Karahan Ofis Makinaları Tamiri

Ofis Makinaları Tamiri Kiralama, Teknik Servis ve Satışı
24 Ocak 2011

Firma Hakkında

Karahan Ofis Makinaları Tamiri Satışı hizmetlerinde hızlı, ekonomik, en az problem ve en yüksek verimle çalışması için ihtiyacınız olan teknik desteğe en kısa sürede ulaşmak için hemen arayın. Günümüzde büyük önem kazanan ofis cihazlarıyla iş akışınızın ve performansınızın en ufak bir sıkıntıya uğramadan teknik servis hizmetinin sağlanması çalışma verimliliğinizi arttıracaktır. Ofisinizdeki yorucu tempoda en büyük yardımcınız olmaktan mutluluk duyuyoruz

Karahan Ofis Makinaları Tamiri Satışı

Karahan Ofis Makinaları Tamiri Satışı

Tüm model ve marka fotokopi cihazları, faks cihazları, yazıcı ve diğer büro makinaları tamiri satışı, teknik servis görevini üstlenen firmamız, aynı zamanda satış hizmeti de sunmaktadır. Firmamız satışını yaptığı her ürünün kurulumunu ve eğitimini yaparak, garanti süresi boyunca yerinde hizmet anlayışımız ile teknik servis hizmetini ücretsiz olarak sağlamaktadır.

Tüm model ve marka fotokopi cihazları, faks cihazları, yazıcı ve diğer ofis cihazlarının en uygun fiyatla ve ücretsiz kargo ile satışı ve yerinde kurulum hizmeti yapılmaktadır.

Fotokopi Makinası Tamiri & Teknik Servis Hizmetleri

Fotokopi makinası, yazı ve çizimlerin kopyasını anında çıkarabilen cihazlardır. Kopyası çıkarılacak sayfanın ışıkla taranarak yansıyan ışıkların, üzerinde ışığa duyarlı tabaka olan başka bir kağıt üzerini tesir altına almak suretiyle görüntü elde etmek esasına dayanır.

Fotokopi makinesi, çeşitli belgeleri ve diğer görsel materyalleri hızlı ve ucuz bir şekilde çoğaltmak için kullanılan bir cihazdır. İlk defa 1960`lı yıllarda Amerikan Xerox firması tarafından bulunmuştur. Günümüzde pek çok fotokopi makinesi Karbon elementinden oluşan tonerler yardımıyla belgeyi kopyalama işlemi yapmaktadır. Bu sistemden daha önce;elektrostatik kağıdabaskı baskı yapan, sıvı mürekkeple çalışan makinalar vardı. Bugün üretilen dijital makinaların, Analog makinalardan farkı: Esas olarak görüntüyü tarama yöntemidir.

Fotokopi Makinası Tamiri & Teknik Servis Hizmetleri

Fotokopi makinası, garanti kapsamı dışına çıkmadıkça herhangi bir arıza teşkil etmezler. Ancak bunların dışında fotokopi makinasının bulunduğu ortamda çok aşırı nem,toz,rutubet varsa aynalar, lazer sistemi, lastik sistemi ve toner tozunun zarar görme ihtimali oldukça yüksek olmaktadır.  Bu gibi durumlarda teknik ekiplerimiz tarafından Fotokopi makinası 20 ila 30 dakika arasında tamir edilebilmektedir.

Daha çok elektrostatik ilkesine dayanan makinalar kullanılır. Direk ışığa duyarlı yüzeylerin kullanıldığı Zerografi ve elektrikle yüklendiğinde duyarlı hale gelen dolaylı elektrostatik fotokopi sistemleri bu ilkeye göre çalışır. Bazı sistemlerde kopyası alınacak kağıdın önce negatifi alınıp fotoğraf işlemlerinde olduğu gibi developman ve tespit işlemlerinden sonra pozitifi alınır. Negatifi almak için kağıdı negatifin üzerine koyup, üstten ışık geçirmek işlemi mümkün olduğu halde, bu usul iki yüzü de yazılı kağıtlar için uygun değildir. Çünkü bu halde kağıdın iki yüzündeki şekiller, yazılar negatifte karışmış olarak çıkar. İki yüzü de dolu kağıtların fotokopisinde negatif kağıdın üzerine kapatılıp, negatif tarafından ışık gönderilerek yazı ve şekillerin olduğu koyu kısımlar ışığı yansıtmayıp, boş kısımlar yansıttığından ve bu sebeple negatif üzerindeki tesirleri farklı olduğundan, gizli bir görüntü elde edilir.

