Firma Hakkında

Anadolu Koltuk Tamiri olarak, İstanbul ve tüm bölgelerinde koltuk döşeme, koltuk kaplama, berber koltuğu tamiri, ofis koltuğu yedek parça hizmetlerinde en uygun fiyat garantisi sağlıyoruz.

Anadolu Koltuk Tamiri

Ev ve ofis koltuk ve deri koltuk tamiri, bakım ve onarım hizmeti veren firmamız, 15 yıllık birikim ve tecrübenin vermiş olduğu çalışma azmi ile müşterilerimizin hizmetinde olmaya devam ediyoruz.İstanbul Ofis koltuk tamiri için kullandığımız tüm ürünler tamamen orjinal olup, bir yıl süreyle firmamız garantisi altındadır.

Yaptığımız hizmetler konusunda detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizi arayabilir ya da Arıza Talep Formunu doldurarak, ekiplerimizin aramasını sağlayabilirsiniz. Tüm tamir, döşeme ve kaplama uygulamalarımızda Çağrı Teknoloji‘nin katkılarıyla hazırlanan Proje Yöneim Sistemi ile işlemlerinizi online takip edebilirsiniz.

Anadolu Koltuk Tamiri olarak tüm beklentilerinize yanıt veeriyoruz. Amacımız, sizlere koltuk tamiri, koltuk kaplama, koltuk döşeme alanlarında harika bir müşteri deneyimi ve olağanüstü değerlere sahip hizmetler sunmaktır

İstanbul Koltuk Tamiri, Koltuk Döşeme ve Kaplama Hizmetleri

İstanbul koltuk tamiri ve koltuk döşeme, koltuk yedek parça, kuaför koltuğu, ofis koltuğu kaplama hizmetlerini uzmanlarımıza yaptırın, kaliteli hizmeti uygun fiyata alabilirsiniz.Koltuk döşeme ve yenileme hizmeti veren firmamızda müşterilerimiz için berjer ve kapitone koltuk takımları yüz yenileme işlemleri yapılmaktadır. Koltuk yenileme ve boyama işlemlerinde yüksek kalite malzemeler kullanılmaktadır. Atölyemizde her zaman siz değerli müşterilerimizin isteklerine ve önerilerine önem veriyoruz. Siz de mobilya yüzey yenileme ve boyama işlemlerinde kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız personellerimizle iletişime geçebilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Anadolu Koltuk Tamiri

Koltuk tamiri işleri

İstanbul koltuk tamircisi olarak, koltuk tamiri uygulamalarında kaliteli hizmeti en ugun fiyat sunmanın avantajlarını sadece bizde bulacaksınız. İstanbul ofis koltuk tamiri olarak İstanbul’un tüm bölgelerinde gezici araçlarımızla hizmet vermekteyiz. Sahada bulunan teknik personellerimiz İstanbul deri koltuk tamiri ve döner sandalye tamiri yapılacak arızalı ürünü yerinde ya da atölyelerimizde yapılarak taahhüt ettiğimiz gün ve saatte bulunduğunuz yere teslim eder. İstanul ofis sandalye tamiri ile her türlü büro sandalyeleri, bakımı ve onarımları da firmamızca yapılmaktadır.

İstanbul ofis koltuğu tamiratı hizmetlerimizi en hesaplı çözümlerle yerine getiriyoruz. Böylece yeni ofis koltuklarına çok daha yüksek fiyatlar ödemekten kurtuluyorsunuz. Kullanım sonucu eskiyen ve arızalanan koltuk ve kanapelerinizi uzman ve tecrübeli elemanlarımız ile yerinde tesbit ederek ve en kısa zamanda tekrar sizlere ulaştırmak üzere kendi araçlarımızla yerinden alıyor ve yeni görünümüne kavuşturarak tekrar sizlere teslim ediyoruz.

Ofis Koltuğu Tamiri

Ofis Koltuğu Tamiri

Ofis koltuğu tamiri hizmetlerini PROJE TAKİBİ modülü ile sistemimiz üzerinden de takip edebilirsiniz. Firma olarak, ofis koltuk tamiri  ile ilgili büro koltuk kumaş ve koltuk yedek parça değişimlerimizde orijinal ürünler kullanmaktayız. Ofis Koltuk tamircisi olarak sizlere yüksek kalitede hizmeti en uygun fiyatlara sunmak için kendimizi durmadan yeniliyoruz Koltuk tamiri, koltuk döşeme, kaplama ve diğer hizmetlerimizde tüm uygulamaları sistem içerisinde on-line takip edebilirsiniz.

