Firma Hakkında

Can Garage oto yedek parça, araç dönüşümü aksesuarları, cam filmler, ses sistemleri, oto aydınlatma sistemleri, oto multimedya sistemleri,ile her zaman hizmenizidedir.

Can Garage Oto Yedek Parça

Can Garage oto yedek parça bünyesinde başlıca ses sistemleri olmak üzere birçok aksesuar ürünü temin etmek mümkündür. Farklı kategorilerde birçok avantaj sunan ürünler hem kullanışlıdır hem de şık bir görünüm elde etme imkanı sağlar. Bununla birlikte çoğu kişi bu aksesuarları kullanarak aracını kendine göre özelleştirmektedir.

Can Garage Oto Yedek Parça

 

Can Garage Oto Yedek Parça

Genel olarak sunulan ürünlerimiz araç konforunu arttırmak amacıyla sizlere sunulmaktadır koltuklar için üretilmiş yastıklar ve minderler ile kişiler uzun yolculuklarda dahi rahat bir sürüş imkanı elde etmektedir. Bunun yanı sıra araç bagajı için bile çeşitli aksesuarlar sunarak sizler için daima araç konforunu hedeflemekteyiz

Sizlere sunduğumuz aksesuarları en büyük avantajı aracında küçük ücretler ile fazladan birçok özellik ekleme imkanı olmaktadır. Bu avantajlı ürünlere örnek verecek olursak kameralı dikiz aynaları ve bijon kapakları bu alanda en iyi örneklerimiz olacaktır. Müşterilerimiz firmamız bünyesinde kampanyalı bir şekilde sunulan oto aksesuar ürünleri ile uygun fiyatlı alışveriş imkanından yararlanabilir.

Can Garage Hizmetleri

Sunmuş olduğumuz ürünlerimizde iade ve değişim imkanı mesafeli satış sözleşmesi baz merak bu imkan sunmaktadır. Ürünlerimizi alırken mutlaka iade ve değişim şartları okumamız gerekir. Karşınıza bu alanda hizmet veren birçok firma çıkabilir bu firmalar ile ürünün kıyaslaması yaparken asla sadece fiyat kıyası yapılmamalıdır. Ürün niyeti kadar kalitesi de oldukça önemlidir Bundan dolayı kıyaslama esnasında kalitenin görmezden gelinmesi ürünün kısa ömürlü olmasına neden olabilir. Ucuz diye alınan multimedya sistemleri bir süre sonra bozularak size maddi bir kayıp yaşatacaktır. Bundan dolayı öncelikle firmamızda diğer firmalardaki ürünlerde kaliteden yana olmalısınız . Can Garage olarak hizmetlerimizden bazıları;

 1. Araç dönüşüm sistemleri
 2. Ses sistemleri
 3. Araç içi sistemler
 4. Oto aydınlatma sistemleri
 5. Multimedya sistemleri
 6. Vakum kapı sistemleri
 7. Seramik kaplama
 8. Oto yedek parça
 9. Motor sıvıları
 10. Oto Led sistemleri
 11. Gizli özellik sistemleri
 12. Elektrikli bagaj sistemleri
 13. Cam filmleri
 14. Oto aksesuar sistemleri

Araç oto aksesuar konusunda alanında uzman ustalarımız sizlerin araçlarınız ile alakalı almak istediği hizmet kapsamında garantili ve doğru hizmeti sağlamakta olup. Türkiye’ nin önde gelen firmaları arasında yer alan Can Garage ileri seviye bir hizmet kalitesi söz konusudur.

Firmamız 15 senedir müşterilerimiz için başarılı ve kaliteli bir hizmet sunmakta olup bu alanda satış ve öncesindeki tüm süreç boyunca müşterilerini yanında yer almaktadır. Firma bünyesinde sunulan örneğin ses sistemleri gibi ürünler üzerinde herhangi bir sıkıntı olduğu taktirde firmamız daima müşterilerine yardımcı olmaktadır. Firmamız yapılan tüm hizmetlerde ve satılan ürünlerde garanti sunulur

