Trend Ankara Temizlik

Ankara Temizlik Firması
10 Kasım 2014

Firma Hakkında

Trend  Ankara Temizlik şirketi olarak, hem ev hem de işyerlerinin temizliği konusunda müşterilere mükemmel çözümler sunuyor. Temizlik Şirketleri ile yaşadığınız kötü sonuçları unutun! Eviniz, iş yeriniz ya da ofisinizi kendi evimiz, iş yerimiz olarak görüyor, en iyi, en titiz ve kaliteli işçiliği uyguluyoruz.

Trend Ankara Temizlik Firmaları

Trend Temizlik firması ile, Ankara ve çevresinde, ev temizliği, ofis temizliği, villa temizliği, işyeri temizliği, inşaat sonrası temizlik, hizmetlerinde profesyonel hizmet alabilirsiniz. Temizlik şirketi olarak 2014 yılından bu yana profesyonel geçmişiyle müşterilerine en iyi hizmeti vererek bölgenizde en uygun fiyatları sunmaktadır.

Trend Ankara Temizlik
Trend Ankara Temizlik

Ankara temizlikçi

Ankara temizlikçi, yılların verdiği deneyim ve profesyonel ekiplerimizle ev, ofis, villa, büro, fabrika temizlik hizmetleri sunuyor. Tüm alanları pırıl pırıl yapıyor, uygun fiyatlı ekstra hizmetlerimizle ihtiyacına en uygun temizlik hizmetini gerçekleştiriyoruz. Bulunduğunuz mekanın temizliği bitmeden hizmetimizi sonlandırmıyoruz.

Firmamız Çankaya bölgesindeki bir çok seçkin firmanın temizlik hizmetlerini yanı sıra bölgedeki ev temizliği, ofis temizliği, dış cam temizliği gibi tüm temizlik hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Ankara temizlikçi, hem ev hem de işyerlerinin temizliği konusunda müşterilere mükemmel çözümler sunuyor.

Yeni bir ev kurarken ya da ofis açarken bin bir özenle seçtiğimiz koltuklar zamanla ilk günkü parlaklığını kaybeder. Çok kullanılan bir salonda olmasalar da renkleri solar, çay ya da kahve lekesine maruz kalır ya da üzerine yemek kırıntıları dökülür. Bu gibi nedenlerle güzelim koltuklarınızı örtülerin ardına saklamayın. Hemen firmamızı arayın ve yüksek kalitede temizlik hizmeti alın.

Trend Ankara Temizlik
Trend Ankara Temizlik

Ankara temizlik şirketleri

2014 yılından bu yana tecrübemizle ve uzman ekibimizle ev, ofis, banka, villa, fabrika temizlik hizmetleri sunuyoruz.. Evinizi güzelleştiriyor ve ışıl ışıl teslim ediyoruz. Bununla birlikte evinizin, ofisin havasını değiştiriyor, dip köşe temizliği ile hijyeni bulunduğunuz mekana getiriyoruz.

Firma olarak müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda detaylı çalışma planları hazırlarız. Referanslı, adli sicilleri kontrol edilmiş ve düzenli eğitimlerden geçirilen temizlik personellerimiz Trend Temizlik çatısı altında fabrikalara profesyonel temizlik hizmeti sunar. %100 Müşteri Memnuniyeti Politikası ile çalışan Trend temizlik, hizmet verdiği süre boyunca sigorta ile güvence altına alır. Temizlik profesyonellerinin tamamı evinde yasal sorumlulukları yerine getirilmiş bir şekilde hizmet verir.

Çalışmalarımızda kullanmış olduğumuz ekipmanlar tamamen teknolojik olarak kullanılmaktadır. Kimyasal maddeler ile temizlik işi yapmıyoruz. Evinizde bulunan mobilyalarınıza hiç bir zararı olmayan doğal deterjanlar özel temizlik bezleri ile çalışıyoruz. Ankara ev temizlik şirketleri arasında en iyi ev temizliği, ofis temizliği, okul temizliği hizmetini uygun fiyatla sunmayı hedefleyen firmamız her zaman yanınızdadır.  Temizlik hizmetlerimiz ise;