Profesyonel kadrolarımızla her türlü tamir işlerinizi garantili ve söz verdiğimiz sürede teslim ediyoruz. Koltuk tamir hizmetlerimizde İstanbul geneline ücretsiz nakliye hizmetimiz de mevcuttur.

Zamanla yıpranmış, eskimiş veya arızalanmış sandalye ve koltuklarınızı atmak yerine, yenileyerek yada arızalarını gidererek ilk günkü gibi kullanmanız amacı ile yapılmaktadır. Koltuk tamir işlemi yaptırarak yüksek maliyetten kurtulabilirsiniz.

Ofis koltuğu tamiri olarak, evinizde, ofisinizde kullandığınız bakıma ihtiyaç duyan koltuk takımlarınızı yerinizden alıyoruz. Kumaşlarımızdan beğendiğinizi seçiyorsunuz, değişimini de yaptıktan sonra bulunduğunuz yere teslim ediyoruz. Tamir işlerinde kullandığımız ürünler orijinal olup aynı zamanda bir yıl tam garantilidir. Bu sebeple tamir yapılan ürünlerin tümüne garanti verebiliyoruz. İstanbul’un her bölgesinde ev koltuğu tamiri, ofis koltuğu tamiri, bakım ve onarım işlerinde 25 yıllık birikim ve tecrübeyle hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.

Kurulduğumuz yıldan bu yana tamir işlerinde tüm beklentilerinize yanıt veriyoruz. Amacımız, sizlere harika bir müşteri deneyimi ve olağanüstü değerlere sahip hizmetler sunmaktır

Koltuk döşeme işleri

Koltuk döşemeİstanul koltuk döşeme ve yenileme hizmeti veren firmamızda müşterilerimiz için berjer ve kapitone koltuk takımları yüz yenileme işlemleri de yapılmaktadır. İstanbul ofis koltuk döşeme ve yenileme işlemlerinde yüksek kalite malzemeler kullanılır. İstanbul koltuk döşeme kumaşları uygulamalarında müşterilerimizin isteklerine ve önerilerine önem veriyoruz. Bununla birlikte, koltuk döşeme modelleri ile işleri profesyonel ekiplerimizce atölyemizde yapılmaktadır.

Siz de mobilya yüzey yenileme, boyama ve ofis koltuğu kumaş değişimi işlemlerinde kaliteli hizmet almak istiyorsanız personellerimizle iletişime geçebilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

İstanbul koltuk döşemeci; ofis, otel, resmi kurum, kafeteryaların koltuk, kanepe, sandalyelerin kumaş ve deri döşeme işlemleri yapmaktadır. Özellikle alanında uzman ve deneyimli personellerimiz sayesinde tüm işlemler titizlikle yürütülür. İstanbul ofis koltuk döşeme fiyatları, teknik servisimiz tarafından yapılan inceleme sonucunda belirlenir. Lütfen keşif araçlarımızla iletişime geçerek ya da arıza talep formunu doldurarak, bize bildirin. En kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

Koltuk kaplama işleri

Koltuk kaplamaİstanbul koltuk kaplama, sandalye kaplama, deri koltuk kaplama hizmeti, 25 yıldır mobilya sektöründe bilgi ve tecrübeye sahip uzman kadrolarıyla İstanbul’un tüm bölgelerine hizmet veriyor. İstanbul ofis koltuk kaplama olarak üretim, tamir, tadilat, koltuk yüzü değişimi, cila ve renk değişim hizmetleri de sunmaktayız. İstanbul ofis koltuk tamircisi, ofislerinizde bulunan her türlü, sandalye, büro sandalyesi, büro koltuğunun kaplama işlerini en uygun fiyatla yaparak zamanında teslim etmektedir.

İstanbul koltuk kaplama işleri için kullandığımız ürünlerin tamamı sertifikalı ve avrupa standartlarına uygundur. Firmamız İstanbul ‘da ofis koltuk kaplama konusunda tüm bölgelere hizmet vermektedir. Ayrıca ofis koltuk kaplama işlerinde kişiye özel dikiş ve model seçenekleri ile özel bir görüntü de kazandırmaktayız.

