Sultan Koltuk Döşeme ve Tamiri

Koltuk Tamiri ve Döşeme Hizmetleri

Firma Hakkında

Sultan Koltuk döşeme ve tamiri, koltuk kaplama, ofis koltuğu yedek parça, berber koltuğu tamiri işlerinde İstanbul bölgesinde uygun fiyat garantisi veriyoruz.

Sultan Koltuk Döşeme ve Tamiri

Yıllardır en kaliteli koltuk döşeme ve tamiri hizmeti sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.Koltuk döşeme ve tamiri işleri uzman personellerimiz tarafından onarılması ile şık koltuklara sahip olacaksınız. Koltuk yüzü değiştirme işlemlerini kısa sürede yaparak, evinize farklı bir hava katabiliriz.Müşteri memnuniyeti bizim için ön planda olup satış sonrası hizmetin önemini biliyoruz. Bu nedenle sorumluluk ve görev duygusunun bizleri başarılı olmaya sevk ettiğini belirtmek isteriz. Bu hedef doğrultusunda müşterilerimizin bizlerden ne istediğini çok iyi biliyoruz

Koltuk döşeme işleri

Koltuk döşeme işleri uzman ekiplerimizce özenle yapılmaktadır. Kullandığımız malzemeler ve döşeme kumaşları, seçkin firmalarının ürünleri olup son moda yüksek kalitede ürünlerden tercih edilmektedir. İstanbul koltuk döşeme olarak evlerinizde kullanılan bir çok farklı model ve kategoride her türlü koltuk, kanepe ve sandalyenin tamiri ve kaplama işleri garantili ve güvenle yapılır.

İstanbul koltuk döşemeci olarak, müşterilerimize birinci sınıf döşeme uygulamaları yapılmaktadır. Koltuk döşeme işlerinde kullanılan tüm kumaşlar farklı modellerde ve yüksek kaliteli malzemeden temin edilmektedir. Ofis koltuğu yüz değişimi işlemleri atölyelerimizde uzman ekiplerimizce yapılır. İstanbul‘un her bölgesinde döşeme uygulamalarını profesyonel ekiplerimize güvenle yaptırabilirsiniz.

Koltuk Döşemeci

Müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmak için İstanbul koltuk döşemeci olarak tüm imkanlarımızı kullanıyoruz. İstanbul koltuk döşemeci olarak koltuk ve diğer ürünlerinizi ücretsiz olarak adresinizden alıyoruz ve hiçbir ücret talep etmeden İstanbul’un tüm bölgelerine ücretsiz teslim ediyoruz.  Böylece hem yüksek maliyetten kurtuluyorsunuz, hem de kaliteli hizmeti uygun fiyata almanın keyfini çıkartıyorsunuz.Kaliteli ve temiz işçiliğimiz sayesinde anılarınızı çöpe atmanız gerekmez, böylece bütçenizi de korumuş olursunuz. Koltuk tamiri konusunda koltuklarınızın durumuna göre en uygun fiyatı size sunmaktayız.

İstanbul koltuk döşeme, ofis koltuk tamiri, berjer ve kapitone yüz yenileme işlemleri hatasız bir şekilde, aldığımız isg hizmetleri ve Güvenli KKD önlemleri alınarak yapılır. Koltuk yenileme ve boyama işlemlerinde yüksek kalite malzemeler kullanılmaktadır. Atölyemizde her zaman siz değerli müşterilerimizin isteklerine ve önerilerine önem veriyoruz.

Tamircin Burada Neler Yapıyor

Tamircin Burada platformunda şimdilik aşağıdaki ÜST GRUPLARDA hizmet alabilir ya da hizmet verebilirsiniz. Üst gruplara gelen talepler doğrultusunda sınırsız alt grup oluşturulabilecektir.

  1. Tamir & Bakım & Onarım
  2. İmalat & Montaj
  3. Nakliyat & Taşıma & Çekici
  4. Temizlik Hizmetleri

Hizmet gruplarına göre hizmet verenler ve hizmet / işler;

Hizmet Grubu Firma Hizmet
Tamir Bakım Onarım FİRMALAR HİZMETLER
İmalat & Montaj FİRMALAR HİZMETLER
Nakliyat & Taşıma & Çekic FİRMALAR HİZMETLER
Temizlik Hizmetleri FİRMALAR HİZMETLER

Tamirci Firmaları için İSG Eğitimi Desteği

Bakım Onarım FirmalarıÇalışanların yaşamını tehlikeye sokan, sağlığını tehdit eden, ekonomiye zarar veren, “kaza” ve “meslek hastalığı” dediğimiz olayları önler ve çalışanın sağlığını korur. İş güvenliği, çalışanları korumanın yanı sıra üretim ve işletmenin güvenliğini sağlayan, ekolojik zararı en alt düzeye indiren uygulamaları da bünyesinde barındırmaktadır.

Tamircin Burada ekibi tüm uygulamalarda iş sağlığı ve güvenliği önlemlerine büyük önem vermektedir. Bu doğrultuda hizmet veren firmalarımız için Online İSG Eğitimi uygulamasında tüm firmalarımıza % 30 indirimle sertifikalı iş güvenliği eğitimlerinin verilmesi için destek olmaktadır. Hizmet alan işverenlerimiz için de aynı uygulama ve destek geçerlidir.İş sağlığı ve güvenliği eğitimierinden faydalanmak için lütfen iletişim formundan bizimle iletişime geçerek, kullanıcı portföyünüzü alınız.

Planlı çalışarak, iş kontrolünü sağlayarak, risk analizlerini yaparak; proaktif (önleyici) ve reaktif (düzeltici) tedbirleri firma genelinde etkin ve yaygın bir şekilde kullanarak güvenli bir iş yeri yaratabiliriz.

İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimleri ile çalışma veriminin ve kalite seviyesinin yükseltilmesi, projelerin belirlenen süreler içinde tamamlanması olasıdır.

Neden tamircin burada ?

İnsan emeğinin tüm değerlerin üzerinde olduğunun bilincinde olan tamircinburada, çalışan, çalışma koşulları, çevre ve insan duyarlılığı, ürün ve hizmet standartlarıyla bir bütün olduğuna inanır. Bu bütünün sürdürülebilir olmasının arkasında ise çalışan insana verilen önem yatmaktadır. İşte bu bilinçle hareket eden tamircinburada ekibi, hizmet alan ve hizmet verenleri en ekonomik şartlarda buluşturmayı amaç edinmektedir.

tamircinburada’da gizliliğe büyük önem veriyoruz. Platform üzerinde gizlilik politikamız mevcuttur. Tüm bilgileriniz yedeklenmekte ve güvenlik sertifikalı bulut ortamında saklanmaktadır. Kanunun sağladığı haklar dışında bilgileriniz 3. şahıslarla kesinlikle paylaşılmaz

Tamircin Burada uygulaması ile ilgili aklınıza takılan sorular için sık sorulan sorular alanımızı ziyaret edeilirsiniz.

Lokasyon

“Sultan Koltuk Döşeme ve Tamiri” ilk yorumlayan siz olun

Bu liste için Puanınız