İstanbul Koltuk Tamiri

Koltuk Tamiri, Koltuk Döşeme Hizmetleri
30 Ocak 2001

Firma Hakkında

İstanbul Koltuk Tamiri, ofis koltuk tamiri, koltuk kaplama, berber koltuğu tamiri, koltuk döşeme ve yedek parça değişim hizmetlerinde 25 yıllık deneyimle yanınızdayız.

İstanbul Koltuk Tamiri olarak, evinizde, ofisinizde kullandığınız rengi solmuş, eskimiş, bir yerleri kırılmış ve benzeri durumlarda ki koltuk takımlarınızı yerinizden alıyoruz, değişiklik yapılması istediğiniz yerlerini değiştiriyoruz, kaliteli kumaşlardan zevkinize en çok uyanı seçiyorsunuz ve koltuk yüzü değişimini de yaptıktan sonra evinize/işyerinize teslim ediyoruz. Koltuk takımlarınız ilk aldığınız gün gibi yeni bir görünüme kavuşuyor.

İstanbul koltuk tamiri, koltuk döşeme, ofis koltuk kaplama işleri

İstanbul Koltuk Tamiri Hizmeti yaptığı tüm tamir, döşeme, yenileme ve kaplama işlerinde 1 yıl tam garanti veriyor.

İstanbul Koltuk Tamiri olarak, evinizde, ofisinizde kullandığınız rengi solmuş, eskimiş, bir yerleri kırılmış ve benzeri durumlarda ki koltuk takımlarınızı yerinizden alıyoruz, değişiklik yapılması istediğiniz yerlerini değiştiriyoruz, kaliteli kumaşlardan zevkinize en çok uyanı seçiyorsunuz ve koltuk yüzü değişimini de yaptıktan sonra evinize/işyerinize teslim ediyoruz. Koltuk takımlarınız ilk aldığınız gün gibi yeni bir görünüme kavuşuyor.

İstanbul Koltuk Tamiri

İstanbul koltuk tamiri, koltuk kaplama, ofis koltuk döşeme, berber koltuğu tamiri ve ofis koltuğu yedek parça değişimlerinde ücretsiz nakliye ve keşif hizmeti için hemen arayabilirsiniz. İstanbul koltuk tamiri, koltuk yedek parça, koltuk döşeme, kuaför koltuğu onarımı, ofis koltuğu kaplama hizmetlerinde ön keşif uygulaması ve % 100 müşteri memnuniyeti garantisi vermekteyiz. Personel çalışma koltukları ve ev oturma grupları için yedek parça ve kumaş değişimlerini yapıyoruz. Tüm kurumsal firmalar ile sinema, tiyatro gibi salonlardaki konferans koltuklarınızın bakım,  yedek parça değişimlerinizi yapıyoruz.

İstanbul Koltuk Tamiri

İstanbul ofis koltuk tamiri olarak, evinizde, ofisinizde kullandığınız bakıma ihtiyaç duyan koltuk takımlarınızı yerinizden alıyoruz. Kumaşlarımızdan beğendiğinizi seçiyorsunuz, değişimini de yaptıktan sonra bulunduğunuz yere teslim ediyoruz. Tüm hizmetlerimizde PROJE Takip Modülü kullanmaktayız. Müşterilerimiz genellikle hizmetin durumunu takip etmek ister. Çünkü teslim tarihi, hizmetin durumunu bilmek tüm müşterilerimizin hakkıdır. İşte bu nedenle Proje Takip Modülümüzde hizmete başladığımız andan bitişine kadar tüm aşamaları online takip edebileceksiniz. Kurulduğumuz yıldan bu yana tamir işlerinde tüm beklentilerinize yanıt veriyoruz. Amacımız, sizlere harika müşteri deneyimi yaşatmak ve olağanüstü değerlere sahip hizmetler sunmaktır.