Proje türünüze göre tercih edeceğiniz koltuk kaplama uygulamalarımızı ev, cafe, ofis, mobilya, otel odaları, konferans koltukları, berber koltukları gibi alanlarda gönül rahatlığıla kullanabilirsiniz. Ofis koltuğu kaplama hizmetimiz konfor ve şıklığı bir arada sunan ürün grubumuzdur.

Berber koltuğu tamiri işleri

Aşınmış, yıpranmış ve döşemeleri yırtılmış Sancaktepe kuaför koltuğu tamiri uygulamaları, uzman ekiplerimizle mümkünse yerinde yapılmaktadır. İstanbul berber koltuğu tamiri işlemleri yerinde yapılmaması durumunda, çalışmadığınız gün yerinden alınarak, aynı gün içerisinde teslim edilmektedir. İstanbul berber koltuğu deri değişimi uygulamaları ile masaj koltuğu tamiri ve masaj koltuğu kumaş kaplama işlemleri de özenle yapılmaktadır

Berber koltuğu tamiri

Ofis koltuğu yedek parça değişimi

Ofis koltukları kategorilere ayrıldığından tamir, bakım ve İstanul ofis koltuğu yedek parça, ofis koltuğu amortisörü değişimi, ofis koltuğu tekerleği değişimi yapmaktayız. Bnunla birlikte yaptığımız ofis koltukları şunlardır: makam koltukları, ofis koltuğu sırt yedek parça, çalışma koltukları, personel koltukları, bekleme koltukları, yönetici koltukları, fileli ofis koltukları, toplantı koltukları, sekreter koltukları, ofis kanepeleri ve ofis sandalyeleri.

Tüm ofis koltukları, kanepe ve diğer koltuk ürünlerinin orjinal yedek parçaları firmamız stoklarında bulunmaktadır. Müşterilerimizin değişim talepleri en kısa sürede uzman ekiplerimizce yerine getirilir.

Ücretsiz keşif hizmeti

Farklı model ve tasarım kumaş modelleri ile ofis ve ev koltuk, sandalye, oturma gruplarınızı yenileyelim. Teklif formu aracılığı ile bize ulaştığınızda ekiplerimizden yerinde ücretsiz keşif hizmeti alabilirsiniz. Ev, ofis, otel, cafe, Mekanlarının oturma grupları tamir ve yenilenme işleri. İstenilen ölçüde ve istenilen modelde kanepe, koltuk, berjer, köşe takımı, josefin, puf imalatı; birinci sınıf malzemeler kullanılarak yapılır. Yapılan bakım, onarım ve yedek parça ürünleri firmamız garantisi altındadır

Büro koltuk tamiri fiyatları, ürünün hasarı ve durumuna yada yapılmasını istediğiniz uygulamaya göre belirlenmektedir. Büro koltuğunuzun son durumunu gösteren görselleri tarafımıza whatsapp yoluyla ulaştırınız. Konferans koltuk tamiri ve berber koltuğu tamiri için en uygun fiyat tarafımızdan belirlenerek bilgilendirilirsiniz. Anlaşma sağlandıktan sonra isteğinize bağlı olarak ve de iş yoğunluğu göz önünde bulundurularak teknik ekibimiz ürünün konumuna belirlenen gün ve saatte ulaşacaktır. Yapılacak işlemlerin sonunda ise en kaliteli hizmeti en uygun fiyata almanın keyfini çıkaracaksınız.

Tamircin Burada platformunda şimdilik aşağıdaki ÜST GRUPLARDA hizmet alabilir ya da hizmet verebilirsiniz. Üst gruplara gelen talepler doğrultusunda sınırsız alt grup oluşturulabilecektir.

 1. Tamir & Bakım & Onarım
 2. İmalat & Montaj
 3. Nakliyat & Taşıma & Çekici
 4. Temizlik Hizmetleri

Hizmet gruplarına göre hizmet verenler ve hizmet / işler;

Hizmet Grubu Firma Hizmet
Tamir Bakım Onarım FİRMALAR HİZMETLER
İmalat & Montaj FİRMALAR HİZMETLER
Nakliyat & Taşıma & Çekic FİRMALAR HİZMETLER
Temizlik Hizmetleri FİRMALAR HİZMETLER

Bakım Onarım Firmaları için İSG Eğitimi Desteği

Bakım Onarım FirmalarıÇalışanların yaşamını tehlikeye sokan, sağlığını tehdit eden, ekonomiye zarar veren, “kaza” ve “meslek hastalığı” dediğimiz olayları önler ve çalışanın sağlığını korur. İş güvenliği, çalışanları korumanın yanı sıra üretim ve işletmenin güvenliğini sağlayan, ekolojik zararı en alt düzeye indiren uygulamaları da bünyesinde barındırmaktadır.

