Esse Temizlik

Popüler Firma
Ankara Temizlik Firması
28 Şubat 2001

Firma Hakkında

Esse Temizlik olarak Ankara ve çevresinde 20 yıllık tecrübe ve uzman ekiplerimizle ev, ofis, banka,villa, fabrika temizlik hizmetleri sunuyoruz. Pırıl pırıl teslim ediyor, mekanlarınızı güzelleştiriyoruz. Ofisinizin, evinizin havasını değiştiriyoruz.

Ankara Temizlik Firması

Temizlik, hayatımızın her anında var olan bir gerçektir. Yaşamı daha yaşanabilir kılmak adına Ankara ev temizliği işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Gerek evlerimizde gerekse iş alanlarımızda bu durumu gözlemlememiz mümkün. İnsanın bulunduğu her alanda bu durumu gerçekleştirmek gerekmektedir. Ancak her temizlik istenen düzeyde sonuç vermediğinden kişilere profesyonel bir destek gerekir. Firmamız da temizlik sektöründe yer alarak siz müşterilerimizin temizlik ihtiyaçlarını karşılamak adına çabalamaktadır.

Esse Temizlik
Esse Temizlik

Ankara ofis temizlik şirketleri ile yaşadığınız kötü sonuçları unutun! Güler yüzlü ve uzman personellerimizle eviniz, iş yeriniz ya da ofisinizi; kendi evimiz, iş yerimiz olarak görüyor, en iyi, en titiz ve kaliteli hizmet sağlıyoruz.

Yoğun iş temposundan dolayı birçok kişi temizlik konusunda destek almayı tercih eder. Bu doğrultuda insanların yardımına koşan temizlik firmaları Ankara ve çevresinde ihtiyaç halinde tüm alanları etkili bir şekilde temizler. Temizlik çalışmalarının en çok tercih edildiği alan ev ve ofis temizliğidir.

Kaliteli ve sağlıklı bir yaşam için temizlik firmaları evin her tarafını tepeden tırnağa temizleyerek keyifli bir kullanım sunar. Ev ve ofis temizliği sırasında kullanılan elektronik cihazlar ve kimyasal ürünler sayesinde yüzeylerde bulunan toz, kir ve yağlar tamamen temizlenir. Dezenfekte işlemleri ile de yüzeylerde bulunan mikrop, bakteri ve virüsler yok edilir.

Ankara Temizlik Hizmetleri

Her türlü mekanın temizliği yaşam konforu açısından oldukça önemlidir. Bununla birlikte evler rahatlık ve huzurun bir arada sağlandığı ortamlardır. Bu bakımdan temizlik hizmeti özenle ve itinalı bir şekilde yapılmalıdır. ESSE Temizlik Ankara temizlik firmaları arasında kalitesi ve profesyonelliği ile bilinir. Sizlere en iyi hizmeti sunmak için en kaliteli ekipman ve materyalleri kullanırız. Bizlere ulaşarak aşağıdaki temizlik alanlarında en hızlı ve kaliteli hizmeti alabilirsiniz;

 • Ev Temizliği
 • Ofis Temizliği
 • Okul Temizliği
 • Villa Temizliği
 • Fabrika ve Atölye Temizliği
 • İnşaat Temizliği
 • Tadilat Sonrası Temizlik

Ankara Ev Temizliği

Ankara ve çevresinde ev temizliği yapmak için vakti olmayan ev kadınları temizlik firmalarından hizmet alarak evlerini pırıl pırıl hale getirebiliyor. Düzenli bir temizlik hizmeti almak evleri ışıl ışıl yaparken, aynı zamanda steril bir ortamın da sağlanmasına katkı sağlar. ESSE Temizlik Yenimahalle ve çevresinde vermiş olduğu hizmetlerle ev temizliği konusuna farklı bir bakış açısı getiriyor. Sizler için zor olan bu işi en hızlı ve pratik çalışmalarla gerçekleştiriyor.

Esse Temizlik
Esse Temizlik

Günümüzün en önemli ihtiyaçlarından biri haline gelen temizlik hizmeti Yenimahalle temizlik firmaları tarafından güvenilir bir şekilde yapılır. Bu doğrultuda hizmet sunan şirketler kendi içerisinde kategorilere ayrılarak uzman oldukları alan doğrultusunda hizmet sunarlar. Temizlik hizmetleri kendi içerisinde ev temizliği, ofis temizliği, klinik temizliği, fabrika temizliği, apartman temizliği, işyeri temizliği ve bahçe temizliği gibi bölümlere ayrılır. İnsanlar ihtiyaç duydukları alanda kaliteli bir hizmet alırlar.

Ev kadınlarının gün içinde rutin olarak yapmış olduğu işler, tam anlamıyla ev temizliğini ifade etmiyor. Bir evin tam anlamı ile temizleniyor olması için dipli bucaklı temizlenmesi gerekiyor. Bu temizliği yapmak için vakti olmayan kadınlar temizlik şirketi hizmeti alarak düzenli aralıklarla evlerini pırıl pırıl hale getirebiliyor. Düzenli bir temizlik hizmeti almak evleri ışıl ışıl yaparken, aynı zamanda steril bir ortamın da sağlanmasına katkı sağlıyor.