İstanbul Koltuk Tamircisi

İstanbul koltuk tamircisi olarak büro ve konutlardaki tüm koltuk, sandalye, oturma grubu ürünlerinin tamiri, döşemesi ve kaplama işlemleri alanında uzman ekiplerimizce yapılır. Koltuk tamiri arızası uzman ekibimizce tesbit edilir. Tamiri işlerinde mümkünse yerinde yapılmasına özen gösterilir. Bununla birlikte İstanbul ofis koltuk tamircisi yapılan tüm işlemleri taahhüt ettiği tarihte ücretsiz nakliye hizmeti ile teslim eder. Ayrıca İstanbul koltuk tamircisi yapılan işlemleri taahhüt ettiği tarihte ücretsiz nakliye hizmetiyle teslim eder. Koltuk tamir işlemleri yapılırken ekiplerimiz iş sağlığı ve güvenliği uygulamalarına azami önem göstermektedir. Çünkü, her zaman önceliğimiz çalışan güvenliğidir. İstanbul koltuk tamiri ile döner sandalye tamiri, ofis sandalyesi tamiri, büro koltuk tamiri, ofis koltuğu tamiri işleri yerinde ya da atölyelerimizde itina ile yapılır. İstanbul koltuk tamiri, kaliteli ve temiz işçilikle mevcut ürünlerinizi çöpe atmadan ilk alındığı gibi orjinal hale getirir.

İstanbul koltuk tamircisi

Koltuk Tamiri Çalışmalarımız;

Konutlarınız için mükemmel, sizi yansıtan, hoşunuza giden, ancak eskimiş koltuk takımlarınızı atmayın. Bütçenize uygun kriterlerde, en uygun fiyat garantisiyle orjinal haline döndürelim. Tamirini yaptığımız koltuk takımlarını garanti süresince ücretsiz teknik servis imkanı ile destekliyoruz. Çünkü biliyoruz ki, müşterilerimiz önceliğimiz olup, satış sonrası destekle her zaman yanınızdayız.

İstanbul koltuk döşeme işleri

Koltuk döşeme için kullanılan kumaşlar kolay temizleme özelliğine sahip ithal ürünlerdir. Çünkü her yaşam alanının farklı ihtiyaçları olduğunu bildiğimizden, kumaş seçimlerine azami özen göstermekteyiz. Bu nedenle iş yerlerinde evlere oranla daha sık kullanım olacağı için güçlü ve sürtünmeden etkilenmeyen döşeme kumaşlarını tercih etmekteyiz. Koltuk döşeme işlerinde seçtiğimiz kumaşlarda dokuları ve yapısal özelliklerine göre yıpranmaya dayanıklı kumaşlar kullanıyoruz. Çünkü müşterilerimizin bütçelerine büyük önem göstermekteyiz.

İstanbul koltuk döşeme işleri

İstanbul koltuk döşemeci

İstanbul koltuk döşemeci olarak, müşterilerimize birinci sınıf ithal döşeme uygulamaları yapılmaktadır. Ayrıca, ofis koltuk döşeme işlerinde kullanılan tüm kumaşlar farklı modellerde ve yüksek kaliteli malzemeden temin edilmektedir. Ofis koltuğu yüz değişimi işlemleri ile birlikte büro koltuk ve ofis sandalyeleri döşeme işlemleri de atölyelerimizde profesyonel ekiplerimizce yapılır. İstanbul’un tüm bölgelerinde döşeme uygulamalarında profesyonel ekiplerimize güvenebilirsiniz. İstanbul koltuk döşeme uygulamalarında müşterilerimizin tercihlerine önem vermekteyiz. Çünkü, kişisel zevkin doğru bir şekilde yansıtılması, döşemelik kumaş seçiminde dikkat edilmesi gerekenler arasındadır.

İstanbul koltuk döşemeci

Koltuk Döşeme örnek çalışmaları;

İstanbul koltuk kaplama uygulamaları

İstanbul ofis koltuk kaplama işlerimizde müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarız. İstanbul koltuk kaplama olarak, tüm sandalye, büro koltukları, ofis sandalyeleri ve lokanta sandalyelerinin kaplama işleri özenle yapılmaktadır.  Ayrıca ofis koltuğu yüz değişimi, ofis koltuğu kumaş değişimi hizmetlerimiz de uzman ekiplerimizce yapılmaktadır. Ofis koltuğu kaplama uygulamalarında son trend kumaşlar seçilmekte, işçiliğe özel önem verilmektedir.

