Ofis Koltuk Döşeme ve Tamiri

Ev & Ofis Koltuk Döşeme ve Tamiri
5 Nisan 2010

Firma Hakkında

İstanbul Ofis Koltuk Döşeme ve Tamiri, ofis koltuk kaplama, berber koltuğu ve ofis koltuk yedek parça değişimlerinde ücretsiz nakliye ve keşif hizmeti için hemen arayın

Firmamızda ev, ofis, otel, resmi kurum, kafeteryaların koltuk, kanepe, sandalyelerin kumaş ve deri döşeme işlemleri yapılmaktadır. Alanında uzman ve deneyimli personellerimiz ile tüm koltuk döşeme işlemleri titizlikle yürütülür.

Ofis Koltuk Döşeme ve Tamiri

Ofis Koltuk Döşeme ve Tamiri

Ofis Koltuk Döşeme ve Tamiri

25 yıllık deneyim ile en kaliteli ofis koltuk döşeme ve koltuk tamiri hizmeti sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Koltuk döşeme ve ev mobilyalarının uzman personellerimiz tarafından onarılması ile şık koltuklara sahip olacaksınız.  Koltuk yüzü değiştirme işlemlerini kısa sürede yaparak, evinize farklı bir hava katabiliriz.Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için ön planda olup satış sonrası hizmetin önemini biliyoruz. Bu nedenle sorumluluk ve görev duygusunun bizleri başarılı olmaya sevk ettiğini belirtmek isteriz. Bu hedef doğrultusunda müşterilerimizin bizlerden ne istediğini çok iyi biliyoruz

İstanbul koltuk döşeme, ofis koltuk tamiri, berjer ve kapitone yüz yenileme işlemleri hatasız bir şekilde, aldığımız isg hizmetleri ve Güvenli KKD önlemleri alınarak yapılır. Koltuk yenileme ve boyama işlemlerinde yüksek kalite malzemeler kullanılmaktadır. Atölyemizde her zaman siz değerli müşterilerimizin isteklerine ve önerilerine önem veriyoruz.

İstanbul Ofis Koltuk Tamiri

İstanbul Ofis Koltuk Tamiri

İstanbul ofis koltuk tamiri olarak, evinizde, ofisinizde kullandığınız bakıma ihtiyaç duyan koltuk takımlarınızı yerinizden alıyoruz. Kumaşlarımızdan beğendiğinizi seçiyorsunuz, değişimini de yaptıktan sonra bulunduğunuz yere teslim ediyoruz. Yenişehir ofis koltuğu tamiri ile ev ve büro koltuk tamir ve yedek parçalarında bir yıl tam garanti veriyoruz.

İstanbul ofis koltuk tamiri olarak büro ve konutlardaki tüm koltuk, sandalye, oturma grubu ürünlerin tamiri, döşemesi ve kaplama işlemleri alanında uzman ekiplerimizce yapılır. Aynı şekilde İstanbul ofis koltuk tamiri, yapılan tüm işlemleri taahhüt ettiği tarihte ücretsiz nakliye hizmeti ile teslim eder. İstanbul koltuk tamiri ile döner sandalye tamiri, ofis sandalyesi tamiri, büro koltuk tamiri, ofis koltuğu tamiri işleri yerinde ya da atölyelerimizde itina ile yapılır. İstanbul ofis koltuk tamiri, kaliteli ve temiz işçilikle mevcut ürünlerinizi çöpe atmadan ilk alındığı gibi orjinal hale getirir.

