Firma Hakkında

İstanbul havalandırma olarak, baca sistemleri, fan, baca sistemleri, davlumbaz sistemleri, ısıtma ve soğutma sistemleri, filtreli baca sistemleri, sulu baca sistemleri, davlumbaz sistemleri gibi havalandırma sistemi uygulamalarında uygun fiyatla teklif alabilirsiniz.

İstanbul Havalandırma

İstanbul Havalandırma Sistemleri

İstanbul Havalandırma Sistemleri olarak, her türlü baca sistemleri, havalandırma fanı, baca havalandırma sistemleri, sulu filtre sistemleri, davlumbaz havalandırma sistemleri, sulu baca sistemleri gibi profesyonel havalandırma sistemleri uygulamaları uzman kadrolarımızla yapılmaktadır. Bununla birlikte,  de birinci sınıf işçilik ve orjinal sistemler kullanılarak yapılır.

İstanbul Havalandırma

Havalandırma sistemlerinde genel olarak, kullanım ortamı ve kullanım amacı, sistemin belirlenmesi konusunda en önemli unsur olarak bilinmektedir.  İçeride bulunan kirli havanın, sadece insan sağlığına değil, birçok unsura zarar vermesinden ötürü, havalandırma sistemlerinin birçok ortamda kullanılması gerektiğini söylemek mümkündür. Dış ortama kirli havayı salmalarından ötürü, çevreyi kirlettiklerini ya da atmosferi kirlettiklerini düşünmek yanlış algıdır. Havalandırma sistemlerinin bünyesinde ve havalandırma sistemleri teknolojisinde bu durumun da önüne geçen çalışmalar yapılmaktadır.

Havalandırma sistemi uygulamaları

Havalandırma sistemi uygulamaları, ofis havalandırma sistemleri, mutfak havalandırma sistemleri, tekstil havalandırma sistemleri, cafe havalandırma sistemleri, restoran havalandırma sistemleri, mağaza havalandırma sistemleri, endüstriyel tesis, fabrika havalandırma sistemleri gibi alanlarda, gerekli konforun sağlanabilmesi için kirli havanın dışarı atılıp, taze havanın içeri verilmesi uygulamasıdır.

Havalandırma sistemi uygulamaları, Ofis, cafe, restoran, konut, mağaza, endüstriyel tesis, fabrika gibi alanlarda, gerekli konforun sağlanabilmesi için, kirli havanın dışarı atılıp, taze havanın içeri verilmesi uygulamasıdır. Bu uygulamalar ile aynı zamanda sığınak havalandırma, duman tahliye sistemleri gibi yaşamsal önem taşıyan alanlarda da kullanılmaktadır.

Bu uygulamalar ile aynı zamanda sığınak havalandırma sistemleri, duman tahliye sistemleri gibi yaşamsal önem taşıyan alanlarda da kullanılmaktadır. Havalandırma sistemleri uygulamaları kullanım alanına göre tercih edilmektedir. Çünkü her kullanım alanının kapasitesi farklı olmakta dolayısıyla da ihtiyaç miktarı değişiklik gösterebilmektedir. Havalandırma sistemleri çeşitleri de, kullanım alanına göre tercih edilmektedir. Çünkü her kullanım alanının kapasitesi farklı olmakta dolayısıyla da ihtiyaç miktarı değişiklik gösterebilmektedir

Havalandırma sistemlerinde genel olarak, kullanım ortamı ve kullanım amacı, sistemin belirlenmesi konusunda en önemli unsur olarak bilinmektedir.  İçeride bulunan kirli havanın, sadece insan sağlığına değil, birçok unsura zarar vermesinden ötürü, havalandırma sistemlerinin birçok ortamda kullanılması gerektiğini söylemek mümkündür. Dış ortama kirli havayı salmalarından ötürü, çevreyi kirlettiklerini ya da atmosferi kirlettiklerini düşünmek yanlış algıdır. Havalandırma sistemlerinin bünyesinde ve havalandırma sistemleri teknolojisinde bu durumun da önüne geçen çalışmalar yapılmaktadır.

İstanbul Sulu Baca Sistemleri

Kapalı ortamlarda oluşan kötü kokuların giderilmesi için kurulan İstanbul sulu baca sistemi uygulamaları için bizi arayarak en uygun fiyatı alabilirsiniz.

Sulu baca sisteminin faydaları

Sulu baca sistemi uygulamaları, yüksek performansla çalışması gerekir. Sulu baca sistemleri bu kurumların ayrıştırılarak dış ortama atılmasını sağlayan bir sistemdir. Sulu baca filtre sistemi sayesinde;

  • Ortamın havası temizlenir.
  • Pis kokuları giderilir.
  • Oluşan zehirli gazlardan zehirlenme ortadan kalkar.
  • Temiz hava akımı sayesinde, sağlıklı ortam oluşturulur.

