Firma Hakkında

Aksal koltuk döşeme, Ümraniye koltuk döşeme işleri, kanepe döşeme, sandalye döşeme, puf döşeme, baza başlığı döşeme, eski mobilya yenileme, mobilya tadilat tamiratı, koltuk tamiri, özel koltuk tasarım işleri yapmaktayız.

Aksal koltuk döşeme

Aksal Koltuk Döşeme firması olarak koltuk döşeme, koltuk tamiri, yüz değişimi bizim işimiz. Her çeşit modern, klasik, koltuk tamiri, koltuk yüzü değiştirme ve bakımları, istenilen ölçüde ve modelde kanepe döşeme, koltuk takımı döşeme, puf döşeme, sandalye döşeme, baza başlık döşeme işlemlerinde birinci sınıf malzemeler kullanılarak uzman döşeme ustalarımız tarafından yapılmaktadır.

Mobilya yüz değişimi döşeme hizmetleri ile beraber eski mobilya yenilemesi ve isteğe göre özel koltuk tasarım ve imalat hizmetlerini de sunan firmamız alanında uzman ekip arkadaşları ile son derece kaliteli işçilikle ihtiyaçlarınızı profesyonel bir şekilde karşılamaktadır. Ümraniye bölgesinde güvenilir koltuk döşeme ve koltuk tasarım işlemleri için sitemizi ziyaret ederek bize ulaşabilirsiniz..

Ümraniye Koltuk Döşeme

Ümraniye koltuk döşemecileri olarak hizmetlerimizi uzman ekiplerimizce itinayla yapmaktayız. Koltuk döşeme işlerinde kullandığımız malzemeler ve döşeme kumaşları, derileri seçkin firmalarının ürünleri olup son moda tay tüyü kumaş, kadife kumaş, flok kumaş, saten kumaş, nubuk kumaş gibi yüksek kalitede ürünler tercih edilmektedir. Evlerinizde kullanılan bir çok farklı model ve kategoride her türlü koltuk, kanepe ve sandalyenin tamirat ve kaplama işlerini hızlı, garantili ve sorunsuz bir şekilde çözüyoruz. Kişisel zevkin doğru bir şekilde yansıtılması, döşemelik kumaş seçiminde dikkat edilmesi gerekenler arasındadır.

Ümraniye Koltuk Döşeme

Ümraniye koltuk döşemeci olarak kullandığımız kumaşlar yüksek yüzey dayanımlı, UV ışınlarına karşı dirençli kumaşlardır. Ümraniye koltuk döşeme için kullanılan kumaşlar kolay temizleme özelliğine sahip contract ürünler olup, firmamız garantisi altındadır. Koltuk döşeme işlerinde kullanılan kumaşlarımız isim yapmış markalardan seçtiğimiz yüksek kalitede ürünlerdir. Her biri alanında uzman kadrolarımızla Ümraniye ofis koltuğu döşeme hizmetlerinde kaliteyi en uygun fiyatla sunmak için çalışıyoruz. Her yaşam alanının farklı ihtiyaçları olduğundan koltuk döşeme için seçilen kumaşların nerelerde kullanılacağını tespit ediyoruz.

İş yerlerinde evlere oranla daha sık kullanım olacağı için güçlü ve sürtünmeden etkilenmeyen koltuk döşeme kumaşları tercih ediyoruz. Kullanacak kişinin tarzını yansıtan bir kumaş uzun yıllar keyifli bir kullanım sağlar.  Koltuk döşeme için kumaş seçimi yapılırken yaşam tarzına uygun renk ve desende olmasına özen gösteriyoruz. Kumaş tercihlerini geçici moda olan desenler arasından yapmaktan kaçınıyoruz.

Ümraniye Koltuk Tamiri

Ümraniye koltuk tamiri olarak, koltuk tamiri ve ofis koltuk tamiri ile ilgili büro koltuk kumaş ve koltuk yedek parça değişimlerimizde orijinal ürünler kullanmaktayız. Ümraniye koltuk tamircisi olarak sizlere yüksek kalitede hizmeti en uygun fiyatlara sunmak için kendimizi durmadan yeniliyoruz. Profesyonel kadrolarımızla her türlü koltuk tamiri işlerinizi garantili ve söz verdiğimiz sürede teslim ediyoruz. Koltuk tamir hizmetlerimizde İstanbul geneline ücretsiz nakliye hizmetimiz de mevcuttur.

Ümraniye ofis koltuk tamiri için kullandığımız ürünler orijinal olup aynı zamanda bir yıl tam garantilidir. Bu sebeple tamir yapılan ürünlerin tümüne garanti verebiliyoruz. İstanbul’un her bölgesinde ev koltuğu tamiri, ofis koltuğu tamiri, bakım ve onarım işlerinde 25 yıllık birikim ve tecrübeyle hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Kurulduğumuz yıldan bu yana ofis koltuğu tamiri işlerinde tüm beklentilerinize yanıt veriyoruz. Amacımız, sizlere harika bir müşteri deneyimi ve olağanüstü değerlere sahip hizmetler sunmaktır.