 1. Ev Temizliği
 2. Ofis Temizliği
 3. Villa Temizliği
 4. Okul Temizliği
 5. Cami Temizliği
 6. İnşaat Sonrası Temizlik
 7. Tadilat Sonrası Temizlik

Ev Temizliği

Ev temizliği yaşam konforu açısından oldukça önemlidir. Ayrıca evler rahatlık ve huzurun bir arada sağlandığı ortamlardır. Bu nedenle ev temizliği özenle ve itinalı bir şekilde yapılmalıdır. Trend Temizlik, Ankara ev temizliği firmaları arasında kalitesi ve profesyonelliği ile bilinir. Müşterilere en iyi hizmeti sunmak için en kaliteli ekipman ve malzemeleri kullanmaktayız.

Düzenli bir temizlik hizmeti almak evleri ışıl ışıl yaparken, aynı zamanda steril bir ortamın da sağlanmasına katkı sağlıyor. Ankara temizlikçi olarak bölgesinde vermiş olduğu hizmetlerle ev temizliği konusuna farklı bakış açısı getiriyor. Sizler için zor olan temizlik uygulamalarını en hızlı ve pratik çalışmalarla gerçekleştiriyor.

Firma olarak müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda detaylı çalışma planları hazırlarız. Referanslı, adli sicilleri kontrol edilmiş ve düzenli eğitimlerden geçirilen temizlik personellerimiz Trend Temizlik çatısı altında fabrikalara profesyonel temizlik hizmeti sunar. %100 Müşteri Memnuniyeti Politikası ile çalışan Trend temizlik, hizmet verdiği süre boyunca sigorta ile güvence altına alır. Temizlik profesyonellerinin tamamı evinde yasal sorumlulukları yerine getirilmiş bir şekilde hizmet verir

Trend Ankara Temizlik
Trend Ankara Temizlik

Ofis Temizliği

Ofis temizliğinde temizlenecek alana uygun temizlik ekipmanları kullanılır. Islak zeminler, cam yüzeyler, ofis araç ve gereçleri, elektronik cihazlar ve tüm alanı profesyonel temizlik anlayışı ile temizlenir. Trend Temizlik hizmetleri konusunda mekanınızın işleyişine uygun olan hizmeti sunar. Ankara temizlik firmaları araştırmalarınızda ofis temizliğinde de özenli bir firmadan hizmet almak için bizi tercih edebilirsiniz. Ofis temizliği işleri aynı zamanda hizmet alınacak firmada güvenilirliği zorunlu kılar. Firmamız bu anlamda da kalitesini kanıtlamış firmadır.

Ofislerinizi her zaman steril, hijyenik, bakımlı ve temiz bir hale getirmek için firmamızdan destek alabilirsiniz. Temizlik şirketimiz 2014 yılından bu yana profesyonel geçmişiyle müşterilerine en iyi hizmeti vermekle bölgenizde en uygun fiyatları sunmaktadır.

Trend Temizlik, ofis temizlik şirketi faaliyetlerinde her zaman en kaliteli hizmeti en hızlı şekilde uygular. Yoğun yağ kokusuna maruz kalan, bu koku sebebiyle o ortamda çalışan kişilerin sağlıklarını tehlikeye atan ortamları ferah ve steril bir hale getiriyoruz. Temizleme esnasında oluşabilecek her türlü hasar ve zarardan tamamen firmamız sorumludur. Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

Villa Temizliği

Villa temizliğinde temizlenecek alana uygun temizlik ekipmanları kullanılır. Islak zeminler, cam yüzeyler, ofis araç ve gereçleri, elektronik cihazlar ve tüm alanı profesyonel temizlik anlayışı ile temizlenir. Ankara temizlik firmaları araştırmalarınızda villa temizliğinde de özenli bir firmadan hizmet almak için bizi tercih edebilirsiniz. Villa temizliği işleri aynı zamanda hizmet alınacak firmada güvenilirliği zorunlu kılar. Firmamız bu anlamda da kalitesini kanıtlamış firmadır.