Restoran, otel ve kurumsal firmalar ile konutlardaki koltuk, kanepe gruplarındaki tüm kumaş ile yedek parça değişimleri için ücretsiz keşif hizmetimiz mevcuttur. Tüm ofis koltuk tamir hizmeti ile ev koltuk tamir ve yedek parçaları bir yıl tam garantilidir

İstanbul ofis koltuk tamiri fiyatları

İstanbul ofis koltuk tamiri fiyatları

Yapılmasını istediğiniz uygulamaya göre, ürünün hasarı ya da durumuna göre İstanbul ofis koltuğu tamiratı fiyatları belirlenir. Tarafınızla anlaşma sağlanması durumunda tamiri yapılacak ürünü bulunduğunuz yerden alıyoruz. Söz verdiği tarihte tamir ve bakımını yapıp, güvenle teslim ediyoruz. Firma olarak, koltuk tamiri ve ofis koltuk tamiri ile ilgili büro koltuk kumaş ve koltuk yedek parça değişimlerimizde orijinal ürünler kullanmaktayız.

Firmamızda büro, ofis, otel, resmi kurum, kafeteryaların koltuk, kanepelerin kumaş döşeme ve deri kotluk tamiri işlemleri yapılır. Sonuç olarak alanında uzman ve deneyimli personellerimiz sayesinde tüm işlemler iş güvenliği eğitimleri alınarak yapılır.Özel tasarımların ve renklerin geliştirilmesi yönünde müşterilerimizin istek ve doğrultularını da dikkate alarak çeşitlillikler sunuyoruz. Kirlenmenin fazla olduğu, mutfak, çocuk odaları gibi alanlar için silinebilir özellikteki kumaşlar tercih edilmektedir.

 

İstanbul ofis koltuk döşeme işleri

İstanbul ofis koltuk döşeme işleri

İstanbul ofis koltuğu kumaş değişimi, İstanbul ofis koltuğu döşeme gibi hizmetleri uzman ekiplerimizce özenle yapılmaktadır. Ofis koltuğu döşeme işlerinde kullandığımız malzemeler ve döşeme kumaşları, derileri seçkin firmalarının ürünleri olup son moda yüksek kalitede ürünlerden tercih edilmektedir. İstanbul koltuk döşeme olarak ofis ve evlerinizde kullanılan bir çok farklı model ve kategoride her türlü koltuk, kanepe ve sandalyenin tamiratı ve kaplama işleri garantili ve güvenle yapılmaktadır.

İstanbul koltuk döşemeci olarak, müşterilerimize birinci sınıf ithal döşeme uygulamaları yapılmaktadır. Ofis koltuk döşeme işlerinde kullanılan tüm kumaşlar farklı modellerde ve yüksek kaliteli malzemeden temin edilmektedir. Ofis koltuğu yüz değişimi işlemleri ile birlikte büro koltuk ve ofis sandalyeleri döşeme işlemleri de atölyelerimizde profesyonel ekiplerimizce yapılır. İstanbul‘un her bölgesinde döşeme uygulamalarını profesyonel ekiplerimize güvenle yaptırabilirsiniz.

İstanbul ofis koltuk kaplama işleri

İstanbul ofis koltuk kaplama işleri

İstanbul ofis koltuğu yüz değişimi, işleri firmamızın sunduğu seçkin hizmetler içerisindedir. İstanbul koltuk kaplama olarak her türlü ofis koltuğu başta olmak üzere, yemek masası sandalyeleriniz, cafe sandalyeleriniz, restaurant sandalyeleriniz, ofis sandalyeleriniz ve ev koltuklarınızın tamiratı yapılmaktadır. İstanbul ofis koltuk kaplama olarak ücretsiz servis araçlarımız ile adresinizden alıp dilediğiniz adrese teslim ediyoruz.Ofis koltuğu kaplama uygulamalarında son trend kumaşlar seçilmekte, işçiliğe özel önem verilmetkedir

İstanbul ofis koltuğu kaplama uygulamalarında müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. İstanbul ofis koltuk tamircisi olarak, tüm sandalye, büro koltukları, ofis sandalyeleri ve lokanta sandalyelerinin kaplama işleri özenle yapılmaktadır.  Bununla birlikte ofis koltuğu yüz değişimi, ofis koltuğu kumaş değişimi hizmetlerimiz de uzman ekiplerimizce yapılmaktadır.Her türlü ofis koltuğu başta olmak üzere, yemek masası sandalyeleriniz, cafe sandalyeleriniz, restaurant sandalyeleriniz, ofis sandalyeleriniz ve ev koltuklarınızın tamiratı yapılmaktadır.