Ankara Ofis Temizliği

Ankara temizlik firmaları araştırmalarınızda ofis temizliğinde de özenli bir firmadan hizmet almak için bizi tercih edebilirsiniz. Ankara Ofis temizliği işleri aynı zamanda hizmet alınacak firmada güvenilirliği zorunlu kılar. Firmamız bu anlamda da kalitesini kanıtlamış firmadır.

Ankara temizlik şirketi firmaları ile arasında büyük bir kalite farkı bulunan firmamız her işine özen ve itina gösterir. Ofis temizliğinde temizlenecek alana uygun temizlik ekipmanları kullanılır. Islak zeminler, cam yüzeyler, ofis araç ve gereçleri, elektronik cihazlar ve tüm alanı profesyonel temizlik anlayışı ile temizlenir.

Esse Temizlik
Esse Temizlik

Ofisinizde ihtiyaç duyduğunuz temizlik hizmetine firmamızla iletişim kurarak erişebilirsiniz. Yapmış olduğu çalışmalara zarar vermeden ve engel olmadan temizlik hizmetlerimizi sunmaktayız. Ofis Temizlik firmaları arasında kalite farkını kanıtlamış olan bir firmadan hizmet almak için bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

Ankara Villa Temizliği

Ev hanımlarının gün içinde rutin olarak yapmış olduğu işler, tam anlamıyla villa temizliğini ifade etmiyor. Villa temizliği işinin kapsamı, villanın boyutuna göre değişiklik gösterecek olan bir iştir. Bu bakımdan villanın temizlenmesi işi daha çok itina gerektirir. Firmamız İstanbul temizlik firmaları alanındaki kalitesini, villa temizliği alanında da gösteriyor ve sizlere huzur dolu bir mekanda yaşama mutluluğu sunuyor.

Villa temizliği yaşam konforu açısından oldukça önemlidir. Bununla birlikte villalar rahatlık ve huzurun bir arada sağlandığı ortamlardır. Bu bakımdan villa temizliği özenle ve itinalı bir şekilde yapılmalıdır. ESSE Temizlik Ankara temizlik firmaları arasında kalitesi ve profesyonelliği ile bilinir. Sizlere en iyi hizmeti sunmak için en kaliteli ekipman ve materyalleri kullanırız. Bizlere ulaşarak villa temizliği alanında en hızlı ve kaliteli hizmeti alabilirsiniz.

Uygun fiyatlarımız ve dilediğiniz an alabileceğiniz temizlik hizmeti ile firmamızı tercih edebilirsiniz. Nitelikli çalışanlarımız işinin ehli personel uzmanlardan oluşmakta ve sizlere temizliğin en niteliklisini sunmaktadır. Villa temizliği işine farklı bir bakış açısı getiren ESSE Temizlik’ten hizmet almak için bizlerle iletişim kurabilirsiniz. Villanızı huzur dolu ve hoş kokulu bir mekana çevirmek için bizi tercih edebilirsiniz.

Ankara Okul Temizliği

Hijyen ortamından en uzak olan mekanlardan biri de okul temizliği ile ilgilidir. Okullar kalabalık olması sebebiyle sürekli olarak toz ve kir oluşumuna müsait olan alanlardır. Bu bakımdan okulların detaylı ve uzun ömürlü bir temizlik hizmetine ihtiyacı vardır. Okullarda temizlik objesi sağlanmadığı takdirde sağlık sorunları bakımından büyük problemler ortaya çıkabilir.

Firmamız okul temizliği şirketi alanında da en kaliteli faaliyetleri sunuyor. Ortaya çıkması muhtemel her türlü sağlık sorununa karşı önlem alıcı içeriklerle çalışmalar yapmaktadır. Kaliteli temizlik ekipmanlarımız, uzman personellerimiz ve temizlik solüsyonları okullarda gerekli olan hijyeni sağlamak için özel olarak seçiliyor. Firmamızdan en kaliteli temizlik hizmetini alabilirsiniz. Belirli aralıklarla alabileceğiniz temizlik hizmetinin yanı sıra sürekli olarak da temizlik hizmeti alabilirsiniz.

Esse Temizlik
Esse Temizlik

Ankara Temizlik Fiyatları

Ankara temizlik fiyatları çalışma alanlarının büyüklüğüne göre değişiklik gösterebilmektedir. Esse Temizlik olarak ofis ve ev temizliğinde en uygun teklifi hazırlıyoruz ve birinci sınıf temizlik hizmetlerimizi sunuyoruz. Bu nedenle ofis, ev, villa, banka, cami, fabrika temizlik hizmetleri için Ankara temizlik firması ile iletişim kurarak fiyat teklifi alabilirsiniz.


Tamircin Burada platformunda şimdilik aşağıdaki ÜST GRUPLARDA hizmet alabilir ya da hizmet verebilirsiniz. Üst gruplara gelen talepler doğrultusunda sınırsız alt grup oluşturulabilecektir.

