Firma Hakkında

Esfan Havalandırma sistemleri konusunda siz değerli müşterilerimize Esfan olarak hizmet veren firmamız arzu ettiğiniz veya ihtiyaç duyduğunuz tüm havalandırma sistemlerini gerekli tesbiti yaparak uygun fiyat politikasıyla sizlere sunmaktayız.

Esfan Havalandırma

Yeniliklere açık ileriyi görebilen ve Türkiye’de başarıyla temsil edebilen üretim hedefini ilke edinen, istihdam sağlamayı amaç edinen bir firma olmayı hedefledik.İlk işimizi teslim ettiğimizden bu yana teknolojiyi tüm gücümüzle kullanarak sizlere en iyi ve en hızlı hizmeti vermek için durmadan çaba sarf ediyoruz.Uzun yıllardır ürün kalitesi ve işçilikten ödün vermeden müşterilerimize 1. sınıf hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Her biri alanında uzman kadrolarımızla havalandırma hizmetlerinde kaliteyi en uygun fiyatla sunmak için durmadan çalışıyoruz.

Esfan Havalandırma

Havalandırma Hizmetlerimiz

 • Soğutma sistemi uygulamaları
 • Isıtma sistemi uygulamaları
 • Havalandırma sistemi uygulamaları
 • Sulu baca sistemi uygulamaları
 • Davlumbaz sistemi uygulamaları
 • Rüzgar gülü ve baca sistemleri

Esfan Havalandırma

Sulu Baca Sistemleri

Kapalı ortamlarda oluşan kötü kokuların giderilmesi için kurulan sulu baca sistemi uygulamaları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sulu baca sistemi uygulamaları

Kapalı ortamlarda oluşan kötü kokuların giderilmesi için kurulan sulu baca sistemi uygulamaları, yüksek performansla çalışması gerekir. Sulu baca sistemleri bu kurumların ayrıştırılarak dış ortama atılmasını sağlayan bir sistemdir.

Sulu baca filtre sistemi sayesinde;

Sulu Baca Sistemleri

 • Ortamın havası temizlenir.
 • Pis kokuları giderilir.
 • Oluşan zehirli gazlardan zehirlenme ortadan kalkar.
 • Temiz hava akımı sayesinde, sağlıklı ortam oluşturulur.

Baca filtresi sayesinde bu kimyasallar tutulur ve kükürt dioksit seviyesi dengelenir. Sulu filtre sisteminin kullanılmasıyla, temiz ortam sağlanır. Yıkama ünitesi üzerinde şamandıralı su girişi, su boşaltma, taşma-yağ boşaltma ve su devir-daim pompası bulunmaktadır. Kirli hava özel dizayn edilmiş yıkama hücresinde yıkanarak yağı ve tozu %80, kokusu % 50 mertebesinde temizlenir. Bu sistemde filtre hücresi tek başına imal edilerek mevcut aspiratör sistemlerine ilave edilebildiği gibi, aspiratör ünitesi ile birlikte kompakt şekilde de üretilmektedir.

Soğutma sistemi uygulamaları

Soğutma sistemi uygulamaları, ortamın havasını serinletir. Böylece çalışma koşullarını en ideal seviyeye getirir. Soğutma sistemleri genel olarak ofis, AVM ve evlerin uygun ortam koşullarında tutulması amacıyla kullanılır. Soğutma sistemleri belirli bir alanın istenen soğuklukta tutulabilmesi adına iç ortamdan dış ortama enerji transferi yapar. Bu sistem ısı kaybının karşılanması ile beraber çalışan sistemlerdir,

Endüstriyel soğutma sistemi uygulamaları

Endüstriyel soğutma sistemleri, soğuk ve donmuş muhafaza odaları şartlarına uygun olarak üretilir. Tüm ürümlerimiz, Avrupa Birliği normlarına uygun olup, CE markalı olarak imal edilmiştir. Endüstriyel soğutma sistemlerinde ürün ya da ekipmanların aşırı ısınmasına sebep olmamasını sağlamak adına oldukça önemli olabilir.

Soğutma sistemi uygulamaları

Endüstriyel soğutma sistemleri kullanılırken aşağıdaki husulara dikkat edilmesi önemlidir;

 • Enerji tasarrufuna
 • Kontrollerin takip edilmesine
 • Kullanım talimatlarını ihmal edilmemesine

Isıtma sistemi uygulamaları

Verimli ve çevre dostu ısıtma sistemi uygulamaları imalat, bakım, onarım ve arızası için Esfan Havalandırma’dan profesyonel destek alabilirsiniz.Isıtma sistemi uygulamaları, ısı kaybının karşılaması amacıyla, genellikle konfora yönelik tasarlanan sistemlerdir. Isıtma sistemleri Merkezi ve Bireysel olarak tasarlanabilmektedir. Isıtma sistemleri, tüm ev/apartman daireleri için merkezi bir ısı kaynağıyla sağlanabilir veya bağımsız kombi ve radyatörler kullanılarak merkezi olmayan şekilde sağlanabilir.

