Nehir Shipping Kara ve Deniz Acenteliği

Taşımacılık Hizmetleri
4 Mayıs 2020

Firma Hakkında

Nehir Shipping, Türkiye’de hava, deniz ve kara taşımacılığı hizmetleri sunarak, müşterilerine güvenilir lojistik desteği vermeye devam ediyor. Profesyonel kadrolarımız ile müşterilerimize dünya standartlarında bir hizmet vermek için var gücümüzle çalışıyoruz

Nehir Shipping Kara ve Deniz Acenteliği Hizmetleri

Lojistik hizmetlerinin vazgeçilmez parçası olan taşımacılık hizmetlerini kurumsal olarka yürütmekyetiz. Firma olarak Türkiye’den dünyaya işletmelerin tedarik sürecini kısaltmayı amaçlamaktadır. Hizmetlerimiz

  1. Deniz Taşımacılığı
  2. Kara Taşımacılığı
  3. Transit Yük Taşımacılığ

Nehir Shipping Kara ve Deniz Acenteliği Hizmetleri

Deniz Taşımacılığı

Deniz Taşımacılığı, farklı ebat ve ağırlıktaki yüklerin uygun maliyetle taşınması olasılığı göz önüne alındığında, önemli ticari yük taşımacılığı olarak bilinir

Nehir Shipping olarak, denizyolu taşımacılığında uluslararası etkin ve kapsamlı lojistik çözümler sunarak, dünyanın tüm limanlarına demir atıyoruz

Zamanla geliştirilen lojistik hizmetlerinin önemli bir ayağıdır ve bu sayede ithalat ve ihracat mekanizması, dünyanın dört bir yanındaki ülkelerin ve limanların çoğunda farklı kargolar, şirketler ve meslekler için pratik ve uygun hale gelmiştir. Uluslararası nakliye firmaları, istasyonlara ve varış noktalarına da maliyet sağlamak için kendi aralarında rekabet etmektedir.

Deniz Taşımacılığı
Deniz Taşımacılığı

Nakliye şirketinin rolü, satın alma kararını vermenin  bir depoda veya müşteri tesislerinden teslimata kadar nakliye sürecinin ana organizatörü ve izleyicisi olarak vurgulanmaktadır. Türkiye, doğu ile batı arasında bağlantı kuran birkaç liman ve konteyner terminaline sahip, gelişmiş ve lojistik açıdan iyi hazırlanmış ülkelerden biridir.Önemli endüstriyel canlanma ve artan ekonomik büyüme, Türkiye’de nakliye için entegre ve gelişmiş bir altyapı sağlanmasına katkıda bulunmaktadır.

Nehir Shipping, müşterilerine sevkiyatlarını Türkiye’den dünyanın bir çok ülkesine taşıması için hizmet zinciri arasında nakliye hizmetleri sunmaktadır.

Kara Taşımacılığı

Dünya genelinde en yaygın ve en çok tercih edilen taşımacılık yöntemlerinden biri olan Karayolu Taşımacılığı, sunduğu yüksek hizmet anlayışı ve müşterilerine özel uygulamalarıyla daha da tercih edilen bir yöntem. Nehir Shipping, yasal çerçeveler kapsamında gerek uluslararası, gerekse ülke sınırları içerisinde karayolu taşımacılığı yapmaktadır

Nehir Shipping, müşterilerine sevkiyatlarını Türkiye’den dünyanın bir çok ülkesine taşıması için hizmet zinciri arasında nakliye hizmetleri sunmaktadır.

Farklı sektörlerden ihtiyaçlara yönelik tüm taşımacılık operasyonlarını yüksek kalite standartları içerisinde gerçekleştiren Nehir Shipping’in Karayolu Taşımacılığı ile ilgili verdiği hizmetlerden bazıları;

Kara Taşımacılığı

• İthalat/ihracat taşımaları,
• Dahili konteyner taşımacılığı,
• Proje taşımaları,
• Yükleme, boşaltma, bağlama ve sabitleme hizmetleri,
• Yükleme, tahliye nezaret ve gözetim hizmetleri.