Ümraniye koltuk tamircisi desen ve renk kombinasyonlarının tasarlanabileceği tasarım departmanımız ile kaliteli projeler çıkartıyoruz. Özel tasarımların ve renklerin geliştirilmesi yönünde müşterilerimizin istek ve doğrultularını da dikkate alarak çeşitlillikler sunuyoruz. Ümraniye koltuk tamircisi olarak seçtiğimiz kumaşlarda dokuları ve yapısal özelliklerine göre yıpranmaya dayanıklı kumaşlar kullanıyoruz. Kirlenmenin fazla olduğu, mutfak, çocuk odaları gibi alanlar için silinebilir özellikteki kumaşlar tercih edilmektedir

Tamircin Burada platformunda şimdilik aşağıdaki ÜST GRUPLARDA hizmet alabilir ya da hizmet verebilirsiniz. Üst gruplara gelen talepler doğrultusunda sınırsız alt grup oluşturulabilecektir.

  1. Tamir & Bakım & Onarım
  2. İmalat & Montaj
  3. Nakliyat & Taşıma & Çekici
  4. Temizlik Hizmetleri

Hizmet gruplarına göre hizmet verenler ve hizmet / işler;

Hizmet Grubu Firma Hizmet
Tamir Bakım Onarım FİRMALAR HİZMETLER
İmalat & Montaj FİRMALAR HİZMETLER
Nakliyat & Taşıma & Çekic FİRMALAR HİZMETLER
Temizlik Hizmetleri FİRMALAR HİZMETLER

Bakım Onarım Firmaları için İSG Eğitimi Desteği

Bakım Onarım FirmalarıÇalışanların yaşamını tehlikeye sokan, sağlığını tehdit eden, ekonomiye zarar veren, “kaza” ve “meslek hastalığı” dediğimiz olayları önler ve çalışanın sağlığını korur. İş güvenliği, çalışanları korumanın yanı sıra üretim ve işletmenin güvenliğini sağlayan, ekolojik zararı en alt düzeye indiren uygulamaları da bünyesinde barındırmaktadır.

Tamircin Burada ekibi tüm uygulamalarda iş sağlığı ve güvenliği önlemlerine büyük önem vermektedir. Bu doğrultuda hizmet veren firmalarımız için Online İSG Eğitimi uygulamasında tüm firmalarımıza % 30 indirimle sertifikalı iş güvenliği eğitimlerinin verilmesi için destek olmaktadır. Hizmet alan işverenlerimiz için de aynı uygulama ve destek geçerlidir.İş sağlığı ve güvenliği eğitimierinden faydalanmak için lütfen iletişim formundan bizimle iletişime geçerek, kullanıcı portföyünüzü alınız.

Planlı çalışarak, iş kontrolünü sağlayarak, risk analizlerini yaparak; proaktif (önleyici) ve reaktif (düzeltici) tedbirleri firma genelinde etkin ve yaygın bir şekilde kullanarak güvenli bir iş yeri yaratabiliriz.

Firma Hakkında Bilgi

Aksal Koltuk Döşeme

Ümraniye koltuk döşeme işleri, kanepe döşeme, sandalye döşeme, puf döşeme, baza başlığı döşeme, eski mobilya yenileme, mobilya tadilat tamiratı, koltuk tamiri, özel koltuk tasarım işleri yapmaktayız. Aksal Koltuk Döşeme firması olarak koltuk döşeme, koltuk tamiri, yüz değişimi bizim işimiz. Her çeşit modern, klasik, koltuk tamiri, koltuk yüzü değiştirme ve bakımları, istenilen ölçüde ve modelde kanepe döşeme, koltuk takımı döşeme, puf döşeme, sandalye döşeme, baza başlık döşeme işlemlerinde birinci sınıf malzemeler kullanılarak uzman döşeme ustalarımız tarafından yapılmaktadır. Mobilya yüz değişimi döşeme hizmetleri ile beraber eski mobilya yenilemesi ve isteğe göre özel koltuk tasarım ve imalat hizmetlerini de sunan firmamız alanında uzman ekip arkadaşları ile son derece kaliteli işçilikle ihtiyaçlarınızı profesyonel bir şekilde karşılamaktadır. Ümraniye bölgesinde güvenilir koltuk döşeme ve koltuk tasarım işlemleri için sitemizi ziyaret ederek bize ulaşabilirsiniz..

Lokasyon

“Aksal koltuk” ilk yorumlayan siz olun

Bu liste için Puanınız