Fotokopi Makinası Teknik Servis

Büroların en büyük yardımları arasında olan, fotokopi makineleri, baskı makineleri, faks makineleri, yazıcılar ve evrak imha makineleri ile karşılaştığınız tüm sorunlarda Karahan Teknoloji her zaman yanınızda. Ofis makinalarında sorun oluşması durumunda telefon numaralarımızdan, e-posta adreslerimizden ya da servis talep formumuzu doldurarak bizi bilgilendirmeniz yeterlidir. Deneyimli mobil ekibimiz, makinenize yerinde müdahale edecektir.

Fotokopi Makinası Teknik Servis

Ofis makinaları, periyodik olarak bakımları yapılması gereken cihazlardır. Periyodik bakımları düzenli olarak yapılan cihazların;

  • Parça ömürleri daha uzun olur,
  • Kopya kaliteleri daha yüksek olur,
  • Arızalanma oranı ciddi şekilde düşer,

Bu nedenlerden dolayı, büro makinelerinin sağlıklı şekilde çalışabilmesi için Yıllık Bakım Sözleşmesi gerekliliği ortaya çıkmaktadır. Yıllık bakım sözleşmesi kapsamında, yılda sadece bir defaya mahsus olarak alınan yıllık bakım ücreti karşılığında;

  • Kullanılan büro makinesinin bir yıl boyunca tüm periyodik bakımları düzenli olarak yapılır,
  • Arıza durumunda makineye ücretsiz müdahale edilir
  • Parça değişimi durumunda, değişimi yapılacak parçalar iskontolu olarak fiyatlandırılır,
  • Toner, mürekkep, master, zımba gibi sarf malzemeler de yine aynı şekilde iskontolu olarak temin edilir.

Ofis makinaları ihtiyacınızda geniş fotokopi teknik servis ağımız ile her zaman yanınızdayız.

 

 

 

 

Sistem üzerinden bakım onarım hizmeti,imalat montaj hizmeti, nakliyat, taşıma, çekici ve temizlik hizmeti uygulamasına başvurmak ya da hizmet taleplerinizde firma bulmak artık çok kolay. Hemen ücretsiz üye olun, hizmet almaya ve hizmet vermeye başlayın.

Tamir Hizmetleri

Tamir, bakım, onarım, yenileme, imalat, modernizasyon gibi uygulamalarda hizmet verenleri, hizmet alanlarla buluşturan tamrcinburada uygulaması ile doğru hizmeti, doğru kişiye vererek, en ekonomik yollardan iki tarafı da mutlu etmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Müşterilerimizi ve partnerlerimizi seviyor, görüş ve önerilerine büyük önem veriyoruz. Memnun olduğunuz ve geliştirmemiz gerektiğini düşündüğünüz noktaları bizimle paylaşmanız oldukça önemlidir.

Firma Hakkında Bilgi

Karahan Teknoloji olarak, yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikim sayesinde yazıcı,fotokopi makinesi  satış, servis ve kiralama alanlarında sizlere kaliteli hizmet vermeyi amaç edindik. Büro Makineleri ve Kopyalama Sistemleri kalitesini, sizlerle tanıştırmak hedefimizdir.

Teknik servis, satış, kiralama ve toner dolumu konularında uzman kadromuzla siz müşterilerimizin hizmetindeyiz.Fotokopi makinesi, yazıcı ve faks cihazlarının kiralama ve satışının yanı sıra satış sonrası teknik destek, yerinde servis, orijinal ya da muadil sarf malzemeler ve yedek parça temirinde en cazip imkanları sunuyoruz.

Lokasyon

Referanslar

T
Teknik Servis 2022
Zonguldak Gelir İdaresi Başkanlığı

Zonguldak Gelir İdaresi Başkanlığı Ofis Makinaları Teknik Servisi

T
Teknik Servis 2021
Erdemir Vakıf Sigorta

Erdemir Vakıf Sigorta Ofis Makinaları Teknik Servisi

T
Teknik Servis 2020
Ustaoğlu Gemis Sanayi

Ustaoğlu Gemis Sanayi Ofis Makinaları Teknik Servisi

T
Teknik Servis 2019
Arkas Lojistik

Arkas Lojistik Ofis Makinaları Teknik Servisi

T
Teknik Servis 2019
Ervaksan

Ervaksan Ofis Makinaları Teknik Servisi

T
Teknik Servis 2019
Kdz.Ereğli Belediyesi

Kdz.Ereğli Belediyesi Ofis Malzemeleri Teknik servis

T
Teknik servis 2021
Alaplı Belediyesi

Alaplı Belediyesi Ofis Malzemeleri Teknik servis

T
Teknik Servis 2020
Amerikan Kültür Derneği

Amerikan Kültür Derneği Büro Makinaları Teknik servis

Portföy

“Karahan Ofis Makinaları Tamiri” ilk yorumlayan siz olun

Bu liste için Puanınız