Ofis koltuğu kaplama hizmetimiz konfor ve şıklığı bir arada sunan ürün grubumuzdur. Ayrıca koltuk kaplama işlerinde kişiye özel dikiş ve model seçenekleri ile özel bir görüntü de kazandırmaktayız.

İstanbul ofis koltuk tamircisi

Sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmak için İstanbul ofis koltuk tamircisi olarak tüm imkanlarımızı kullanıyoruz. İstanbul koltuk tamircisi olarak koltuk ve diğer ürünlerinizi ücretsiz olarak adresinizden alıyoruz ve hiçbir ücret talep etmeden İstanbul’un tüm bölgelerine ücretsiz teslim ediyoruz.  Böylece hem yüksek maliyetten kurtuluyorsunuz, hem de kaliteli hizmeti uygun fiyata almanın keyfini çıkartıyorsunuz.

İstanbul ofis koltuk tamircisi

İstanbul berber koltuk tamiri işleri

İstanbul berber koltuk tamiri işleri

İstanbul kuaför koltuk kaplama, İstanbul berber koltuk tamiri, İstanbul berber koltuk kaplama hizmetleri, yerinde ya da atölyemizde kapsamlı olarak yapıyoruz. Ayrıca, İstanbul berber koltuğu deri değişimi, İstanbul kuaför koltuk tamiri, İstanbul masaj koltuk tamiri ve İstanbul sedye deri değişimi yapılarak, güvenle teslim edilmektedir. İstanbul masaj koltuğu kumaş kaplama işleri de uzmanık alanımızda olup güvenle bizi tercih edebilirsiniz. İstanbul berber koltuğu tamiri işlerinde talep ederseniz ücretsiz keşif hizmetlerimiz ile, yerinde keşif yaparak sizleri önceden bilgilendiriyoruz.

İstanbul ofis koltuk yedek parça değişimi

Ofis koltuk tamiri olarak İstanbul ofis koltuk yedek parça, İstanbul ofis koltuk teker değişimi, İstanbul ofis koltuk amortisör değişimi  uzman ekiplerimizce yapılır. Tüm ofis koltukları, kanepe ve diğer koltuk ürünlerinin orjinal yedek parçaları firmamız stoklarında bulunmaktadır. Müşterilerimizin değişim talepleri en kısa sürede uzman ekiplerimizce yerine getirilir.

Firmamızda büro, ofis, otel, resmi kurum, kafeteryaların koltuk, kanepelerin kumaş döşeme, ofis koltuk yedek parça ve deri kotluk tamiri işlemleri yapılır. Sonuç olarak alanında uzman ve deneyimli personellerimiz sayesinde tüm işlemler kişisel koruyucu donanım standartlarında ve  isg eğitimleri alınarak yapılır.

Ücretsiz nakliye hizmeti

Ofis veya iş yerlerinizden talebinize uygun zaman ve saatte koltuk takımları ya da mobilyalarınız ücretsiz nakliye hizmetimiz mevcuttur. Firmamız, tüm hizmetinde koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi uygulamakta ve buna göre çalışmaktadır.

İstanbul ofis koltuk tamiri döşeme çalışmalarımız

İstanbul koltuk döşeme, ofis koltuk tamiri olarak yapılan işlerimiz;

 • Ev ve ofis koltuklarınızın yedek parça ve kumaş değişimlerini yapıyoruz.
 • Kanape ve tekli oturma gruplarındaki tüm ahşap onarımlar ile kumaş değişimlerini atölyemizde tamamlıyoruz.
 • Geniş yelpaze kumaş ve renk kartelalarını seçiminize sunuyoruz.
 • Kurumsal firmalar, sinema, tiyatro salonlarında bulunan konferans koltuklarınızın bakım, kumaş ve yedek parça değişimlerinizi yapıyoruz.
 • Tüm büro malzemelerinin koltuk yedek parça satışını yapıyoruz.
 • Koltuk süngerleri, plastik aksamları ve tüm koltuk modellerine ait değişimleri yapıyoruz.
 • Koltuk modeline uygun yıldız ayak ve amortisörleri kaliteli ürünler ile orijinal yedek parçalarla değiştiriyoruz.

