İstanbul Koltuk Döşeme Evi

Koltuk Döşeme, Ofis Koltuk Tamiri, Koltuk Kaplama
16 Ağustos 2010

Firma Hakkında

İstanbul Koltuk Döşeme ve Tamiri  yetkili servisi olarak 10 yılı aşkın birikim ve tecrübenin vermiş olduğu çalışma azmiyle sizlerin hizmetinizde olmaya devam ediyoruz.Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için ön planda olup, satış sonrası hizmetin önemli olduğunu biliyoruz. Koltuk Döşeme Evi olarak sorumluluk ve görev duygusunun bizleri başarılı olmaya sevk ettiğini belirtmek isteriz. Bu hedef doğrultusunda müşterilerimizin bizlerden ne istediğini çok iyi biliyoruz.

İstanbul Koltuk Döşeme Evi

İstanbul Koltuk Döşeme Evi

İstanbul koltuk döşeme ve tamiri, koltuk kaplama, ofis koltuk döşeme, berber koltuk tamiri ve ofis koltuğu yedek parça hizmetlerini İstanbul’da en uygun fiyata yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.Otel, Restaurant gibi yerler ile kurumsal ve şahıs firmalarındaki koltuk ve kanepe gruplarındaki tüm kumaş ve yedek parça değişimlerinizde yerinde, yetkili arkadaşlarımız tarafından gerekli keşif işlemleri yapılır, renk kartelaları bırakılır ve bakım onarım ile ilgili bilgilendirmeler yüz yüze yapılır.

Neler Yapıyoruz;

Ofis koltuğu tamiri ile ilgili koltuk tadilatlarındaki oturma gruplarında yapılan işlerimiz;

İstanbul Koltuk Döşeme Evi

 • Ofis koltukları için tüm yedek parça ve kumaş değişimlerini hızlı bir şekilde değişimini yapıyoruz.
 • Genel olarak iş yerlerini mağdur etmemek için adına talep edilirse, koltuk vererek hafta sonu aldığımız ürünü hafta başında mesai başlamadan teslim ediyoruz.
 • Kanape ve tekli oturma gruplarındaki tüm ahşap onarımlar ile kumaş değişimlerini atölyemizde tamamlıyoruz.
 • Kumaş ve renk kartelası ile seçiminize sunuyoruz.
 • Tüm kurumsal firmalar ile sinema, tiyatro gibi büyük salonlarda bulunan konferans koltuklarınızın tüm bakım, kumaş ve yedek parça değişimlerinizi yapıyoruz.
 • Koltuk tamiri, yedek parça büro ve ofis koltuk tamiri ile ilgili tüm büro malzemelerinin koltuk yedek parça satışını yapmaktayız.
 • Koltuk kolçakları, koltuk süngerleri, plastik aksamları ve tüm koltuk modellerine ait sünger değişimlerini yapıyoruz.
 • Koltuk modeline uygun yıldız ayak ve amortisörleri en uygun ve kaliteli ürünler ile orijinal koltuk yedek parçalarla değiştiriyoruz.
 • Ev oturma grupları, koltuk tamiri, koltuk değişimi, koltuk döşeme hizmetleri

İstanbul Koltuk Döşeme

İstanbul koltuk döşeme uygulamalarımızı alanında uzman ekiplerimize güvenle yaptırabilirsiniz. İstanbul ofis koltuk döşeme işlerinde kullanılan malzemeler ithal olup, özenle seçilerek uygulanmaktadır. İstanbul koltuk döşeme işlerinde uygulama alanlarında kullanılan çok farklı modellerde koltuk, oturma grubu ve sandalyelerin tamiratı ve döşeme işleri taahhüt ettiğimiz sürede ve garantili olarak teslim edilir.Ofis koltuk tamirinde kullandığımız ürünler orijinaldir ve 1 yıl garantilidir. Bu sebeple tamir yapılan ürünler kaliteli bir hizmet almaktadır. Yaptığımız işler konusunda detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizi arayabilir ya da sitemiz içerisindeki bilgilerden faydalanabilirsiniz

İstanbul Koltuk Döşeme

 

Ofis koltuğu tamiratı, ofis koltuğu döşeme, kuaför koltuğu tamiri ve yedek parça hizmeti veren firmamız, 20 yıllık birikim ve tecrübenin vermiş olduğu çalışma azmi ile müşterilerimizin hizmetinde olmaya devam ediyoruz.İş yerlerinde evlere oranla daha sık kullanım olacağı için güçlü ve sürtünmeden etkilenmeyen koltuk döşeme kumaşları tercih ediyoruz. Kullanacak kişinin tarzını yansıtan bir kumaş uzun yıllar keyifli bir kullanım sağlar.  Koltuk döşeme için kumaş seçimi yapılırken yaşam tarzına uygun renk ve desende olmasına özen gösteriyoruz. Kumaş tercihlerini geçici moda olan desenler arasından yapmaktan kaçınıyoruz