İstanbul koltuk kaplama uygulamaları

İstanbul Koltuk Kaplamacı

İstanbul koltuk kaplamacı olarak kişiye özel dikiş ve model seçenekleri ile özel görüntü de kazandırmaktayız. Koltuk kaplama hizmetlerinde bizi seçtiğinize pişman olmayacağınızı belirtmek isteriz. Çünkü biliyoruz ki, yüksek kaliteli işler yaparak, müşteri memnuniyetini üst trende çıkartmak önceliğimizdir. İstanbul koltuk kaplama işlerinde seçtiğimiz kumaşların uzun yıllar keyifle kullanılmasını amaçlamaktayız. Çünkü kumaş seçimlerinde geçici moda olan desenler arasından yapmaktan kaçınmaktayız. Koltuk kaplama uygulamalarımızda konfor ve şıklığı aynı anda sunmak için titiz çalışmaktayız. Ayrıca tüm uygulamalarda silinebilir kumaşlar tercih etmekteyiz. Çünkü mutfak, çocuk odası gibi alanlarda bulunan koltuklar çabuk deforme olabilmektedir.

İstanbul Koltuk Kaplamacı

İstanbul berber koltuğu tamiri işleri

İstanbul berber koltuğu tamiri mümkünse yerinde, mümkün değilse atölyelerimizde özenle yapılır ve kısa sürede teslim edilir. İstanbul berber koltuk tamiri olarak hizmetlerimiz arasında, berber koltuğu deri değişimi, kuaför koltuğu tamiratı, masaj koltuğu tamiri, masaj koltuğu kumaş değişimi, berber koltuğu kaplama işlemlerimiz de mevcuttur.  Talep ederseniz ücretsiz keşif hizmetlerimiz ile yerinde keşif yaparak sizleri önceden bilgilendirebiliyoruz. Kuaför salonları için en önemli envanter koltuklardır. Çünkü berber ve kuaför salonlarında bulunan koltukların olmaması müşteri kaybetmelerine neden olacaktır. Öyleyse biz de, öncelikle yerinde tamir, bakım hizmeti sunuyoruz. Mümkün değilse hafta tatilinde bu işlemleri yapıyoruz.

İstanbul berber koltuğu tamiri işleri

Berber koltuklarınızın bakımını yaparken nemli bir bezle silerek temizleyebilirsiniz. Kumaş uygulamalarında güneş ışığına maruz bırakmayınız. Çünkü güneş ışığı “uv” ışınları oluşturduğundan deri ve kumaşı deforme edecektir. Kuaför koltuklarının tamir, bakım, döşeme uygulamaları da bir yıl boyunca firmamız garantisi altındadır.

İstanbul ofis koltuğu yedek parça değişimleri

İstanbul ofis koltuğu yedek parça değişimlerinde orjinal parçalar kullanmakla birlikte tüm yedek parça ürünlerimiz 1 yıl garantilidir. Mümkün olduğunca parça değişimleri ile ofis koltuğu teker değişimleri bulunduğunuz yerde yapılarak teslim edilir. Ofis koltuğu amortisör değişim işlemleri uzmanlık gerektirmektedir. Bu nedenle yedek parça değişimine dair kapsamlı çalışmalar atölyelerimizde de yapılabilmektedir. Koltuk yedek parça değişimleri uzmanlık gerektiren çalışmalardır. Öyleyse işlemler yapılırken, isg önlemlerine önem verirken, müşterilerimiz için de taahhüt ettiğimiz süreye dikkat etmekteyiz.

İstanbul ofis koltuğu yedek parça

İstanbul koltuk tamiri fiyatı

İstanbul koltuk tamiri fiyatları, ürünün durumuna veya talep edilecek uygulamalara göre belirlenir. Çünkü arızayı görmeden fiyat teklifi verilememektedir. Bu nedenle ön keşif hizmetlerimizi ücretsiz olarak sunuyoruz. Arızalı veya bakıma ihtiyaç duyulan ürününüzün görsellerini bize bildirmeniz durumunda uygun fiyat tarafınıza verilir. Tarafınızla anlaşma sağlanması durumunda tamiri yapılacak ürünü bulunduğunuz yerden alıyoruz. Bununla birlikte söz verdiğimiz tarihte tamir ve bakımını yapıp, teslim ediyoruz.

İstanbul koltuk tamiri fiyatı

Kurumsal firmalar ile konutlardaki koltuk, kanepe gruplarının kumaş, yedek parça değişimleri için keşif hizmetimiz mevcuttur. Bununla birlikte ofis/ev koltuk tamir hizmeti  ve yedek parçalada bir yıl tam garanti veriyoruz.