Farklı model ve tasarım kumaş modelleri ile ofis ve ev koltuk, sandalye, oturma gruplarınızı yenileyelim.

Hizmet bölgelerimiz

İstanbul’un tüm bölgelerine Ofis Koltuk Tamiri vermekteyiz. Koltuk döşeme, onarım ihtiyaçlarınızda firmamıza ait gezici araçlarımız ile yerinize gelerek ücretsiz keşif yapmaktayız. İstanbul bölgesi diğer hizmet yerlerimiz;

Garanti

Ev, ofis, otel, cafe mekanlarının oturma grupları tamir ve yenilenme işleri, birinci sınıf malzemeler kullanılarak yapılır. Yapılan bakım, onarım ve yedek parça ürünleri firmamız garantisi altındadır.

Koltuk döşeme ve koltuk tamiri çalışmalarımız

Ofis Koltuk Tamiri olarak, Konferans Koltuğu Tamiri, ofis koltuğu tamiri, ev koltuğu çalışmalarımıza dair örnekler…

Büro koltuk tamiri fiyatları, ürünün hasarı ve durumuna yada yapılmasını istediğiniz uygulamaya göre belirlenmektedir.

Büro koltuğunuzun son durumunu gösteren görselleri tarafımıza whatsapp yoluyla ulaştırınız. Konferans koltuk tamiri ve berber koltuğu tamiri için en uygun fiyat tarafımızdan belirlenerek bilgilendirilirsiniz. Anlaşma sağlandıktan sonra isteğinize bağlı olarak ve de iş yoğunluğu göz önünde bulundurularak teknik ekibimiz ürünün konumuna belirlenen gün ve saatte ulaşacaktır. Yapılacak işlemlerin sonunda ise en kaliteli hizmeti en uygun fiyata almanın keyfini çıkaracaksınız.

Tamir & Bakım ve Onarım Hizmetleri

Firma Hakkında Bilgi

Ofis Tamir Org, büro sandalyesi, konferans koltuğu, ev oturma koltuğu, berber koltuğu tamir, bakım ve onarım hizmetlerini, İstanbul’un tüm bölgelerinde profesyonel ekiplerimize güvenle yaptırabilirsiniz. Lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Kaliteli ve temiz işçiliğimiz sayesinde anılarınızı çöpe atmanız gerekmez, böylece bütçenizi de korumuş olursunuz. Koltuk tamiri konusunda koltuklarınızın durumuna göre en uygun fiyatı size sunmaktayız.

Koltuk tamiri işlerinizin yanı sıra, koltuğunuzun sadece yüzü eskimiş veya yıllardır kullandığınız koltuk yüzlerinizden sıkılmış olabilirsiniz. Koltuk yüzü değiştirme işlemlerini kısa sürede yaparak,  evinize farklı bir hava katabiliriz.

İstanbul Ofis Tamir Olarak Çalışmalarımız

Ev Ofis Koltuk tamiri ile ilgili koltuk tadilatlarındaki oturma gruplarında yapılan işlerimiz;

 • Tüm ev ve ofis koltuklarınızın yedek parça ve kumaş değişimlerini yapıyoruz.
 • Kanape ve tekli oturma gruplarındaki tüm ahşap onarımlar ile kumaş değişimlerini atölyemizde tamamlıyoruz.
 • Geniş yelpaze kumaş ve renk kartelalarını seçiminize sunuyoruz.
 • Kurumsal firmalar ile sinema, tiyatro gibi büyük salonlarda bulunan konferans koltuklarınızın bakım, kumaş ve yedek parça değişimlerinizi yapıyoruz.
 • Koltuk tamiri, yedek parça büro ve ofis koltuk tamiri ile ilgili tüm büro malzemelerinin koltuk yedek parça satışını yapıyoruz.
 • Koltuk süngerleri, plastik aksamları ve tüm koltuk modellerine ait sünger değişimlerini yapıyoruz.
 • Koltuk modeline uygun yıldız ayak ve amortisörleri en uygun ve kaliteli ürünler ile orijinal koltuk yedek parçalarla değiştiriyoruz.