İstanbul koltuk tamiri

İstanbul Koltuk Tamiri olarak, ofisinizde ve evinizde kullandığınız yıpranmış, eskimiş, kırılmış ve benzeri durumlardaki koltuk takımlarınızı yerinizden alıyoruz. Değişiklik yapılması istediğiniz İstanbul ofis koltuğu tamiri yerlerini dilediğiniz şekilde değiştiriyoruz. Kumaşlarımızdan beğendiğinizi seçiyorsunuz, değişimini de yaptıktan sonra evinize/işyerinize teslim ediyoruz. İstanbul ofis koltuk tamiratı yaparak koltuk takımlarınız ilk aldığınız gün gibi yeni bir görünüme kavuşturuyoruz. İstanbul ofis koltuğu tamiratı uygulamalarında ücretsiz servis araçlarımız ile her zaman hizmetinizdeyiz.

İstanbul koltuk tamiri

Firma olarak, koltuk tamiri ve ofis koltuk tamiri ile ilgili büro koltuk kumaş ve koltuk yedek parça değişimlerimizde orijinal ürünler kullanmaktayız. Beykoz koltuk tamircisi olarak sizlere yüksek kalitede hizmeti en uygun fiyatlara sunmak için kendimizi durmadan yeniliyoruz. Profesyonel kadrolarımızla her türlü koltuk tamiri işlerinizi garantili ve söz verdiğimiz sürede teslim ediyoruz. Koltuk tamir hizmetlerimizde İstanbul geneline ücretsiz nakliye hizmetimiz de mevcuttur. Proje türünüze göre tercih edeceğiniz koltuk kaplama uygulamalarımızı ev, cafe, ofis, mobilya, otel odaları, konferans koltukları, berber koltukları gibi alanlarda gönül rahatlığıla kullanabilirsiniz. Ofis koltuğu kaplama hizmetimiz konfor ve şıklığı bir arada sunan ürün grubumuzdur

İstanbul koltuk kaplama

Koltuk Döşeme Evi olarak müşterilerimize sunduğumuz hizmetler arasında İstanbul ofis koltuk kaplama hizmeti de vardır. İstanbul koltuk kaplama olarak, tüm sandalye, ofis büro koltukları, yemek masa sandalyeleri ve restoran sandalyelerinin kaplama işleri özenle yapılmaktadır.  Bununla birlikte ofis koltuğu yüz değişimi, ofis koltuğu kumaş değişimi hizmetlerimiz de mevcuttur.

İstanbul koltuk kaplama

Her türlü ofis koltuğu başta olmak üzere, yemek masası sandalyeleriniz, cafe sandalyeleriniz, restaurant sandalyeleriniz, ofis sandalyeleriniz ve ev koltuklarınızın tamiratı yapılmaktadır. Ayrıca Beykoz ofis koltuğu yüz değişimi, Beykoz ofis koltuğu kumaş değişimi, Beykoz ofis koltuğu tamiratı özenle yapılamktadır. Ücretsiz servis araçlarımız ile adresinizden alıp dilediğiniz adrese teslim ettiğimiz ofis koltuğu kaplama hizmetlerimiz ile her zaman yanınızda olduğumuzu belirtmek isteriz.

İstanbul koltuk tamircisi

İstanbul koltuk tamircisi çeşitli desen ve renk kombinasyonlarının tasarlanabileceği tasarım departmanımız ile kaliteli projelere imza atıyoruz. Özel tasarımların ve renklerin geliştirilmesi yönünde müşterilerimizin istek ve doğrultularını da dikkate alarak çeşitlillikler sunuyoruz. Beykoz koltuk tamircisi olarak seçtiğimiz kumaşlarda dokuları ve yapısal özelliklerine göre yıpranmaya dayanıklı kumaşlar kullanıyoruz. Kirlenmenin fazla olduğu, mutfak, çocuk odaları gibi alanlar için silinebilir özellikteki kumaşlar tercih edilmektedir.

İstanbul koltuk tamircisi

İstanbul koltuk tamiri fiyatı

İstanbul koltuk tamiri fiyatı, ürünün hasarı ve durumuna ya da yapılmasını istediğiniz uygulamaya göre belirlenir. Arızalı ya da bakıma ihtiyaç duyulan ürününüzün görsellerini bize whatsapp ya da e-posta ile göndermeniz durumunda en uygun fiyat tarafınıza verilecektir. Tarafınızla anlaşma sağlanması durumunda tamiri yapılacak ürünü bulunduğunuz yerden alıyoruz. Söz verdiği tarihte tamir ve bakımını yapıp, teslim ediyoruz. üm ofis koltukları, kanepe ve diğer koltuk ürünlerinin orjinal yedek parçaları firmamız stoklarında bulunmaktadır. Müşterilerimizin değişim talepleri en kısa sürede uzman ekiplerimizce yerine getirilir.