Sulu baca filtresi sayesinde bu kimyasallar tutulur ve kükürt dioksit seviyesi dengelenir. Sulu filtre sisteminin kullanılmasıyla, temiz ortam sağlanır. Yıkama ünitesi üzerinde şamandıralı su girişi, su boşaltma, taşma-yağ boşaltma ve su devir-daim pompası bulunmaktadır. Kirli hava özel dizayn edilmiş yıkama hücresinde yıkanarak yağı ve tozu %80, kokusu % 50 mertebesinde temizlenir.Bu sistemde filtre hücresi tek başına imal edilerek mevcut aspiratör sistemlerine ilave edilebildiği gibi, aspiratör ünitesi ile birlikte kompakt şekilde de üretilmektedir.Sulu Sistem Filtre panel sacları kaynak ile birbirine montaj yapıldığından sızdırmaz özelliklidir

Sulu baca sistemi uygulamaları kullanım alanları

Köfte, Balık, Izgara ve yemek pişirme emiş davlumbazlarında koku tutucu olarak kullanılmaktadır. Yıkama ünitesi siyah sacdan içi 2 kat antipas, dışı elektro statik toz boyalı olarak imal edilmiştir. Bununla birlikte, isteğe bağlı olarak 304 kalite paslanmaz malzeme de kullanılabilir.

Çevre kirliliğini önlemek amacıyla, işletmelerin çalışmasından kaynaklı kirli havanın (yağ, duman ve ağır tozların) atmosfere atılımından önce temizlenmesinde kullanılır.Sulu Filtre özel dizaynı sayesinde havayı yıkayarak dumanı, yağı ve tozu %99, kokuyu %50 oranında temizler. Sisteme aktif karbon filtre ünitesi ilave edilerek koku tutma oranı %85’e çıkarılabilir. Hava kanalı kullanılarak birden fazla bölümün havası toplu şekilde tek cihazla filtre edilebilir.

İstanbul Davlumbaz Sistemleri

İstanbul davlumbaz sistemleri, mutfak havalandırmalarında kullanılan yüksek tasarruflu ürünlerdir. Davlumbaz havalandırma sistemleri ve mutfak havalandırma sistemleri  kurulum, bakım, onarım hizmetleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Davlumbaz sistemlerinin faydaları

Mutfaklarda oluşan kirleticilerin, kokuların, atık ısının ve oluşan nemin atılması veya filtre edilmesi için toplamaya yarayan donatıya davlumbaz denir. Davlumbaz seçimi mutfak havalandırmasımutfak havalandırma bacası ve iklimlendirmesi sisteminin en önemli ayaklarından birisidir.

Mutfaklarda oluşan kirleticilerin, kokuların, atık ısının ve oluşan nemin atılması veya filtre edilmesi için toplamaya yarayan donatıya davlumbaz denir. Davlumbaz seçimi mutfak havalandırması ve iklimlendirmesi sisteminin en önemli ayaklarından birisidir. Doğru yapılmış bir davlumbaz secimi mutfak havalandırmasındaki ve iklimlendirmesindeki koku, gürültü, çevre kirliliği gibi pek çok sorunu çözerken mutfağa yapılacak havalandırma ve iklimlendirme sisteminin ilk yatırımında ve işletmesinde önemli tasarruflar sağlar.

Doğru yapılmış bir davlumbaz secimi mutfak havalandırması ve iklimlendirmesindeki koku, gürültü, çevre kirliliği gibi pek çok sorunu çözerken mutfağa yapılacak havalandırma ve iklimlendirme sisteminin ilk yatırımında ve işletmesinde önemli tasarruflar sağlar. Uygun ve kaliteli yapılmış davlumbaz ve mutfak havalandırması uygulaması yangın risklerini en aza indirir, yangın kontrol ve söndürme sisteminin uygun yapılmasına olanak sağlayıp can ve mal güvenliğinin artmasını sağlar. Mutfaklarda çok büyük alanlara sahip olabilen davlumbazlarda aydınlatma tertibatı yapılmalıdır.

Endüstriyel davlumbaz sistemleri satışı, bakımı ve onarımı profesyonel ekiplerimizce yapılmaktadır. Uzman ekibimiz ile yürüttüğümüz çalışmalar neticesinde, her alanda gereksinim duyulan davlumbaz sistemlerine yenilikler katmaktayız.