Uygulamalarımız

 • Ofis koltukları için tüm yedek parça ve kumaş değişimleri
 • İş yerlerini mağdur etmemek için adına gerekirse yerine koltuk veriyoruz. Bununla birlikte hafta sonu aldığımız ürünü hafta başında mesai başlamadan teslim etmek için uğraşıyoruz
 • Kanape ve tekli oturma gruplarındaki tüm ahşap onarımlar ile kumaş değişimlerini atölyemizde yapmaktayız. Çünkü yerinde yapılabilecek ekipmanlarımızı atölyelerimizde bulundurmaktayız.
 • Kumaş ve renk kartelalarını seçmeniz için onayınıza sunarız. Böylece müşterilerimizin zevk ve tercihlerini dikkate almaktayız.
 • Konferans ve sinema koltuklarının bakım, kumaş ve yedek parça değişimlerinizi yapıyoruz.
 • Büro ve ofis koltuk tamiri ile ilgili tüm büro malzemelerinin koltuk yedek parça satışını yapmaktayız.
 • Koltuk kolçakları, koltuk süngerleri, plastik aksamları ve tüm koltuk modellerine ait sünger değişimlerini yapıyoruz.
 • Koltuk modeline uygun yıldız ayak ve amortisörleri koltuk yedek parçalarla değiştiriyoruz. Ayrıca tüm yedek parçaların orjinal ürünler olduğunuı belirtmek isteriz.
 • Ev oturma grupları, koltuk tamiri, koltuk değişimi, koltuk döşeme hizmetlerini eksiksiz yerine getiriyoruz. Bununla birlikte tüm ofis koltuklarının döşeme işlemlerini de taahhüüt ettiğimiz sürede yapmaktayız.

Hizmetlerimiz

 • Büro koltuk tamiri
 • Ofis koltuk döşeme
 • Ev koltuğu tamiri
 • Ev koltuk döşeme
 • Deri koltuk tamiri
 • Döner sandalye tamiri
 • Patron koltuğu tamiri
 • Berber koltuğu tamiri
 • Oturma grubu tamiri
 • Konferans koltukları tamiri

Garanti ve Güvenlik

Tüm koltuk, kanepe ve oturma gruplarına dair hizmetlerimiz bir yıl firmamız garantisindedir.  Bununla birlikte kullanılan yedek parça değişimleri orjinal olup, bir yıl yedek parça garantisi mevcuttur. Müşterilerimiz bizim için velinimetimiz olduğunun bilincindeyiz. Çünkü müşterilerimizi seviyor, görüş ve önerilerine değer veriyoruz. Her türlü konuda memnun olduğunuz ve geliştirmemiz gerektiğini düşündüğünüz noktaları bize yazabilirsiniz.Koltuk Tamir Evi olarak yaptığımız çalışmalarda isg uygulamalarına önem gösteririz. Çünkü çalışanlarımız önceliğimizdir. Bu nedenle iş sağlığı ve güvenliği uygulamaları Online İSG Eğitimi  alarak yapılmaktadır.

Tamir Hizmet Bölgeleri

İstanul’un tüm bölgelerine gezici araçlarımızla hizmet vermekteyiz.


Tamircin Burada platformunda şimdilik aşağıdaki ÜST GRUPLARDA hizmet alabilir ya da hizmet verebilirsiniz. Üst gruplara gelen talepler doğrultusunda sınırsız alt grup oluşturulabilecektir.

 1. Tamir & Bakım & Onarım
 2. İmalat & Montaj
 3. Nakliyat & Taşıma & Çekici
 4. Temizlik Hizmetleri

Hizmet gruplarına göre hizmet verenler ve hizmet / işler;

Hizmet Grubu Firma Hizmet
Tamir Bakım Onarım FİRMALAR HİZMETLER
İmalat & Montaj FİRMALAR HİZMETLER
Nakliyat & Taşıma & Çekic FİRMALAR HİZMETLER
Temizlik Hizmetleri FİRMALAR HİZMETLER

Lokasyon

Sertifika & Belgeler

T
Tamirci Ustalık Belgesi 2016
Ümraniye Halk Eğitim Merkezi

Ustalık Belgesi

2 Yorum

 1. Onur Mimarlık
  8 Ekim 2023
  5.0

  Müşteri hizmetleri çok başarılı, bununla birlikte hizmetleri de çok iyi.

 2. Büyükdere Perde
  2 Kasım 2023
  5.0

  Tüm koltuklarımızın tamirini özenle yaptılar. Ayrıca koltuk kolçaklarını da ücretsiz değiştirdiler. Teşekkür ediyorum ve tavsiye ederim

İnceleme ekle

Bu liste için Puanınız