İstanbul’un neresinde olursanız olun, her türlü ev, ofis, büro, berber ve konferans koltuklarınızın tamir, bakım ve onarımlarıını profesyonel ekiplerimizce yerinde ya da atölyemizde özenle yaparak teslim ediyoruz

Lokasyon

Sertifika & Belgeler

K
Koltuk Döşeme & Kaplama & Tamir Sertifikası 2018
B.Çekmece Halk Eğitim Merkezi

Halk Eğitim Merkezi Koltuk Döşeme & Kaplama & Tamir Sertifikası

İ
İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifikası 2023
Online İSG Eğitimi

2023 Mayıs ayında Online İSG Eğitimi'nden İş Sağlığı ve Güvenliği Temel Eğitimi Sertifikası

Referanslar

K
Koltuk Döşeme İşlemleri 16 Ağustos 2022 - 27 Ağusatos 2022
Keskin Endüstri

70 adet ofis koltuğu döşemesi, tamiri ve bakımları yapıldı

O
Orduevi Sandalye ve Koltuk Tamiri Eylül 2022 - Ekim 2022
Fenerbahçe Orduevi

Fenerbahçe Orduevi'ne ait 260 adet sandalye ve koltuklarına tamir, bakım, yedek parça ve döşeme işlemleri yapıldı

B
Belediye Koltuk Tamirleri Kasım 2022 - Kasım 2022
Büyükçekmece Belediyesi

Büyükçekmece Belediyesi'nin 185 adet koltuk, 15 adet kanepe ve 10 adet müdür koltuklarının tamir, takım, döşeme ve yedek parça uygulamaları yapıldı

E
Esenler Belediyesi Koltuk Bakımları Ocak 2023 - Şubat 2023
Esenler Belediyesi

Esenler Belediyesi Koltuk Bakımları, döşeme ve kaplama işlemleri yapıldı.

Portföy

Ödüller

O
Online İSG Sertifikası 2023
Online İSG Sertifikası

6 Yorum

 1. Yusuf Uğurlu
  1 Ekim 2023
  5.0

  Teklifimize biraz geç cevap vermiş olsa da, işlerinde çok hızlılar.

 2. Ofis Koltuk Döşeme
  3 Ekim 2023
  5.0

  Yusuf Bey, bu uygulamaya yeni girdik ve ilk müşterimizdiniz. Anlayışınız ve cevabınız için çok teşekkür ederiz. Sizlerle tekrar iş yapmaktan mutluluk duyarız.

 3. ACE Grup
  5 Ekim 2023
  4.0

  Toplantı odasındaki koltuklar için hızlı ve güzel 👍 iş çıkardılar. Bu firma işini ciddiye alıyor

 4. Yetaş İnşaat
  10 Ekim 2023
  5.0

  Ofis ve şantiyelerdeki tüm sandalye koltuk döşeme ve tamirat işlerini özenle yaptılar. Başarılı bir firma

 5. Kesnkin Endüstri
  20 Kasım 2023
  5.0

  Şirketimizdeki tüm koltuklarımızın tamiri ve döşeme işlerini yaptılar. Kaliteli bir firma kendilerinden oldukça memnun kaldık. Bundan sonra kendileriyle çalışmak bizim için bir ayrıcalık olacak Teşekkürler

 6. Guvengrup
  28 Kasım 2023
  5.0

  Fiyat performans olarak iyiler tavsiye edilecek bir firma

İnceleme ekle

Bu liste için Puanınız