Tüm projelerde imalat aşamasından taahhüt ve montaj aşamasına kadar ustalaşmış kadromuz ile her çapta üretim yaptığımız davlumbaz sistemleri paslanmaz özelliktedir. Filtreli ve filtresiz, galvaniz, her boyda mevcut olan davlumbaz ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz. Endüstriyel mutfaklarda uzun süre dayanıklılık sağlamakta olup, ayrıca yangına karşı duyarlı malzemeler ile korunma artırılmaktadır

İstanbul soğutma sistemleri

İstanbul soğutma sistemleri uygulamaları kurulum, montaj, tamir ve bakım işlerini ekonomik yollarla Havalandırma Çözümlerinden sağlayabilirsiniz. AVM soğutma sistemleri, ofis soğutma sistemlerinde çevre dostu ürünler tercih edilmektedir. Ekibimiz ile Kaliteli ve Güveniliş İşler Yapmaktayız. Gerekli Ölçümler ve Hesaplamalar Sonucunda Mekanınıza En Uygun Sistemler Kurulmaktadır.

Soğutma sistemi uygulamaları, ortamın havasını serinletir. Böylece çalışma koşullarını en ideal seviyeye getirir. Soğutma sistemleri genel olarak ofis, AVM ve evlerin uygun ortam koşullarında tutulması amacıyla kullanılır. Soğutma sistemleri belirli bir alanın istenen soğuklukta tutulabilmesi adına iç ortamdan dış ortama enerji transferi yapar. Bu sistem ısı kaybının karşılanması ile beraber çalışan sistemlerdir,

Endüstriyel soğutma sistemi çözümleri

Endüstriyel soğutma sistemleri, soğuk ve donmuş muhafaza odaları şartlarına uygun olarak üretilir. Tüm ürümlerimiz, Avrupa Birliği normlarına uygun olup, CE markalı olarak imal edilmiş olup Endüstriyel soğutma sisteminde ürün ya da ekipmanların aşırı ısınmasına sebep olmamasını sağlamak adına oldukça önemli olabilir.Sistemlerin kurulumu sırasında mümkün olduğu kadar çevre dostu bir yaklaşım sergilemekteyiz.

Endüstriyel soğutma sistemlerinde bakım ve onarım işleri, arızanın tespiti ve sistem performansı durum tespiti uzman ekipler tarafından yapılmalıdır. Uzmanlarımız tarafından kurulan soğutma ve iklimlendirme sistemlerinde belirli aralıklarla periyodik bakımlar yapılmaktadır. Ayrıca iklimlendirici ve soğutucu tesisatın onarım ve bakımını yaparak işlerinin aksamamasını sağlar. Endüstriyel soğutma sistemleri, soğuk ve donmuş muhafaza odaları şartlarına uygun olarak üretilir. Tüm ürümlerimiz, Avrupa Birliği normlarına uygun olup, CE markalı olarak imal edilmiştir. Endüstriyel soğutma sistemlerinde ürün ya da ekipmanların aşırı ısınmasına sebep olmamasını sağlamak adına oldukça önemli olabilir.

Soğutma sistemlerinde temel amaç kapalı mekanlar içerisinde bulunan canlılara uygun bir hava konfor koşullarının sağlanabilmesidir. Bununla birlikte soğutma sistemler endüstriyel sektörler içerisinde herhangi bir ürünün üretilebilmesi adına kullanılabilmektedir. Mevcut ürünün istenilen hava koşullarında sağlıklı olarak havalandırılması ve ısı seviyesindeki ayarlamalarla gerekli ortamı yaratmak için de kullanılır.Soğutma sistemlerinde bakım ve onarım işleri, arızanın tespiti ve sistem performansı durum tespiti uzman ekipler tarafından yapılmalıdır. Uzmanlarımız tarafından kurulan soğutma ve iklimlendirme sistemlerinde belirli aralıklarla periyodik bakımlar yapılmaktadır. Ayrıca iklimlendirici ve soğutucu tesisatın onarım ve bakımını yaparak işlerinin aksamamasını sağlar.

İstanbul ısıtma sistemleri

İstanbul ısıtma sistemleri uygulamalarımızda verimli ve çevre dostu ürünler tercih edilir. Tüm ısıtma sistemi uygulamalarında imalat, bakım, onarım ve arızası için bizden profesyonel destek alabilirsiniz.Isıtma sistemi uygulamaları, ısı kaybının karşılaması amacıyla, genellikle konfora yönelik tasarlanan sistemlerdir. Isıtma sistemleri Merkezi ve Bireysel olarak tasarlanabilmektedir. Isıtma sistemleri, tüm ev/apartman daireleri için merkezi bir ısı kaynağıyla sağlanabilir veya bağımsız kombi ve radyatörler kullanılarak merkezi olmayan şekilde sağlanabilir.