Isıtma sistemi uygulamaları

Endüstriyel Isıtma sistemi uygulamaları

Endüstriyel ısıtma sistemleri, endüstriyel üretim sürecinin yapıldığı alanların ısıtılmasını sağlayan sistemlerdir. Bu sistemlerde verim en yükseğe çıkartılmışken kullanılan yakıt oranının da  mümkün olan en az düzeyde olması sağlanır.  Özellikle yüksek tavanlı ve geniş alanların ısıtılmasında oldukça sıkıntı yaşayacağını düşünenler, firmamız ürünleri sayesinde rahata kavuşmuşlardır Endüstriyel alanın homojen bir şekilde ve istenilen ölçüde ısıtılabilmesi önemlidir. Esfan Havalandırma, ihtiyaç duyduğunuz ısıtmayı uzman bir kadro ve kaliteli bir hizmetle beraber sunar

Müşteri memnuniyetini öncelik olarak alan Efsan Havalandırma, gerek sunduğu ürünlerle gerekse verdiğiz hizmetle bu memnuniyeti  ne üst seviyeye çıkartır. Yılların verdiği sektör deneyimiyle birlikte sizlere kalıcı ve garanti çözümler sunar

Davlumbaz sistemi uygulamaları

Mutfak havalandırmalarında kullanılan yüksek tasarruflu davlumbaz sistemi uygulamaları kurulum, bakım, onarım hizmetleri Esfan Havalandırma’da…Mutfaklarda oluşan kirleticilerin, kokuların, atık ısının ve oluşan nemin atılması veya filtre edilmesi için toplamaya yarayan donatıya davlumbaz denir. Davlumbaz seçimi mutfak havalandırması ve iklimlendirmesi sisteminin en önemli ayaklarından birisidir.

Endüstriyel Davlumbaz sistemi uygulamaları

Endüstriyel davlumbaz sistemleri satışı, bakımı ve onarımı profesyonel ekiplerimizce yapılmaktadır. Uzman ekibimiz ile yürüttüğümüz çalışmalar neticesinde, her alanda gereksinim duyulan davlumbaz sistemlerine yenilikler katmaktayız.Tüm projelerde imalat aşamasından taahhüt ve montaj aşamasına kadar ustalaşmış kadromuz ile her çapta üretim yaptığımız davlumbaz sistemleri paslanmaz özelliktedir. Filtreli ve filtresiz, galvaniz, her boyda mevcut olan davlumbaz ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz. Endüstriyel mutfaklarda uzun süre dayanıklılık sağlamakta olup, ayrıca yangına karşı duyarlı malzemeler ile korunma artırılmaktadır.

Uygun ve kaliteli yapılmış davlumbaz ve mutfak havalandırması uygulaması yangın risklerini en aza indirir, yangın kontrol ve söndürme sisteminin uygun yapılmasına olanak sağlayıp can ve mal güvenliğinin artmasını sağlar. Mutfaklarda çok büyük alanlara sahip olabilen davlumbazlarda aydınlatma tertibatı yapılmalıdır

Rüzgar gülü ve baca sistemleri

Mükemmel hava emilimi sağlayan baca ve rüzgar gülü sistemleri imalat, montaj, bakım ve onarım hizmetleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.Bulunduğu alanda havanın emilimi ve ortama temiz hava vermesi için baca ve rüzgar gülü sistemleri hayati önem taşır. Kaliteli bir baca sistemi ortamdaki hava emilimini iyi sağlayan ve temiz hava girişini gerçekleştiren baca sistemidir.

Rüzgar gülü ve baca sistemleri

Baca Sistemleri Nerelerde Kullanılır?

Birçok büyük, orta ve küçük işletmede görülen baca sistemleri, kullanım amacına ve kapasitesine göre farklılık gösterebilmektedir. Baca sistemleri genel anlamda, katı, gaz ve sıvı yakıtların ateşlenmesi sonrasında açığa çıkan zararlı tüm havaların, ateşlenme yapılan ortamdan uzaklaştırılması adına kullanılmaktadır.
Fabrikalarda, tesislerde, sanayilerde, kimyasal sektörlerde ve atık hava ortamının dışarıya atılması gereken her türlü yerde, baca sistemlerinin kullanılması gerekmektedir. Baca sistemleri kullanım alanları değişim gösterebilirken, bununla birlikte bu kullanım alanlarına göre baca sistemlerinin de farklılık gösterdiğini söylemek mümkündür.
Baca Sistemleri

İstanbul Havalandırma

İstanbul havalandırma sistemleri, baca sistemleri, fan, baca sistemleri, davlumbaz sistemleri, ısıtma ve soğutma sistemleri, filtreli baca sistemleri, sulu baca sistemleri, davlumbaz sistemleri gibi havalandırma sistemi uygulamalarında Ön Keşif talebinde bulunabilir, ya da teklif alabilirsiniz.

