Poyraz Antika

İstanbul Antika Alım Platformu
5 Ocak 1998

Firma Hakkında

Estetik, maddi değeri olan tarihi eser ürünlerin alımı ve antika eşya eserlerinde en iyi fiyat verilmesi için bizi aramadan karar vermeyin. Poyraz antika olarak 25 yılı aşkın bilgi birikim ve tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

İstanbul Antika Alım Platformu

Poyraz Antika
Poyraz Antika

Antikaların yalnızca estetik değerleriyle değil, tarihsel önemleri ile de ilgilenildiği Poyraz Antika’da çok eski yıllarda ülkenin tarihini yansıtan antikaları topluyoruz. Satmak istediğiniz antikaları ücretsiz keşif ile gelip görüyor ve değer biçiyoruz. Yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübe ile en iyi fiyatları bizden alabileceğinize emin olabilirsiniz. Verdiğimiz fiyat teklifinden memnun kalırsanız ödemenizi peşin yapıyor ve satmak istediğiniz antikaları adresinizden alıyoruz.

İstanbul Antika

İstanbul Antikacıları
İstanbul Antikacıları

Antika ürünlere ilgi duyan ve koleksiyon yapanlar için İstanbul’un en iyi antikacıları arasında yer alan Poyraz Antika göze çarpıyor. İstanbul Antika 1995 yılından bu yana kesintisiz faaliyet gösteren İstanbul’un en eski antika mağazalarından birisidir. Poyraz Antika, heçmişi, anıları, yaşanmışlıkları ve tarihin izlerini takip etmeyi seven antika tutkunları için vazgeçilmez bir mağazadır.

Antika, estetik, tarihsel ve maddi değeri olan eski eşya olarak tanımlanır. Antika eşya tüm çağlara özgü süsleme sanatı ürünlerini içerisine alan en az 100 yıl önce üretilmiş eserlerdir. Yaşam alanlarımız ne kadar modern anlayışla yapılırsa yapılsın, geçmişe duyulan özlem ve antika merakı yüzünden insanlar artık antika eserlere büyük rağbet gösteriyor.

Bir eserin antika olduğunu belirlemek için bir takım etkenler göz önünde bulundurulur. Uzmanlar 100 yaşın üzerindeki her şeyin klasik antika olarak sınıflandırılabileceği konusunda uzlaşıyorlar. Bu nedenle eserin yaşı antika halı statüsüne girmesinde önemli bir kriterdir.Antika önceleri yalnızca Eski Yunan ve Roma’dan kalma ürünleri kapsaya anlamı taşırken, zamanla saray kent ya da köy sanatı ayırımı gözetmeksizin tüm çağlara ve kültürlere özgü süsleme sanatı ürünlerini içine almıştır.

Poyraz Antika İstanbul´un en eski ve en büyük antika pazarları arasında gösterilmektedir. İstanbul’un en iyi antikacılarını arıyorsanız bizlere ulaşabilir ve antika ürünlerinizi değerinde fiyat alabilirsiniz. Antika eşyalar bir asırdan daha eskidir. Yaşı, talep nedeniyle değerini artırsa dadurumu iyi olmayabilir. Tabii ki bu eserlerin bakımına nasıl bakıldığına bağlı. Antika eşyanızın durumu ne kadar iyi olursa, yeniden satış fiyatı da o kadar yüksek olacaktır.

İstanbul Antikacıları

Eski bir eşyanın hikayesini merak eden herkes en iyi antikacıları nerede bulurum sorusunun yanıtı Poyraz Antika’dır. Bir zaman tüneli içerisinde gezmek isteyen ya da antika eserini satmak isteyen antika severlerin buluşma noktasıdır.

Antika Mağazamızdan içeri adım attığınız andan itibaren sizi bir zaman yolculuğuna çıkarır. Poyraz Antika, Antikacılar pazarında uzman portföyü ile eski eşyalarınıza en iyi fiyatı veren yasal firmalar arasındadır. Tarihi, maddi değeri olan antika eserlerinizin alımı ve antika eşyalarda en iyi fiyatı almak için aşağıdaki formu doldurun, portföy uzmanlarımızdan en iyi teklifi alın.

Poyraz Antika
Poyraz Antika

 

İstanbul Koltuk Döşeme Evi

Tamircin Burada platformunda şimdilik aşağıdaki ÜST GRUPLARDA hizmet alabilir ya da hizmet verebilirsiniz. Üst gruplara gelen talepler doğrultusunda sınırsız alt grup oluşturulabilecektir.

  1. Tamir & Bakım & Onarım
  2. İmalat & Montaj
  3. Nakliyat & Taşıma & Çekici
  4. Temizlik Hizmetleri

Hizmet gruplarına göre hizmet verenler ve hizmet / işler;

Hizmet Grubu Firma Hizmet
Tamir Bakım Onarım FİRMALAR HİZMETLER
İmalat & Montaj FİRMALAR HİZMETLER
Nakliyat & Taşıma & Çekic FİRMALAR HİZMETLER
Antika Eşya Alım Satım FİRMALAR HİZMETLER

 

Bakım Onarım Firmaları için İSG Eğitimi Desteği

Bakım Onarım FirmalarıÇalışanların yaşamını tehlikeye sokan, sağlığını tehdit eden, ekonomiye zarar veren, “kaza” ve “meslek hastalığı” dediğimiz olayları önler ve çalışanın sağlığını korur. İş güvenliği, çalışanları korumanın yanı sıra üretim ve işletmenin güvenliğini sağlayan, ekolojik zararı en alt düzeye indiren uygulamaları da bünyesinde barındırmaktadır.

Tamircin Burada ekibi tüm uygulamalarda iş sağlığı ve güvenliği önlemlerine büyük önem vermektedir. Bu doğrultuda hizmet veren firmalarımız için Online İSG Eğitimi uygulamasında tüm firmalarımıza % 30 indirimle sertifikalı iş güvenliği eğitimlerinin verilmesi için destek olmaktadır. Hizmet alan işverenlerimiz için de aynı uygulama ve destek geçerlidir. İş sağlığı ve güvenliği eğitimierinden faydalanmak için lütfen iletişim formundan bizimle iletişime geçerek, kullanıcı portföyünüzü alınız.

Planlı çalışarak, iş kontrolünü sağlayarak, risk analizlerini yaparak; proaktif (önleyici) ve reaktif (düzeltici) tedbirleri firma genelinde etkin ve yaygın bir şekilde kullanarak güvenli bir iş yeri yaratabiliriz.

Firma Hakkında Bilgi

İstanbul Antika olarak, maddi değeri olan antika gümüş, saat, tablo, tarihi kitap, antika mobilya, antika halı eserlerinde en iyi fiyatı almak için bizi arayın. Yasal mevzuata uygun antika eserlerinizde hak ettiği değeri almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Lokasyon

Sertifika & Belgeler

İ
İstanbul Müzeler Müdürlüğü 2009
Müzeler Müdürlüğü

İstanbul Müzeler Müdürlüğü

“Poyraz Antika” ilk yorumlayan siz olun

Bu liste için Puanınız