Tamircin Burada ekibi tüm uygulamalarda iş sağlığı ve güvenliği önlemlerine büyük önem vermektedir. Bu doğrultuda hizmet veren firmalarımız için Online İSG Eğitimi uygulamasında tüm firmalarımıza % 30 indirimle sertifikalı iş güvenliği eğitimlerinin verilmesi için destek olmaktadır. Hizmet alan işverenlerimiz için de aynı uygulama ve destek geçerlidir.İş sağlığı ve güvenliği eğitimierinden faydalanmak için lütfen iletişim formundan bizimle iletişime geçerek, kullanıcı portföyünüzü alınız.

Planlı çalışarak, iş kontrolünü sağlayarak, risk analizlerini yaparak; proaktif (önleyici) ve reaktif (düzeltici) tedbirleri firma genelinde etkin ve yaygın bir şekilde kullanarak güvenli bir iş yeri yaratabiliriz.

Firma Hakkında Bilgi

Anadolu Koltuk Tamiri olarak, kurulduğumuz yıldan bu yana beklentilerinize yanıt veriyoruz. Hedefimiz, sizlere harika bir müşteri deneyimi ve olağanüstü değere sahip hizmetler sunmaktır. Ofis mobilyaları ve deri koltuk hizmeti veren firma olarak 10 yıllık birikim ve tecrübenin vermiş olduğu çalışma azmiyle sizlerin hizmetinizde olmaya devam edecektir. Ofis koltuk tamiri ile ilgili tüm taleplerinizi tecrübelerimize dayanarak karşılıyoruz.

Ofis koltuk tamirinde kullandığımız ürünler orijinaldir ve 1 yıl tam garantilidir. Bu sebeple tamir yapılan ürünler kaliteli bir hizmet almaktadır. Yaptığımız işler konusunda detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizi arayabilir yada sitemiz içerisindeki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Lokasyon

Sertifika & Belgeler

K
Koltuk Tamir Sertifikası 2018
Ataşehir Halk Eğitim Merkezi

Anadolu Koltuk Tamiri Tamir Bakım Eğitimi

Ödüller

İ
İş Güvenliği Eğitimi Sertifikası 2023
Tüm personellerimiz için Online İSG Eğitimi 2023 Mayıs ayında Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi alınmıştır. Sertifika No: 2023/OEISG20230045201 Firma Adı: Anadolu Koltuk Tamiri

8 Yorum

 1. Gökhan Özkazancı
  3 Ekim 2023
  5.0

  Gözünüz arkada kalmasın. Çok başarılı bir firma. En uygun teklifi de kendileri vermişti. Bununla birlikte bu uygulamayı da çok beğendim. Teklif yöntemi ile yapılan işler hem işverenler için, hem de hizmet verenler için çok faydalı diye düşünüyorum. Özellikle toplantı planlama uygulamasını çok beğendim. Tebrik ederim.

 2. Bayram Güngör
  5 Ekim 2023
  5.0

  Koltuk döşemelerimizi sıfır gibi orjinal yaptılar hem de uygun fiyata elinize sağlık

 3. Onur Karaca
  7 Ekim 2023
  5.0

  İşlerini çok beğendim, teşekkürler

 4. Soner Abacı
  23 Ekim 2023
  5.0

  Uygulamanız oldukça başarılı Teklif uygulaması işverenler için güzel tavsiye ederim

 5. A.Emre Özel
  5 Kasım 2023
  5.0

  Kaliteli hizmeti uygun fiyata yaptırın. Biz firmadan memnunuz. Yakın ilgi gösterdiler Teşekkürler

 6. Soner Balcıoğlu
  16 Kasım 2023
  5.0

  Uygulamamızı çok beğendim

 7. Halit Durgut
  2 Aralık 2023
  5.0

  Çok ilgi ve alaka gösterdiler işlerini profesyonel yapıyorlar kesinlikle tavsiye ederim

 8. N. Doğan Yıldırım
  29 Mart 2024
  5.0

  Teklif yöntemi iyi de olsa firma kalitesini belli edecek. Anadolu firması hakikaten kendisini kanıtlamış arkadaşlar kesinlikle tavsiye ediyorum 10 numara bir firma

İnceleme ekle

Bu liste için Puanınız