Transit Yük Taşımacılığı

Transit Yük Taşımacılığı; bir ülkeden diğer bir ülkeye yapılan ticaretin, üçüncü bir ülkenin sınırları üzerinden geçirilerek yürütülen taşıma hizmetini kapsayan ve ülkemizin bulunduğu coğrafi konum itibari ile tüm taşıma hizmetlerinin içinde önemli bir yere sahiptir

Nehir Shipping, Transit yük taşımacılık hizmetlerini uzman kadro ve tam donanımlı ekip ile kusursuz bir hizmet anlayışı sunarak gerçekleştirmektedir.

Ülkemizdeki önemli transit aktarma limanlarından biri olan Kdz.Ereğli’den  birçok üçüncü ülkeye malların konteyner içerisinde veya konteynerlerden boşaltılarak araçlara yüklenerek gönderilmesi, uzman ekibimiz tarafından yapılırr ve tüm süreçler titizlikle takip edilir.

Transit Yük Taşımacılığı

Tamircin Burada platformunda şimdilik aşağıdaki ÜST GRUPLARDA hizmet alabilir ya da hizmet verebilirsiniz. Üst gruplara gelen talepler doğrultusunda sınırsız alt grup oluşturulabilecektir.

  1. Tamir & Bakım & Onarım
  2. İmalat & Montaj
  3. Nakliyat & Taşıma & Çekici
  4. Temizlik Hizmetleri

Hizmet gruplarına göre hizmet verenler ve hizmet / işler;

Hizmet Grubu Firma Hizmet
Tamir Bakım Onarım FİRMALAR HİZMETLER
İmalat & Montaj FİRMALAR HİZMETLER
Nakliyat & Taşıma & Çekic FİRMALAR HİZMETLER
Temizlik Hizmetleri FİRMALAR HİZMETLER

Tamir Hizmeti Veren Firmalar için Açıklamalar

Tamir Bakım için Hizmet VerenlerHizmet Veren olarak hizmet portföyünüzü tam olarak açıklamanız işverenlerin sizi daha kolay bulmanızı sağlayacaktır. Lütfen profilnizi ve portföyünüzü eksiksiz olarak doldurmayı unutmayınız. Tamircin Burada olarak sizlere, diğer platformlardan farklı olarak, sınırsız alan, görsel, video ekleme imkanı sunuyoruz. Panelinizde olmayan, ancak işiniz / hizmetiniz için gerekli bir uygulama olursa lütfen bize ulaşmaktan çekinmeyiniz. Destek ekibimiz her zaman yanınızda olacaktır.

Bakım Onarım Hizmeti ya da diğer işveren (Hizmet Alan) taleplerine ulaşmak için HİZMET VEREN (Firma) olarak kayıt olmanız gerekmektedir. Bakım onarım hizmetleri işverenler (HİZMET ALAN) tarafından talep edilen hizmetleri kapsar. Hizmet Veren Firmalar konum ya da harita konumlarına ve hizmet kategorilerine göre işverenlerin talep ettiği işleri filtre yöntemiyle seçerek, HİZMETE BAŞVUR alanından işverene (Hizmet Alan) başvuruda bulunabilirsiniz İlgili hizmete dair mevcut teklif formunu ya da yeni oluşturacağı teklif formunu işverene gönderebilirsiniz.

Bakım onarım hizmeti veren firmalar, isterlerse, profil alanlarından işverenlerle TOPLANTI planlayabilir, planlanan toplantıları zoom üzerinden ya da diğer iletişim kanallarından gerçekleştirebilirler. Yapılan tüm görüşmelerin sistem içerisinde kayıt edilmekte olduğunu lütfen unutmayın. İşverenler (hizmet alanlar) tarafından gelen mesajlara MESAJLAŞMA alanından ulaşabilir, buradan iletişime geçebilirsiniz.

Firma Hakkında Bilgi

Nehir Shipping ile Geleceğe Güvenle Rota Çizin…

Nehir Shipping, Türkiye’de hava, deniz ve kara taşımacılığı hizmetleri sunarak, müşterilerine güvenilir lojistik desteği vermeye devam ediyor. Profesyonel kadrolarımız ile müşterilerimize dünya standartlarında bir hizmet vermek için var gücümüzle çalışıyoruz.

Hizmetlerimiz

  • Deniz Taşımacılığı
  • Kara Taşımacılığı
  • Hava Taşımacılığı

Lokasyon

“Nehir Shipping Kara ve Deniz Acenteliği” ilk yorumlayan siz olun

Bu liste için Puanınız