Oto Aksesuar Hizmetleri

Can Garage bünyesinde başlıca ses sistemleri olmak üzere birçok aksesuar ürünü temin etmek mümkündür. Farklı kategorilerde birçok avantaj sunan ürünler hem kullanışlıdır hem de şık bir görünüm elde etme imkanı sağlar. Çoğu kişi bu aksesuarları kullanarak aracını kendine göre özelleştirmektedir. Genel olarak sunulan ürünlerimiz araç konforunu arttırmak amacıyla sizlere sunulmaktadır koltuklar için üretilmiş yastıklar ve minderler ile kişiler uzun yolculuklarda dahi rahat bir sürüş imkanı elde etmektedir. Bunun yanı sıra araç bagajı için bile çeşitli aksesuarlar sunarak sizler için daima araç konforunu hedeflemekteyiz.

 


Tamir Bakım Hizmetleri

 

Tamircin Burada platformunda şimdilik aşağıdaki ÜST GRUPLARDA hizmet alabilir ya da hizmet verebilirsiniz. Üst gruplara gelen talepler doğrultusunda sınırsız alt grup oluşturulabilecektir.

 1. Tamir & Bakım & Onarım
 2. İmalat & Montaj
 3. Nakliyat & Taşıma & Çekici
 4. Temizlik Hizmetleri

Hizmet gruplarına göre hizmet verenler ve hizmet / işler;

Hizmet Grubu Firma Hizmet
Tamir Bakım Onarım FİRMALAR HİZMETLER
İmalat & Montaj FİRMALAR HİZMETLER
Nakliyat & Taşıma & Çekic FİRMALAR HİZMETLER
Temizlik Hizmetleri FİRMALAR HİZMETLER

 

Bakım Onarım Firmaları için İSG Eğitimi Desteği

Bakım Onarım FirmalarıÇalışanların yaşamını tehlikeye sokan, sağlığını tehdit eden, ekonomiye zarar veren, “kaza” ve “meslek hastalığı” dediğimiz olayları önler ve çalışanın sağlığını korur. İş güvenliği, çalışanları korumanın yanı sıra üretim ve işletmenin güvenliğini sağlayan, ekolojik zararı en alt düzeye indiren uygulamaları da bünyesinde barındırmaktadır.

Tamircin Burada ekibi tüm uygulamalarda iş sağlığı ve güvenliği önlemlerine büyük önem vermektedir. Bu doğrultuda hizmet veren firmalarımız için Online İSG Eğitimi uygulamasında tüm firmalarımıza % 30 indirimle sertifikalı iş güvenliği eğitimlerinin verilmesi için destek olmaktadır. Hizmet alan işverenlerimiz için de aynı uygulama ve destek geçerlidir.İş sağlığı ve güvenliği eğitimierinden faydalanmak için lütfen iletişim formundan bizimle iletişime geçerek, kullanıcı portföyünüzü alınız.

Planlı çalışarak, iş kontrolünü sağlayarak, risk analizlerini yaparak; proaktif (önleyici) ve reaktif (düzeltici) tedbirleri firma genelinde etkin ve yaygın bir şekilde kullanarak güvenli bir iş yeri yaratabiliriz.

Firma Hakkında Bilgi

Kurulduğumuz itibarıyla 15 yıldır içerisinde bulunduğumuz Otomotiv dönüşüm ve elektronik tasarım hizmeti ile elde ettiğimiz tecrübeleri müşterilerimize sunuyoruz. Günümüzde hızlı bile ilerleme gösteren üretim dünyasına dair markalar sürekli olarak üretme ve bir zincir oluşturma yolu ile ilerlemektedir. Günümüz çağında dijital dönüşüm büyük bir alanda verim elde etmek amacıyla tercih ediliyor

Can Garage

Firmamız bu alanda teknoloji destekli bir hizmet ile birlikte 15 yılı aşkın bir uzmanlığa sahip olmakta olup başta otomotiv sektörü dahil birçok sektör arasında endüstriyel bir başarı göstermektedir. Mevcut markalardaki araçlar için araç aksesuar ile dönüşüm yapılıyor. Bu alanda elde ettiği tecrübesi ve uzmanlığı ile birlikte firma bünyesinde inovatif bir iş firması olarak bu alanda hizmetimize devam ediyoruz

Lokasyon

“Can Garage Oto Yedek Parça” ilk yorumlayan siz olun

Bu liste için Puanınız