Villalarınızı her zaman steril, hijyenik, bakımlı ve temiz bir hale getirmek için firmamızdan destek alabilirsiniz. Temizlik şirketimiz 2014 yılından bu yana profesyonel geçmişiyle müşterilerine en iyi hizmeti vermekle bölgenizde en uygun fiyatları sunmaktadır.

Özenle yapmış olduğumuz temizlik işlerinde eşyalarınıza ve diğer alanlarınıza hiçbir şekilde zarar verilmemektedir. Firma çalışanlarımız itinalı bir çalışma skalası belirlemekte ve bu işi müşterilerimizin beğenmesini sağlamaktadır. Pişman olmayacağınız bir villa temizliği hizmeti almak için firmamızı tercih edebilirsiniz

Trend Ankara Temizlik
Trend Ankara Temizlik

Ankara temizlikçi fiyatları

Ankara ve çevresinde uygun fiyatlarla temizliğinin yaklaşık maliyeti evin ya da ofisin durumuna ve konumuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Örneğin bir yatak odalı bir daire ile iki yatak odalı, iki banyolu konutun daire fiyatları değişebilmektedir. Ayrıca 100 metrekarelik bir evin temizliği ile 200 metrekarelik bir evin temizlik fiyatı  da değişebilmektedir. Bu nedenle Ankara temizlik şirketi ile iletişime geçerek ücretsiz TEKLİF alabilirsiniz.

Tamircin Burada platformunda şimdilik aşağıdaki ÜST GRUPLARDA hizmet alabilir ya da hizmet verebilirsiniz. Üst gruplara gelen talepler doğrultusunda sınırsız alt grup oluşturulabilecektir.

 1. Tamir & Bakım & Onarım
 2. İmalat & Montaj
 3. Nakliyat & Taşıma & Çekici
 4. Temizlik Hizmetleri

Hizmet gruplarına göre hizmet verenler ve hizmet / işler;

Hizmet Grubu Firma Hizmet
Tamir Bakım Onarım FİRMALAR HİZMETLER
İmalat & Montaj FİRMALAR HİZMETLER
Nakliyat & Taşıma & Çekic FİRMALAR HİZMETLER
Temizlik Hizmetleri FİRMALAR HİZMETLER

Bakım Onarım Firmaları için İSG Eğitimi Desteği

Bakım Onarım FirmalarıÇalışanların yaşamını tehlikeye sokan, sağlığını tehdit eden, ekonomiye zarar veren, “kaza” ve “meslek hastalığı” dediğimiz olayları önler ve çalışanın sağlığını korur. İş güvenliği, çalışanları korumanın yanı sıra üretim ve işletmenin güvenliğini sağlayan, ekolojik zararı en alt düzeye indiren uygulamaları da bünyesinde barındırmaktadır.

Tamircin Burada ekibi tüm uygulamalarda iş sağlığı ve güvenliği önlemlerine büyük önem vermektedir. Bu doğrultuda hizmet veren firmalarımız için Online İSG Eğitimi uygulamasında tüm firmalarımıza % 30 indirimle sertifikalı iş güvenliği eğitimlerinin verilmesi için destek olmaktadır. Hizmet alan işverenlerimiz için de aynı uygulama ve destek geçerlidir. İş sağlığı ve güvenliği eğitimierinden faydalanmak için lütfen iletişim formundan bizimle iletişime geçerek, kullanıcı portföyünüzü alınız.

Planlı çalışarak, iş kontrolünü sağlayarak, risk analizlerini yaparak; proaktif (önleyici) ve reaktif (düzeltici) tedbirleri firma genelinde etkin ve yaygın bir şekilde kullanarak güvenli bir iş yeri yaratabiliriz.

 

Lokasyon

Sertifika & Belgeler

P
Personel Temizlikçi Sertifikası 2022
Mamak Halk Eğitim Merkezi

Mamak Halk Eğitim Merkezinde her bir çalışan personelimiz için Personel Temizlikçi Sertifikası alınmaktadır.

1 Yorum

 1. KRC Design
  18 Kasım 2023
  5.0

  Kendisini kanıtlamış kaliteli bir şirket. Ofisimizi kendilerine bıraktık, tertemiz teslim aldık. Ellerinize sağlık.Artık kendileri ile çalışacağız. 

İnceleme ekle

Bu liste için Puanınız