılık sertifikası

Referanslar

B
Bauhaus Çatı Tabelası Haziran 2022 - Haziran 2022

Bauhaus Çatı Tabelası

H
HNR Mimarlık Çatı Tabela Temmuz 2022 - Ağustos 2022
HNR Mimarlık

HNR Mimarlık Çatı Tabela hizmetleri

F
FD Motors Bina Giydirme Eylül 2022 - Eylül 2022
FD Motors

FD Motors Bina Giydirme işlemleri, kutu harf tabela uygulamaları

O
Onur Koleji Totem Tabela Kasım 2022 - Kasım 2022
Onur Koleji

Onur Koleji Totem Tabela ve display ürünleri

I
Işıklı Tabela (Ata Balık) Mart 2023 - Mart 2023
Ata Balık

Işıklı Tabela (Ata Balık) ve Bina giydirme uygulamaları

K
Kutu Harf Tabela Öz Antepli Nisan 2023 - Nisan 2023
Öz Antepli

Öz Antepli Kutu Harf Tabela ve display ürünleri

T
Tabela Hizmeti (IDAŞ) Haziran 2023 - Haziran 2023
İDAŞ

İDAŞ Taela ve giydirme hizmetleri

B
Bina Giydirme (Miray Yapı) Temmuz 2023 - Temmuz 2023
Miray Yapı

Miray Yapı ina giydirme,i kutu harf tabela işlemleri

Portföy

Tanıtım Videosu

8 Yorum

 1. Salih Dere
  14 Ağustos 2023
  5.0

  Oldukça başarılı bir iş çıkardılar işlerinde profesyonel bir ekip.

 2. Onur mobilya
  8 Eylül 2023
  5.0

  Işıklı tabela yaptırdık çok güzel olmuş emeğinize sağlık kesinlikle tavsiye ediyorum

 3. Polat İnşaat
  28 Eylül 2023
  5.0

  Tanıtım ve reklam giydirme işlerimizi kendilerine verdik. Kısa sürede hazırlayıp astılar. Ben tavsiye ederim.

 4. İlker Gökçen
  4 Ekim 2023
  5.0

  En uygun fiyatı verdiler, güzel bir iş çıkardılar teşekkürler

 5. Güven Eczanesi
  5 Ekim 2023
  5.0

  İşlerinde oldukça profesyonel bir firma tavsiye ederim

 6. Cemre Yapı
  7 Ekim 2023
  5.0

  Çok iyi iş çıkardılar ellerine sağlık ayrıca teklif uygulamanızı çok beğendim çok iyi bir entegrasyon tebrikler

 7. Ertürk Eczane
  27 Ekim 2023
  5.0

  Her işi ehline vermek lazım. Teşekkürler Emsa reklam

 8. Koray Emlak
  4 Kasım 2023
  5.0

  Destekleri için teşekkürler oldukça başarılı bir reklam tabelası yaptılar.

İnceleme ekle

Bu liste için Puanınız