Isıtma sistemi çözümleri

Isıtma sistemleri çözümleri, ısı kaybının karşılaması amacıyla, genellikle konfora yönelik tasarlanan sistemlerdir. Isıtma sistemleri Merkezi ve Bireysel olarak tasarlanabilmektedir. Isıtma sistemleri, tüm ev/apartman daireleri için merkezi bir ısı kaynağıyla sağlanabilir veya bağımsız kombi ve radyatörler kullanılarak merkezi olmayan şekilde sağlanabilir.Son yıllarda yaygınlaşmış olan yoğuşmalı ve kaskad sistemler ile birden çok küçük kazan, dış ortam koşullarını ölçen sensörler ile paralel ve sıra ile çalıştırılabilmektedir. Bu sistemler ciddi yakıt tasarrufu sağlayan, çevre dostu uzun ömürlü, konforlu sistemler olarak günümüz projelerinde yerini almıştır

Havalandırma çözümleri, fabrikaların, üretim yapılan alanların veya buna benzer mekanların ısıtılması için gerekli olan en kalıcı ve kaliteli çözümleri sunar.Endüstriyel ısıtma sistemleri, endüstriyel üretim sürecinin yapıldığı alanların ısıtılmasını sağlayan sistemlerdir. Bu sistemlerde verim en yükseğe çıkartılmışken kullanılan yakıt oranının da  mümkün olan en az düzeyde olması sağlanır.  Özellikle yüksek tavanlı ve geniş alanların ısıtılmasında oldukça sıkıntı yaşayacağını düşünenler, firmamız ürünleri sayesinde rahata kavuşmuşlardır

İstanbul Havalandırma Sistemleri Çalışma Prensibi

İstanbul havalandırma olarak, profesyonel ekiplerimizce firmanızın ihtiyacı olan havalandırma ihtiyaçlarını analiz edip, çalışma ortamlarını yakından izleyerek ihtiyaçlarınızı belirliyoruz. Bu ihtiyaçlar doğrultusunda taleplerinizi yüksek kalitede ve minimum maliyetle nasıl buluşturacağımızı planlıyoruz. Ayrıca tüm çalışmalarımızda İş Sağlığı ve Güvenliği önlemleri ve Kişisel Koruyucu Donanım uygulamalarına büyük önem göstermekteyiz.

Firma Hakkında Bilgi

İstanbul havalandırma ve iklimlendirme alanında uzmanlaşan kuruluşumuz, özellikle Avrupa’daki sektörel gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerimize kaliteli hizmet sunmayı görev edinmiştir. Yaptığımız işlere kapsamlı garanti veriyoruz

İSTANBUL HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ

Profesyonel ekiplerimizce firmanızın ihtiyacı olan havalandırma ihtiyaçlarını analiz edip, çalışma ortamlarını yakından izleyerek ihtiyaçlarınızı belirliyoruz. Bu ihtiyaçlar doğrultusunda taleplerinizi yüksek kalitede ve minimum maliyetle nasıl buluşturacağımızı planlıyoruz.

Ürünlerimiz ve hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin. Ekiplerimiz en kısa sürede size ulaşacaktır.

Tel: +90 531 504 15 39
E: info@havalandirmacozumleri.com

Havalandırma sistemlerinde genel olarak, kullanım ortamı ve kullanım amacı, sistemin belirlenmesi konusunda en önemli unsur olarak bilinmektedir.  İçeride bulunan kirli havanın, sadece insan sağlığına değil, birçok unsura zarar vermesinden ötürü, havalandırma sistemlerinin birçok ortamda kullanılması gerektiğini söylemek mümkündür. Dış ortama kirli havayı salmalarından ötürü, çevreyi kirlettiklerini ya da atmosferi kirlettiklerini düşünmek yanlış algıdır. Havalandırma sistemlerinin bünyesinde ve havalandırma sistemleri teknolojisinde bu durumun da önüne geçen çalışmalar yapılmaktadır.

Havalandırma sistemleri çeşitleri de, kullanım alanına göre tercih edilmektedir. Çünkü her kullanım alanının kapasitesi farklı olmakta dolayısıyla da ihtiyaç miktarı değişiklik gösterebilmektedir.

Lokasyon

Sertifika & Belgeler

A
AT Uygunluk Belgesi 2010
EC Declaration Of Conformity

Radyal Vantilatörler, Aksiyel Vantilatörler, Hücreli Vantilatörler, Çatı Aspiratörleri TS EN 292-2 | TS EN 294 Standartları

I
ISO 9001:2008 2017
TCS Belgelendirme

TCS Belgelendirme ISO 9001:2008 Havalandırma vantilatörleri, ekipmanlarının imalatı ve toptan / perakende satışı

T
TSE Uygunluk Belgesi 2018
Türk Standartları Enstitüsü

Esfan Vantilatör ve Havalandırma Sistemleri TSEK Onayı

Ödüller

B
Büyükşehir Belediyesi Başarı Sertifikası 2021
İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Havalandırma Başarı Sertifikası

“İstanbul Havalandırma” ilk yorumlayan siz olun

Bu liste için Puanınız