İstanbul berber koltuğu tamiri

İstanbul berber koltuğu tamiri yerinde ya da atölyelerimizde özenle yapılmaktadır. İstanbul berber koltuk tamiri ve koltuk deri değişimi işlemleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz Whatsapp uygulamamızdan destek talebinde bulunabilirsiniz. İstanbul kuaför koltuğu tamiri işlemlerinin yanısıra İstanbul masaj koltuğu tamiri ve İstanbul masaj koltuğu kumaş değişimi işleri de hizmet alanlarımız arasındadır. Talep ederseniz kuaför koltuk tamirinde ücretsiz keşif hizmetlerimiz ile yerinde keşif yaparak sizleri önceden bilgilendiriyoruz.

İstanbul berber koltuğu tamiri

Ofis Koltuk Yedek Parça Değişimleri

Tüm ofis koltukları, kanepe ve diğer koltuk ürünlerinin orjinal yedek parçaları firmamız stoklarında bulunmaktadır. Ataşehir ofis koltuğu yedek parça değişimleri eğitimli uzmanlarımız tarafından sertifikalı ürünler kullanılarak yapılmaktadır. Ataşehir ofis koltuğu amortisör değişimleri ile Ataşehir ofis koltuğu teker değişimleri de garantili olarak firmamızca yapılmaktadır. Tüm mekanlarınızın koltuk, kanepe ve oturma gruplarına dair tamir, yenileme, döşeme ve kaplama uygulamalarında birinci sınıf malzemeler kullanılmaktadır. Yaptığımız tüm uygulamalar ile kullanılan yedek parçalar firmamızın bir yıl süre ile garantisi içerisindedir.

Ofis koltuk tamirinde kullandığımız ürünler orijinaldir ve garantilidir. Bu sebeple tamir yapılan ürünler kaliteli bir hizmet almaktadır. Yaptığımız işler konusunda detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizi arayabilir ya da sitemiz içerisindeki bilgilerden faydalanabilirsiniz. Bununla birlikte tüm çalışmalarımızda iş sağlığı ve güvenliği önlemlerine büyük önem veriyoruz.

Firma Hakkında Bilgi

İstanbul Koltuk Döşeme ve Tamiri  yetkili servisi olarak 10 yılı aşkın birikim ve tecrübenin vermiş olduğu çalışma azmiyle sizlerin hizmetinizde olmaya devam ediyoruz.Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için ön planda olup, satış sonrası hizmetin önemli olduğunu biliyoruz. Koltuk Döşeme Evi olarak sorumluluk ve görev duygusunun bizleri başarılı olmaya sevk ettiğini belirtmek isteriz. Bu hedef doğrultusunda müşterilerimizin bizlerden ne istediğini çok iyi biliyoruz.

 

Lokasyon

Portföy

Ödüller

İ
İş Güvenliği Sertifikası 2022
Online İSG Platformu

11 Yorum

 1. Güvenli KKD
  13 Ağustos 2023
  5.0

  Ofis koltuklarımızın tamamını yaptırdık. Kaliteli bir firma.

 2. Hüseyin Korkmaz
  9 Eylül 2023
  5.0

  İyi bir firma, söz verdikleri sürede tamamladılar. Tüm çevreme tavsiye ettim.

 3. Sanem Dere
  19 Eylül 2023
  5.0

  Ofis koltuklarımızın döşeme işlerini yaptırdık. Oldukça başarılı bir çalışma çıkardılar.

 4. Aydın Mühendislik
  4 Ekim 2023
  5.0

  İşlerinde oldukça iyi bir firma. Ofis koltuklarımızın tamamı için en uygun teklifi verdiler. Teşekkürler

 5. Bekir Aygün
  7 Ekim 2023
  5.0

  Kaliteli bir firma, Bir kez deneyin derim

 6. Osman Yıldırım
  10 Ekim 2023
  4.0

  Böyle uygulamalar güzel ancak etkili kullanmak önemli. Buna rağmen yapılan iş kaliteli.

 7. Oğuzhan Koçbay
  23 Ekim 2023
  5.0

  Temiz iş çıkardılar teşekkürler

 8. Yılmaz Kurum
  7 Kasım 2023
  4.0

  Koltuk tamir işlerimizi kendilerine yaptırdım. Kısa sürede bulunduğu yerde tüm kırık koltuklarımızı düzelttiler. Genel olarak başarılı bir firma

 9. Önder Güray Çam
  20 Kasım 2023
  5.0

  Özenerek, dikkatli ve temiz bir şekilde tüm koltuklarımızın döşemesini yenilediler teşekkür ederim kısa zamanda ve söz verdikleri günde teslim ettiler işlerinde oldukça profesyonel bir ekip. kesinlikle tavsiye ederim.

 10. Ylz Lojistik
  27 Kasım 2023
  5.0

  Temiz iş çıkardı ve hızlı bir şekilde teslim etti. Teşekkür

 11. Oğuz Lojistik
  2 Aralık 2023
  5.0

  İyi firma çok memnun kaldık

İnceleme ekle

Bu liste için Puanınız