 1. Tamir & Bakım & Onarım
 2. İmalat & Montaj
 3. Nakliyat & Taşıma & Çekici
 4. Temizlik Hizmetleri

Hizmet gruplarına göre hizmet verenler ve hizmet / işler;

Hizmet Grubu Firma Hizmet
Tamir Bakım Onarım FİRMALAR HİZMETLER
İmalat & Montaj FİRMALAR HİZMETLER
Nakliyat & Taşıma & Çekic FİRMALAR HİZMETLER
Temizlik Hizmetleri FİRMALAR HİZMETLER
Bakım Onarım Firmaları için İSG Eğitimi Desteği

Bakım Onarım FirmalarıÇalışanların yaşamını tehlikeye sokan, sağlığını tehdit eden, ekonomiye zarar veren, “kaza” ve “meslek hastalığı” dediğimiz olayları önler ve çalışanın sağlığını korur. İş güvenliği, çalışanları korumanın yanı sıra üretim ve işletmenin güvenliğini sağlayan, ekolojik zararı en alt düzeye indiren uygulamaları da bünyesinde barındırmaktadır.

Tamircin Burada ekibi tüm uygulamalarda iş sağlığı ve güvenliği önlemlerine büyük önem vermektedir. Bu doğrultuda hizmet veren firmalarımız için Online İSG Eğitimi uygulamasında tüm firmalarımıza % 30 indirimle sertifikalı iş güvenliği eğitimlerinin verilmesi için destek olmaktadır. Hizmet alan işverenlerimiz için de aynı uygulama ve destek geçerlidir. İş sağlığı ve güvenliği eğitimierinden faydalanmak için lütfen iletişim formundan bizimle iletişime geçerek, kullanıcı portföyünüzü alınız.

Planlı çalışarak, iş kontrolünü sağlayarak, risk analizlerini yaparak; proaktif (önleyici) ve reaktif (düzeltici) tedbirleri firma genelinde etkin ve yaygın bir şekilde kullanarak güvenli bir iş yeri yaratabiliriz.

Firma Hakkında Bilgi

Temizlik Şirketleri ile yaşadığınız kötü sonuçları unutun! Güler yüzlü ve uzman personellerimizle eviniz, iş yeriniz ya da ofisinizi; kendi evimiz, iş yerimiz olarak görüyor, en iyi, en titiz ve kaliteli hizmet sağlıyoruz..

Her insan için dikkat edilmesi gereken en önemli husus temizliktir. Temizlik hijyen ve sağlık demektir. Temizliğin olmadığı yerde insan hastalıklarla karşı karşıya kalır. Temizlik bireysel ve çevresel olarak ikiye ayrılmaktadır.Bunların ikisi de kendi içinde çok önemli kavramlardır ve ikisinin de eksikliği bireylerde büyük sorunlara yol açabilir. İnsanların yaşadığı yerde bulunan dış ortama çevre adı verilmektedir. Çevrenin korunması insan sağlığı açısından çok önemlidir. Çünkü kişi mikropları öncelikle çevresinde kapar. Bu nedenle kişiler bilinçlendirilerek çevrenin her zaman temiz kalması sağlanmalıdır.

Esse Temizlik olarak sizlere güvenli bir çevre ve sağlıklı bir hayat sunuyoruz

Lokasyon

Sertifika & Belgeler

Ç
Çalışanlarımız için temizlik sertifikası Her Yıl
Halk Eğitim Merkezi

Çalışanlarımız için temizlik sertifikası alınmaktadır.

T
Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi 2023
Online İSG Eğitimi

Tüm çalışanlarımız için her yıl Online İSG Eğitimi'nden Temel İSG Eğitimi alınmakta ve sertifikalandırılmaktadır.

Portföy

4 Yorum

 1. Recep Akman
  16 Ekim 2023
  5.0

  Murat bey ve ekibinden oldukça memnun kaldım. Tadilattan çıkmış bir ofis temizliğinde profesyonel bir çalışma yaptılar. Hijyene önem veren firma. Ellerinize ve emeklerinize sağlık

 2. Ayşe Kazancı
  5 Kasım 2023
  5.0

  Firma işlerinde hem hızlı hem de pratik. Bununla birlikte iletişimleri de oldukça kuvvetli. 6 aydır ofis temizliğimizi yapıyorlar. Çok memnunuz.Teşekkürler

 3. Hüseyin Karaca
  19 Kasım 2023
  5.0

  Hem işine hem de çalışanlarına karşı profesyonel bir ekip. Gözünüz arkada kalmayacak. Kesinlikle tavsiye ederim. Söz verdikleri zamanda geldiler ve her yeri pırıl pırıl yaptılar. 

 4. Polat Coşkunoğlu
  22 Kasım 2023
  5.0

  İyi niyetli ve nazik bir arkadaş. Yaptığı temizlikten çok memnun kaldım. Sürecin en başından sonuna kadar destekleri için teşekkürler

İnceleme ekle

Bu liste için Puanınız