İstanbul Havalandırma

Havalandırma sistemi uygulamaları, ofis havalandırma sistemleri, mutfak havalandırma sistemleri, tekstil havalandırma sistemleri, cafe havalandırma sistemleri, restoran havalandırma sistemleri, mağaza havalandırma sistemleri, endüstriyel tesis, fabrika havalandırma sistemleri gibi alanlarda, gerekli konforun sağlanabilmesi için kirli havanın dışarı atılıp, taze havanın içeri verilmesi uygulamasıdır.Bu uygulamalar ile aynı zamanda sığınak havalandırma sistemleri, duman tahliye sistemleri gibi yaşamsal önem taşıyan alanlarda da kullanılmaktadır. Havalandırma sistemleri uygulamaları kullanım alanına göre tercih edilmektedir. Çünkü her kullanım alanının kapasitesi farklı olmakta dolayısıyla da ihtiyaç miktarı değişiklik gösterebilmektedir


Tamircin Burada platformunda şimdilik aşağıdaki ÜST GRUPLARDA hizmet alabilir ya da hizmet verebilirsiniz. Üst gruplara gelen talepler doğrultusunda sınırsız alt grup oluşturulabilecektir.

 1. Tamir & Bakım & Onarım
 2. İmalat & Montaj
 3. Nakliyat & Taşıma & Çekici
 4. Temizlik Hizmetleri

Hizmet gruplarına göre hizmet verenler ve hizmet / işler;

Hizmet Grubu Firma Hizmet
Tamir Bakım Onarım FİRMALAR HİZMETLER
İmalat & Montaj FİRMALAR HİZMETLER
Nakliyat & Taşıma & Çekic FİRMALAR HİZMETLER
Temizlik Hizmetleri FİRMALAR HİZMETLER
Firma Hakkında Bilgi

Esfan Havalandırma, Havalandırma ve iklimlendirme alanında 1500 'den fazla müşterimize hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

İstanbul havalandırma sistemleri konusunda siz değerli müşterilerimize Esfan olarak hizmet veren firmamız arzu ettiğiniz veya ihtiyaç duyduğunuz tüm havalandırma sistemlerini gerekli tesbiti yaparak uygun fiyat politikasıyla sizlere sunmaktayız.

Yeniliklere açık ileriyi görebilen ve Türkiye’de başarıyla temsil edebilen üretim hedefini ilke edinen, istihdam sağlamayı amaç edinen bir firma olmayı hedefledik.

İlk işimizi teslim ettiğimizden bu yana teknolojiyi tüm gücümüzle kullanarak sizlere en iyi ve en hızlı hizmeti vermek için durmadan çaba sarf ediyoruz.

Uzun yıllardır ürün kalitesi ve işçilikten ödün vermeden müşterilerimize 1. sınıf hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Her biri alanında uzman kadrolarımızla havalandırma hizmetlerinde kaliteyi en uygun fiyatla sunmak için durmadan çalışıyoruz.

İstanbul Havalandırma ve iklimlendirme alanında uzmanlaşan kuruluşumuz, özellikle Avrupa’daki sektörel gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerimize kaliteli hizmet sunmayı görev edinmiştir. Yaptığımız işlere kapsamlı garanti veriyoruz.

Lokasyon

Sertifika & Belgeler

A
AT Uygunluk Belgesi 2010
EC Declaration Of Conformity

Radyal Vantilatörler, Aksiyel Vantilatörler, Hücreli Vantilatörler, Çatı Aspiratörleri TS EN 292-2 | TS EN 294 Standartları

I
ISO 9001:2008 2017
TCS Belgelendirme

TCS Belgelendirme ISO 9001:2008 Havalandırma vantilatörleri, ekipmanlarının imalatı ve toptan / perakende satışı

T
TSE Uygunluk Belgesi 2017
Türk Standartları Enstitüsü

Esfan Vantilatör ve Havalandırma Sistemleri TSEK Onayı

Referanslar

H
Havalandırma Uygulamaları (Politaş) 2019 Haziran - 2019 Temmuz
Politaş

Politaş Amalaj sistemleri havalandırma uygulamaları

S
Soğutma ve Isıtma Sistemleri Ekim 2021 - Aralık 2021
Yıldız Teknik Üniversitesi

Yıldız Teknik Üniversitesi komple ısıtma ve soğutma sistemleri

F
Fan Sistemleri | Isıtma Sistemleri Mart 2022 - Nisan 2022
ÖZSU

ÖZSU A.Ş. Fan Sistemleri | Isıtma Sistemleri

H
Havalandırma Sistemleri (Mall Of İstanbul) Ekim 2022 - Aralık 2022
Mall Of İstanbul

Mall Of İstanbul komple Havalandırma Sistemleri

H
Havalandırma Sistemleri Aralık 2022 - Ocak 2023
HTS Tekerlek Sistemleri

HTS Tekerlek Sistemleri Havalandırma Sistemleri

H
Havalandırma Sistemleri Nisan 2021 - Nisan 2021
Döner Bank

Döner Bank Havalandırma Sistemleri

S
Sulu Baca Sistemleri Mayıs 2022 - Haziran 2022
EGESAN

EGESAN Sulu Baca Sistemleri

S
Soğutma Sistemleri Mart 2023 - Nisan 2023
MTM Mimarlık ve Mühendislik

MTM Mimarlık ve Mühendislik Soğutma Sistemleri

Portföy

“Esfan Havalandırma” ilk yorumlayan siz olun

Bu liste için Puanınız